1

@blakkudium no ja myślę że nie biorą pod uwage płacenia za niego, on sam też raczej zdaje sobie z tego sprawę

1

@blakkudium wolałbym lepszego bocznego obrońcę zamiast tego Cancelo. Jest dobra opcja kiedy gramy na autobusy bez jakości indywidualnej jak to Levante ale strach go wystawić w ważniejszym meczu, powinien być ten jeden zmiennik co wrazie wskakuje do podstawy bez strachu że będzie autostrada tamta stroną

1

@blakkudium w te rozbicie na raty ciężko uwierzyć narazie, wątpię że United aż tak dałoby sie wydymać

6

Przy tym losowaniu półfinał do ugrania jest

4

Farta mamy w tych losowaniach ostatnio

1

@blakkudium no to jest to o czym mówi Ciria

0

Nad jego kontuzja jakos specjalnie nie rozpaczam tym bardziej że przychodzą niekomfortowe mecze gdzie De Jong wiadomo jak wygląda, świetnie gra kiedy mecz sie układa i przeciwnik nie jest zbyt wymagający a potem przychodzi takie PSG, Chelsea czy Atletico w tym sezonie i już tak fajnie to nie wygląda. Martwi mnie jednak to że alternatywy maja mało minut, najbezpieczniejszy będzie Eric w parze z Pedrim bo świetnie to wyglądało, na mecze ligowe Bernal będzie pewnie częściej wychodzić ale na LM czy PK wątpię bo Flick jest ostrożny z dawaniem mu minut. Tyle że Araujo musi w takim przypadku wskoczyć w końcu do składu bo będzie słabo jeśli będzie musiał grać znowu Martin na ŚO

3

@turhiay ludzie to El Nacional, słowa prawdy jeszcze nie napisali

6

@Rastafarnianin zacznijmy od tego że to fake. A po drugie Lewy pracuje w pressingu


Na szczęście można teraz chociaż cześć zawodników zweryfikować tu liczbowo i takie bełkoty można szybko wyjaśnić

3

@Messibestplayerintheworld Bernal z kolejna duża szansa, też Eric może zostać znowu przesunięty do pomocy

1

@Messibestplayerintheworld czołowego napastnika powiadasz


1

@L4ngusta nie żeby coś ale on został sam na tej lewej stronie na dwóch zawodników bo Olmo i potem Ferran nie byli zainteresowani wspieraniem go tam

10

No to klasyczkiem my z PSG a Real z City xd

1

@Kapitan9 będzie ale ma ciężką drogę awansu bo jego ulubiona pozycja jest dobrze obstawiona w pierwszym zespole. Ciekawe jak to rozplanują

1

Z tą cena to chyba ich głowa boli

0

@Knysz powinniśmy wzmocnić obrone kosztem napastnika i przesunąć ten zakup na kolejny rok. Nie ma przekonujących opcji na rynku a Ci którzy spełniają kryteria są poza zasięgiem finansowym. Na ten moment opcje realne to przedłużenie Lewego, testowanie Rashforda na 9, opcje budżetowe typu Vlahovic

2

@K1ngKong7 byli inni kupcy ale chcial tylko do nas. Mieli wybór albo go do nas puścić albo żeby siedział na trybunach bo miał konflikt z Amorimem. Wykorzystaliśmy to a teraz sie tam pieklą że tak mało dostana za niego. Już przy przejściu do nas odpuścił część wynagrodzenia bo miał jeszcze więcej

1

@Knysz sam sobie odpowiedziałeś, nie ma sensu wydawać takich pieniędzy kiedy nie ma pewności że strzeli więcej od Ferrana. Do tego nie jest to profil napastnika jakiego potrzebujemy

0

@Antimadridista_WR te liczby trochę zakłamują bo w lidze punktujemy dużo lepiej ale w pucharach idzie gorzej. Top5 w lidze mistrzów to bardziej z szczęścia niż z rozumu a rok temu było top2 i zmasakrowaliśmy taki Bayern. Mamy też teraz Joana który nieraz nam mecze ratuje. Ale to nie zmienia faktu że ten sezon dalej może być udany, przy tych brakach kadrowych dwa trofea w gablocie to byłby dobry sezon

0

@HypeR tego rekina już mamy u siebie a Marmoush będzie sporo kosztował i nie jest to profil napastnika jakiego potrzebujemy

1

@kaamil1910 z tego samego powodu co Alvarez. To nie jest profil napastnika jakiego potrzebujemy a taki Marmoush będzie nas sporo kosztować

4

Problemem nie jest klauzula bo to okazja rynkowa, normalnie to by kosztował wiecej ale dali sie wydymac i nie będą tego opuszczać. Problem stanowi pensja (14-17mln brutto), wynegocjować jakas obniżkę i podpisywać go wraz z końcem sezonu

1

A to był blisko wogóle że sie oddala xd? Podobna sytuacja co z Diazem rok temu a nawet gorsza, brak funduszy a on sam chce przedłużyć kontrakt

1

@blakkudium ta a wczoraj media z Włoch pisały że dalej sie Vlahociem interesujemy xd

9

Kolejny aspekt w którym sie mocno rozwinął w tym sezonie. Fajnie że można to teraz weryfikować liczbowo


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

2

@Messibestplayerintheworld tak samo Diaz był na liście

0

@Nicek @peetwithbarca to sie chyba nie tyczy zawodników 35+

1

@blakkudium jeszcze fajnie jakby troche z pensji zszedł bo ma te 14-17mln brutto ale i tak nikogo lepszego w tych pieniądzach nie znajdziemy

0

@Kapitan9 to co oni gadają to bzdury, te informacje o stoperze tak samo. Gdyby tak było to Araujo byłby pewniakiem pierwszego składu teraz. Van de Ven to typowy fizol, czesto robi błędy, nie ma doświadczenia dużego ani nie jest dobry w rozgrywaniu, co najwyżej średni. Gość bylby za taka kwotę że mamy lepszych obrońcow za to. Senesi to najrozsądniejsza i najbardziej realna opcja. U Flicka najlepszym obrońca był ten najwolniejszy ale za to najszybciej myślący tylko przypominam

1

@Kapitan9 nie wiem jak możecie priorytetowo traktować Van de Vena, przeciez to kolejny Araujo za kupę hajsu. Darmowy Senesi lepiej pasuje profilowo i nie jest wcale gorszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?