BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dwoma meczami tak sobie zepsuć sytuacje. Nie dość że zmarnowany karny + kilka dogodnych sytuacji to jeszcze nas na koniec przekręcili chodźby z remisu, jeszcze ten Joan nas uratował przed konkretna przegraną
0
@Czyhrynski żadne zdanie tylko fakty, to Balde osiąga lepsze wyniki i jest niekwestionowanym starterem a rotacje to chyba norma tym bardziej że jego pozycja i zadania boiskowe prowadzą do mocnej eksploatacji. Nic sie nie cofa w rozwoj
1
2.04xG i dalej bez gola. Znowu niepotrzebnie utrudniamy sobie życie a Girona z czasem coraz bardziej sie będzie murować
0
@Czyhrynski nie potrafi szybko biegać xd, weź chłopie. Możesz miec pretensje do Balde że dlugo szukał formy ale pisanie farmazonów typu że Martin jest lepszy to sobie daruj
1
Tak btw Cancelo też udany skoro Martin jest pierwszy do rotowania Balde xd, a pare osób tu pisało że Balde wywali z podstawy
1
@SaintTemplar nie mamy komfortu przewagi wiec dużych rotacji nie będzie, dzisiaj tak naprawdę tylko Balde zrotowany. Ten Araujo powinien był zagrac ale trudno, musimy punktować
0
@oyche no i dyskutuj z takim, czysto dośrodkowanie to chyba jedyny element gry na lewej stronie w jakim Martin jest lepszy. Gdyby Balde był lepszy w ostatniej tercji boiska byłaby wogóle inna narracja bo przeciętny kibic nie patrzy ile zawodnik robi ruchem bez piłki, ile razy transportuje ją do przodu, jak wygląda w pojedynkach albo jaka ma wogóle rolę na boisku
12
Dobrze że Balde dostaje odpoczynek, szkoda tylko że Araujo znowu na ławce i nie wiem czy dobrym pomysłem jest wpuszczenie Raphinhi od pierwszej minuty
0
@Czyhrynski przehajpowanie Martina na tej stronie jest już śmieszne poprostu, nie ma podjazdu do Balde
@domin1515 Balde musi dostawać odpoczynek, jego styl gry i rola na boisku mocno go eksploatuje
1
@Messibestplayerintheworld zacznijmy od 30 żeby opuścić na 25 to wezmą
@takisobiektos ja nie mówię że to sam sens xd, ale dużo jest takich transferów bez sensu
1
@barteq patent na zawalanie bramek pominiemy
1
@FcPortoFan1999 nie, Arthur zostaje
@Antimadridista_WR nie ma szans że nam go oddadzą za Martina
2
@michaleu pakiet premium podrożał wiec proszę nie lekceważyć naszej hojności
3
@ACMaldini3 słabsze źródła pisały o 25-30mln, zobaczymy ile w tym prawdy
@michaleu 30mln i jest wasz, jeszcze Spotify Premium dorzucimy w gratisie
5
Moretto potwierdził zainteresowanie Milanu, tylko nie wiadomo ile faktycznie dają
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld @Luciano99 @partymaker @takisobiektos
4
Atletico to jest jakieś specjalne
1
@blakkudium ale co po meczu z nami ambasada sie poczuła to ich xd. A tak serio to prędzej czy później on sie odbuduje ale nie jest warty tej ceny i nie ma dla niego pozycji u nas, nie wiem czemu tak ciężko to zrozumieć
1
@Messibestplayerintheworld absolutnie słusznie. Głupota to byłaby jego sprzedaż poprzedniego lata albo zima ale po tym sezonie bedzie to dość normalny ruch bo ta pozycja jest dobrze obsadzona a on nie bedzie nawet drugim wyborem. Za ta kase wzmocnimy inne pozycje, to samo powinno byc z Martinem. No ale musi trafić normalna oferta bo po promocji to nie ma sensu go oddawać. Cenie Casado ale trzeba odstawić sentymenty i nauczyć sie sprzedawać graczy
1
@Messibestplayerintheworld @blakkudium ten Arsenal by mnie nie zdziwił, tam akurat dobrze by mógł sie wpasować
3
@Faro z Raphinha powalczymy a twoje kompleksy mnie mało obchodzą, tyle że contentu dostarczasz (:
0
@Faro niepodrabialny jesteś
0
@Faro https://tenor.com/pl/view/controlling-laugh-laughing-oh-god-thats-funny-funny-thats-hilarious-gif-12508676976800387052
0
@Faro nie zawiodłem się xd
1
@Messibestplayerintheworld te same geniusze chcą powrotu Xaviego xd
2
@Messibestplayerintheworld ale przyjdzie Ci taki Faro i powie że nie widzi różnicy jak gramy bez niego (:
1
@Faro PSG, Real, Sevilla, Atletico, Brugge, Sociedad
6
@Faro opinia?
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
3
@takisobiektos to info akurat już dawał Sport ostatnio
@Luciano99 @partymaker pewnie tak bo musieliby byc niespełna rozumu żeby tyle nam za niego dawać, no ale skoro kolejny dziennikarz to podaje to może chociaż zainteresowanie sie zgadza
9
Jakby dawali 30mln za Martina to głupota byłoby to odrzucić, kwota znacznie powyżej jego wartości a w normalnych warunkach bylby głębokim rezerwowym. Przydałoby sie żeby odpuścili jeszcze przedłużenie Christensena i latem powinniśmy ściągnąć ze dwóch obrońców
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
0
@Aequlibre Evanilson, Gyokeres, Nunez xdddd, a Enzo to nie jest zawodnik ofensywny, moge jeszcze dorzucić Ramosa, Felixa i tak dalej