30

Mr penalty


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld @mekston

6

No dobra u nas nie było tak źle jednak


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld @mekston

1

@ViscaelBarca2007 zaraz wchodzi w roczny kontrakt to było oczywiste że cos zaczną robić. Na lepszego napastnika nas nie stać wiec oczywiste że będzie przedłużony nawet jeśli byśmy za rok sprowadzili nowego napastnika

@Chimera ciężko żeby nastepny trener wpadł na ten sam głupi pomysł co Xavi żeby robić z niego skrzydłowego, samo przestawienie go na nominalna pozycje czyli 9tke bardzo dużo dało

2

@Sysia11 acha czyli bo sporo strzelał to na 9tke go :D
Co wy za logikę macie to brak słów

0

@Messibestplayerintheworld nie znalazłby sie nawet w tych miejscach, to nie działa tak że te sytuację z automatu sie robią, trzeba umieć do nich dojść a Alvarez ma z tym problem

0

@ShawnC to statystyka podań które otwierają dogodna sytuacje pod bramka, nie myl z duża szansa bo taka kończy sie strzałem po podaniu. Dokładnie ci nie powiem bo przy tylu sytuacjach ciężko wszystko spamiętać kto co i kiedy

1

@ShawnC 6 udanych akcji w obronie, 2/3 wygrane pojedynki, tylko jedno niecelne zagranie, utworzona szansa bramkowa, raz faulowany, niecelna próba z dystansu. Mecz udany zwłaszcza w obronie

1

@ShawnC komentatorzy to jedno wielkie xd, głupoty ciągle gadali.
Coraz wiecej pewności w jego grze, dobrze pomaga kontrolować posiadanie dając opcje kolegom, odważnie w obronie i stara sie napędzać akcje. Jedynie mi nie pasuje troche jak obaj są z Frenkiem na boisku bo lubia sie w tych samych strefach poruszać często przez co Bernal jest wyrzucany do przodu

0

@Kz1234 Grimaldo, Cucurella, Carreras, Balde, Romero. Kolejność bez znaczenia, w tym top5 to jest, można o top3 dyskutować najwyżej

9

Bernal dzisiaj też fajne wejście, oby tak dalej

0

@ShawnC ja mam nadzieję że się nie połamie bo tak zwykle było z nim na wiosnę że łapał forme i kontuzje sie zaczynały

3

Balde przynajmniej narazie złapał forme co cieszy, w poprzednich sezonach tez sie później rozkręcał

2

Tu spokojnie mogliśmy strzelić 5 bramek, dużo marnujemy przez co niepotrzebnie możemy sobie skomplikować mecz jak przy wyrównaniu. Ale cieszy że potrafimy stwarzać tyle sytuacji, mimo wszystko brak tego jest dużo gorszy od nieskuteczności

1

@capricornusjrk za te +100mln to możemy mocno obrone przebudować co dałoby owiele większe efekty niż kupowanie za chore pieniędze zawodnika dla którego nie mamy pozycji w zespole

1

@19xavi93 tam to bardziej zrozumiałe bo graliśmy o top8 ale tu już powinien zagrać

10

Ciężkie miesiące dla ambasady


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

8

Nie żeby coś ale może ten Araujo zacząłby coś pomagać więcej niż na ostatnie minuty meczu? Łatwiejszej serii spotkań już nie będzie

2

@blakkudium pewnie tak skoro latem ma dołączyć. Z tych obrońców co ścigamy jest najbardziej ograny i swoje minuty powinien dostać

@krol211 ciężko mi go porównać z tymi do ataku ale jeśli chodzi o obrońców to tak

3

5

Jednak nie ucięli tematu i dobrze


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

1

@blakkudium Varela i tak chyba mial być na zasadzie że zostanie w Dynamie na wypożyczeniu

1

@blakkudium świetnie idzie, ciekawe czy uda sie jeszcze Njistada

0

Super, jeszcze Ferrana by sie przydało przedłużyć i przyszłość obecnej kadry mamy zabezpieczona

1

Narazie to my potrzebujemy ze dwóch obrońców kupić a młodymi można potem uzupełnić bo sytuacja w obronie jest tragiczna i nie załatają jej młodzi co na treningi pierwszego zespołu sie jeszcze nie mogą załapać. Kouroumy to ja nie widze z tymi warunkami na ŚO, dla mnie to będzie ten box to box

2

@Messibestplayerintheworld to raczej zależy od stadionu już tylko

7

@Who_you_mam ja to nie wiem kogo oni tam dają xd, dobre było jeszcze stwierdzenie że wystawienie Erica na DM to niespodzianka

27

0

@PepGuardiola1971 ale co to za porównanie, mieli większą głębie składu, kupili m.in. Kvare zima, mieli szybko ustawiona ligę przez co mogli na luzie rotować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?