0

@heniusss najlepsze jest to że zbudowali pomoc na fizolach to zamiast zrekompensować grę z piłką praca w pressingu to nie maja ani tego ani tego

5

@Bobo25 mnie bardziej ciekawi Haaland za 120

19

@Zoker weź spójrz na to jeszcze raz xd

1

@heniusss tam mocne wietrzenie szatni by sie przydało, z tym Mbappe tez nic nie zrobią bo za dużo na niego wydali a zrekompensowanie jego braku pracy w pressingu wymaga wielu zmian także kadrowych

1

@heniusss też widziałem, Mbappe zawsze taki był, mówił też o tym Lucho. Myśli że jak wali tyle g/a to nie musi pracować na boisku i przez to ogólna gra zespołu jest gorsza.
Też beka z tych co piszą że z Lewym sie nie da grać w pressingu a chłop w wieku 37 lat jest jednym z lepszych pod tym względem. Pep też kiedyś mówił że jest najlepszą 9tka pod tym względem

0

@Kapitan9 bo argentynczyk i vibe Barcelony ma, każdy inny w takiej sytuacji byłby dawno skreślony

@Gacu95 żeście sobie teorie znaleźli nie ma co

1

@heniusss Mbappe to ma kompletnie wywalone w prace dla zespołu

4

To już żałosne sie robi

1

@ViscaelBarca2007 podobno placek miał być

1

@ViscaelBarca2007 Alvarez taka gra niezasługuje na status nietykalnego, jak widać Cholo zdecydował sie mu presję nałożyć

7

Do wyborów wszystkie takie informacje należy brać z przymrużeniem oka tym bardziej że dopiero lepsze źródło pisało o przedłużeniu Lewego. Ale wybranie zakupu 9tki przy tak tragicznym rynku ponad transfer LŚO to skrajna głupota. Czy zakup lepszej 9tki podniesie poziom zespołu? Tak. Ale w zdecydowanie niższym niż zakup LŚO i dużo większe ryzyko flopa

0

@blakkudium raczej napewno wykup Rashforda

1

@blakkudium 2xŚO, LO, LS i 9tka. Ale kasy na maks dwóch pomijając opcje budżetowe

1

@blakkudium przede wszystkim Schlotterbeck i/lub Senesi, potem ten LO. Szkoda że mamy ograniczony budżet bo tu luźne 3 transfery do obrony by sie przydały

2

@blakkudium dobry konkurent dla Balde by sie przydał ale priorytetem powinien być zdecydowanie LŚO

0

On i tak ma bardzo małe szanse tu zagościć na dłużej, nikogo z pierwszego zespołu nie ruszy a w rezerwach też sa lepsi. Pewnie go wypromuja i sprzedadzą

27

Może nie były to oczywiste sytuacje i można sie kłócić ale gdyby to był mecz Realu to Mbappe dwa razy by karnego wykonywał

2

@esem91 to nie jest czysto wpis krytyczny, stałe fragmenty Rashforda to poziom topowy, szkoda że wykończenie prostych sytuacji jest gorsze

2

Szkoda że Rashford w prostych sytuacjach nie ma tak dobrze ułożonej nogi jak przy stałych fragmentach

13

Lepsze te Atletico w dwumeczu bo wrazie mamy poprawkę u siebie gdyby sie trafił gorszy mecz. Ewentualny finał to już powinna być formalność wtedy. Jedynie bardziej nas wymęczyć mogą

3

@blakkudium @ViscaelBarca2007 paryski dyktator musi poczekać jednak

4

@Fake69 i do tego robiący kwas w szatni

1

@Arden narazie to niech zostawia Wojtka ile da radę i potem kolejnego weterana ogarnąć

8

@tbas to znajdz lepszego zmiennika i mentora dla Joana za takie pieniądze. Jego przedłużenie powinno być oczywiste, po jego odejściu powinni ogarnąć kolejnego weterana na ławkę

0

@kanver_ Rashford jeszcze nie jest nasz na stałe a na Olmo nie można tak polegać przez liczne kontuzje. Jeden stały zmiennik dla Ferrana musi być bez kombinowania

2

@kanver_ tyle że na napastnika nas nie stać, inna opcja jest Eyong który nie gwarantuje kompletnie nic albo Vlahovic. Trzeba ten rok przeczekac, z samym Ferranem zostać nie możemy

0

@esem91 no to wiadomo przecież

9

Może w końcu przechodzimy do realiów a nie bajek typu Alvareza. Lewy na ostatni rok to najrozsądniejsza opcja obecnie


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

0

@redman83 jedyny zawodnik obecnie który mógłby zagrozić temu rekordowi

0

@Gall strzelamy wiecej goli na mecz niz City nie majac topowego napastnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?