626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 myślę że nie chodzi o samo prawo do organizacji ale to jak często te marsze wyglądają
2
@bartas97 czyli streszczając zamiast pisać o możliwości powtórzenia meczu mogłeś po prostu przeczytać artykuł jak istota posiadająca powyżej 30iq i nie byłoby tematu :)
1
@adukla a będą premie za superpuchary?
1
@macio_944 xG LA na poziomie 3.3, chyba przez 90 min do 1 bramki grali ale nieskutecznie
0
@TR3YWAY Gavi na wózku mógłby sie z nim scigac
0
@Azi mieli 2 setki ale nie wykorzystali
3
@Peciak nwm czego sie spodziewałes, tutaj karuzela kazdego dnia sie kreci
0
@macio_944 XD? niech sobie tam robi co chce. Dla nas lepiej ze wchodzi ceballos a nie ktos lepszy
0
XDD Ceballos wchodzi, jest nadzieja
0
to mozna isc spac
4
Ramos co czyści XDDD
0
@Fabik87 jeżeli by odpalił na nowo to nie miałbym problemu z jego powrotem. Wątpię że do tego dojdzie ale jakoś nie bawi mnie jego zjazd. Zreflektował się że popełnił błąd i przyznał się do tego. Wychowankom zawsze życzę jak najlepiej
0
@AmigoBlancos 12 pkt a może więcej
0
@FcPortoFan1999 czarni va banque bo i tak nic nie mają
2
Paradoks brazola, bramka i same złe decyzje
0
Wyścig po mistrza w eklapie trwa.
0
@mrboom Adamek sie schowa i bedzie punktował
0
Kursik 17 ładnie wchodzi, więc czas skleić NBA na nockę
1
@AmigoBlancos raczej bezpiecznie, chociaż na 1.5+ gola Bayeru było trochę lepsze value bo 1.4
0
@AmigoBlancos kursy po 1.3 w teorii ciężko żeby nie weszło
0
@MESSIah16 rodri
13
@Bartoszenko po sprzedać Fermina przestałem czytać
0
dla nich to od 120 zaczynamy licytacje
0
@Faro VO mógł zrobić w tej sytuacji co chciał więc Niemiec tu nie miał nic do powiedzenia
0
@kaziurak jakby nie patrzeć to z połowy sytuacji strzelił bramkę, ważna bramkę
0
@chavez prawego w sumie też, chyba że chcemy grać 16 latkiem przez cały sezon
2
@Firestone jest tysiąc zielonych nagrody, a dowodów nadal brak
0
@Emhyr bardzo wolny i mało zwrotny, jedyny plus jest taki że rzadko się myli ale daleko na tym patencie nie pojedziemy
0
@AmigoBlancos myśle ze Arsenal i tak awansuje bez większego problemu
0
@NeroTFP1 a to nie jest tak ze zwycięzca konferencji gra z Europy i wygrany z triumfatorem LM? Czy coś sobie wmowilem?