626

0

@MESSIah16 myślę że nie chodzi o samo prawo do organizacji ale to jak często te marsze wyglądają

626

2

@bartas97 czyli streszczając zamiast pisać o możliwości powtórzenia meczu mogłeś po prostu przeczytać artykuł jak istota posiadająca powyżej 30iq i nie byłoby tematu :)

626

1

@adukla a będą premie za superpuchary?

626

1

@macio_944 xG LA na poziomie 3.3, chyba przez 90 min do 1 bramki grali ale nieskutecznie

626

0

@TR3YWAY Gavi na wózku mógłby sie z nim scigac

626

0

@Azi mieli 2 setki ale nie wykorzystali

626

3

@Peciak nwm czego sie spodziewałes, tutaj karuzela kazdego dnia sie kreci

626

0

@macio_944 XD? niech sobie tam robi co chce. Dla nas lepiej ze wchodzi ceballos a nie ktos lepszy

626

0

XDD Ceballos wchodzi, jest nadzieja

626

0

to mozna isc spac

626

4

Ramos co czyści XDDD

626

0

@Fabik87 jeżeli by odpalił na nowo to nie miałbym problemu z jego powrotem. Wątpię że do tego dojdzie ale jakoś nie bawi mnie jego zjazd. Zreflektował się że popełnił błąd i przyznał się do tego. Wychowankom zawsze życzę jak najlepiej

626

0

@AmigoBlancos 12 pkt a może więcej

626

0

@FcPortoFan1999 czarni va banque bo i tak nic nie mają

626

2

Paradoks brazola, bramka i same złe decyzje

626

0

Wyścig po mistrza w eklapie trwa.

626

0

@mrboom Adamek sie schowa i bedzie punktował

626

0

Kursik 17 ładnie wchodzi, więc czas skleić NBA na nockę

626

1

@AmigoBlancos raczej bezpiecznie, chociaż na 1.5+ gola Bayeru było trochę lepsze value bo 1.4

626

0

@AmigoBlancos kursy po 1.3 w teorii ciężko żeby nie weszło

626

0

@MESSIah16 rodri

626

13

@Bartoszenko po sprzedać Fermina przestałem czytać

626

0

dla nich to od 120 zaczynamy licytacje

626

0

@Faro VO mógł zrobić w tej sytuacji co chciał więc Niemiec tu nie miał nic do powiedzenia

626

0

@kaziurak jakby nie patrzeć to z połowy sytuacji strzelił bramkę, ważna bramkę

626

0

@chavez prawego w sumie też, chyba że chcemy grać 16 latkiem przez cały sezon

626

2

@Firestone jest tysiąc zielonych nagrody, a dowodów nadal brak

626

0

@Emhyr bardzo wolny i mało zwrotny, jedyny plus jest taki że rzadko się myli ale daleko na tym patencie nie pojedziemy

626

0

@AmigoBlancos myśle ze Arsenal i tak awansuje bez większego problemu

626

0

@NeroTFP1 a to nie jest tak ze zwycięzca konferencji gra z Europy i wygrany z triumfatorem LM? Czy coś sobie wmowilem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?