626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ziomek co nie trafia w piłkę i się dziwi że faul
0
@Kamiloos taki efekt Los Negros
0
@LM10GOAT samego Ferrana daj i będzie lepiej
0
Tylko Nacho może dać nadzieję Celcie na jakiekolwiek pkt dzisiaj
3
Fati niczym się nie wyróżnia. Każda oferta powyżej 20 mln powinna być brana pod uwagę
0
@626 całość kurs 31.69 jak ktoś gra dokładnie to samo niech wrzuci tu zielonego. Jestem ciekaw ile osób dzisiaj na + B)
0
@qbuteq superbet
0
@Krzysztof1987 no to na superbuku masz takie kursy łap i masz dubla z kursem ponad 3
0
@Krzysztof1987 celny Fodena 1.6
Over 1.5 faulu Mingueza 2.45
Bringhton btts 1.65
Pogoń 1.85
Roma gol 1.4
Nico 0.5+ celnego strzału 2.0
0
@KrwawiaceoczyVEB Yamal, Darvich może jeszcze Diarra. Mają jeszcze jakichś kozaków na tych mś u-17?
0
Mogą dać połowę i wziąć Ansu
0
to nazwisko trenera na przyszły sezon znane: HERNANDEZ tyle ze tym razem Oscar. Xavi dla atmosfery jako asystent
0
@Encore hejter i tak powie że nie umiał się obrócić
0
@against_modern_football potem było info że nic mu nie jest
31
@Khajio nam to nie grozi bo już jesteśmy bankrutem. 200 IQ move
2
Własnie oglądałem sobie ostatnią akcje meczu Minnesoty z Indiana. Edwards po bloku spada na zawodnika drużyny przeciwnej a wtedy... no własnie nic, bez płaczu, symulacji i rolowania sie po parkiecie. Szkoda że gra w piłke tak nie wygląda a najmniejszy kontakt jest przeżywany jakby wiązał się z urwaniem nogi.
0
@MESSIah16 a ja myślę że u nas z 2 razy więcej mogłoby się zakręcić
0
To ten. Wymienię koszulkę z sezonu 21/22 z Ansu na plecach size M
0
Fati ława, stare znałem
2
@LM10GOAT pod względem sportowym to oczywiście że tak ale pod każdym innym nie
1
Komentarz usunięty
1
@ArcziArtt będziemy grać w LM co roku bo konkurencja sama się eliminuje. To że nic tam nie ugramy to inna kwestia
1
@blakkudium swoją drogą bardzo cicho o Nico patrząc jak niską ma klauzulę. Praktycznie każdy w prem jest w stanie go kupić, jest szybki silny i dobrze gra 1v1.
0
@PaPo podobnie, chyba że Yamal dostanie nr w 1 skladzie, bo na Gaviego poluje na lawendowej z 30 od jakiegoś czasu
0
@Lucerfi ja na każdej swojej mam emblemat ligowy, jakoś te z lm przynoszą mi na myśl feje których masa na vinted
0
@Emhyr tzw maszt. Jak jeszcze wleci emblemat na 125 lecie po niebieskiej stronie symetrycznie do swoosha to będzie bajka
1
@Emhyr czyli powrót nierealny niestety
0
@Emhyr on jest dalej w PSG czy do Lipska był definitywny?
0
@norbi77 co mam ci tłumaczyc, faulu tu nie było. Mam sie cofać do sytuacji sprzed 5 lat?
1
@norbi77 ani 1 ani 2 nikt normalny by nie gwizdnął