626

0

Ziomek co nie trafia w piłkę i się dziwi że faul

626

0

@Kamiloos taki efekt Los Negros

626

0

@LM10GOAT samego Ferrana daj i będzie lepiej

626

0

Tylko Nacho może dać nadzieję Celcie na jakiekolwiek pkt dzisiaj

626

3

Fati niczym się nie wyróżnia. Każda oferta powyżej 20 mln powinna być brana pod uwagę

626

0

@626 całość kurs 31.69 jak ktoś gra dokładnie to samo niech wrzuci tu zielonego. Jestem ciekaw ile osób dzisiaj na + B)

626

0

@qbuteq superbet

626

0

@Krzysztof1987 no to na superbuku masz takie kursy łap i masz dubla z kursem ponad 3

626

0

@Krzysztof1987 celny Fodena 1.6
Over 1.5 faulu Mingueza 2.45
Bringhton btts 1.65
Pogoń 1.85
Roma gol 1.4
Nico 0.5+ celnego strzału 2.0

626

0

@KrwawiaceoczyVEB Yamal, Darvich może jeszcze Diarra. Mają jeszcze jakichś kozaków na tych mś u-17?

626

0

Mogą dać połowę i wziąć Ansu

626

0

to nazwisko trenera na przyszły sezon znane: HERNANDEZ tyle ze tym razem Oscar. Xavi dla atmosfery jako asystent

626

0

@Encore hejter i tak powie że nie umiał się obrócić

626

0

@against_modern_football potem było info że nic mu nie jest

626

31

@Khajio nam to nie grozi bo już jesteśmy bankrutem. 200 IQ move

626

2

Własnie oglądałem sobie ostatnią akcje meczu Minnesoty z Indiana. Edwards po bloku spada na zawodnika drużyny przeciwnej a wtedy... no własnie nic, bez płaczu, symulacji i rolowania sie po parkiecie. Szkoda że gra w piłke tak nie wygląda a najmniejszy kontakt jest przeżywany jakby wiązał się z urwaniem nogi.

626

0

@MESSIah16 a ja myślę że u nas z 2 razy więcej mogłoby się zakręcić

626

0

To ten. Wymienię koszulkę z sezonu 21/22 z Ansu na plecach size M

626

0

Fati ława, stare znałem

626

2

@LM10GOAT pod względem sportowym to oczywiście że tak ale pod każdym innym nie

626

1

Komentarz usunięty

626

1

@ArcziArtt będziemy grać w LM co roku bo konkurencja sama się eliminuje. To że nic tam nie ugramy to inna kwestia

626

1

@blakkudium swoją drogą bardzo cicho o Nico patrząc jak niską ma klauzulę. Praktycznie każdy w prem jest w stanie go kupić, jest szybki silny i dobrze gra 1v1.

626

0

@PaPo podobnie, chyba że Yamal dostanie nr w 1 skladzie, bo na Gaviego poluje na lawendowej z 30 od jakiegoś czasu

626

0

@Lucerfi ja na każdej swojej mam emblemat ligowy, jakoś te z lm przynoszą mi na myśl feje których masa na vinted

626

0

@Emhyr tzw maszt. Jak jeszcze wleci emblemat na 125 lecie po niebieskiej stronie symetrycznie do swoosha to będzie bajka

626

1

@Emhyr czyli powrót nierealny niestety

626

0

@Emhyr on jest dalej w PSG czy do Lipska był definitywny?

626

0

@norbi77 co mam ci tłumaczyc, faulu tu nie było. Mam sie cofać do sytuacji sprzed 5 lat?

626

1

@norbi77 ani 1 ani 2 nikt normalny by nie gwizdnął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?