626

0

@jedrek7000 4 min bo nie ma za co doliczyć więcej

626

0

Zaczyna się meczycho

626

0

Simons zawsze gra tak głęboko?

626

1

@LM10GOAT ale proszę tutaj pewnego Kamila z chorobą o podłożu psychicznym nie promować

626

2

@MarioVeB! Ktoś musi Ferranowi nosić ręcznik to fakt

626

1

@NeroTFP1 braci Hernandez*

626

0

@KrychaFCB chłopaki się bawią, pozytywny przekaz leci

626

0

Ja mam dosyć duże wątpliwości

626

0

@626 ma byc podobno na nastepne spotkanie

626

1

Ferran za napastnikiem i fermin bliżej skrzydła. Lewy z przodu prawe skrzydło młody. Gundo i Christensen głębiej. Nie ma za bardzo w czym rzeźbić...

626

0

@Faro Nico left the chat

626

3

Poważny klub na najwyższym poziomie sportowym. Piłkarze aspirujący do grania w swoich reprezentacjach i bycia topem światowym. Rozumiem że przygotowanie fizyczne w klubie może być słabe, ale czy osoby które w sumie nie mają nic więcej do roboty niż biegać za piłką nie są w stanie po godzinach pracować nad swoją fizycznością? Z takim podejściem do sportu zaraz skończy się ich przygoda.

626

0

Już za tydzień ostatni mecz sezonu, jesteście gotowi?

626

0

@FcPortoFan1999 a co powiesz na bezcenny argentyński kaktus? Wartość podobna do frytek co prawda ale sentymentalna ogromna

626

0

@FcPortoFan1999 dorzuccie Nico i deal

626

0

W końcu wróci Rekin i bedzie mozna delektować się piłką na nowo

626

1

@FcPortoFan1999 80 mln i ladnie zastreczuje zeby sie w drodze nie połamał

626

1

@SkilledHydra16 jak wroci to ladnie opakowac i sprzedac w lecie

626

0

@FanBarcy22 chociaż tyle że my zarobimy

626

0

@budel17 myślę że są świry pokroju PSG czy Chelsea

626

2

od 2021 Pedri opuścił prawie 50% spotkań.... dobra oferta i sie żegnamy, szczególnie w tak słabej sytuacji finansowej

626

0

@Matix90 pewnie by weszli no ale 2 kontuzje nam trochę zmiany zjadły

626

1

Ale mam flashbacki z poprzedniego roku xd

626

1

Ale to jest szklanka

626

2

Według wielu hamulcowy Barcelony i ten który nie wraca się do obrony, więc chyba teraz będzie nam szło lepiej prawda?

626

0

@Roobo chyba nie xd

626

0

Raphinia i Cancelo bardzo dobrze weszli w mecz

626

0

Trzeba będzie na poważnie po raz kolejny rozważyć kandydaturę Motty na stanowisko trenera. Mam nadzieję że Bologna da radę wbić się w top 4 na koniec sezonu

626

1

Rashford piękny piłkarz, najpierw banger jakich mało, a potem wywraca się o własne nogi

626

0

@Cyzix głównym problemem tej sytuacji jest to że Gil gwizdnął po raz pierwszy jeszcze przed wrzutką. Był to pojedynczy sygnał ale w takiej sytuacji potencjalna bramka i tak musiałaby zostać anulowana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?