626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@supraomnes1 jeden Rabin powie tak inny inaczej
2
Kvaradona nie jest czasem kibicem Realu?
2
@barcanawieki dla równowagi pasuje w Europie zakazać samochodów spalinowych i najlepiej nie latać samolotami, obróbka mięsa też powoduje emisję CO2
0
@Kalin33 ale pisze o oddaniu De Jonga, nie Romeu
0
@lucca87 osłabienie na każdej pozycji, ciekawie
0
@osa91 w 2 lata też nie ogarnie
1
@MysticCat bologna poteznego Motty dzisiaj rozjezdza Fiorentine
0
@SkN NBA lepsze do obstawiania
1
@SkN psg btts i baya czysto, bez kombinacji
2
@RinooniR 3.2k na fame za dyszke
0
@BORO_12 może patrzeć na to i na to, w tej sytuacji ma potencjalnie Liverpool i Bayern, z poukładanymi zawodnikami, bez długów i ogromnym potencjałem w walce o każde trofeum
0
Gdyby Motta zajął z Bologna 3/4 miejsce w serie A bylibyście skłonni zaryzykować jego zatrudnienie?
6
@BORO_12 rozumiem że już rozmawiałeś z Alonso i powiedział ci że przy dobrym projekcie przyjdzie?
1
@LM10GOAT za 10 minut znaki
0
Ferran już trenuje? Bo na ig wrzucił zdj z ośrodka
0
@BARCA1899Messi patrząc na to ile zarabiał przez pierwsze 2 lata, to trochę śmiech mu zabierać siano, no ale taka sytuacja w klubie panuje
1
@qbuteq a w rewanzu 8:0 dla realu
0
@WiernyKibic111 porażka z Napoli myślę że wystarczy
2
@DonCarletto dwubiegunowość, dosyć często się ją tu widuje
1
@Pawlak1992 w city nie potrzebny, Chelsea i ManU nie robią z siebie idiotów i się nie oferują bo projekt sportowy gorszy niż u nas, a live pewnie nie chce tyle za pensje bulic
0
kursy na wygraną Realu dzisiaj powyzej 2. Ez money?
0
@Emhyr Bardzo lubie Balde ale niepokojące jest to jak mało inteligentym wydaje sie zawodnikiem, ciagle młody ale fort wygląda o niebo lepiej
0
@Losiex moim zdaniem przy odpowiednim trenerze wszystko bedzie smigac. To zawodowcy, nie potrzebują grac ze sobą kilku lat tylko odpowiedniej taktyki
0
@Emhyr nie chciałem dawac Kounde bo byłby spam: gdzie podpisac?
0
Czy oddalibyscie Araujo i De Jonga gdyby w ich miejsce wskoczyli Leao i Kimmich?
0
@Cule1234 dwie solidne opcje, boje sie kto ten 3 xD
3
prawda jest taka ze w tej kolejce odrobilismy pkt do girony, odskoczylismy atletico i utrzymalismy przewage nad bilbao. Brawo Xavi
0
@Herato 10 dalej należy do Ansu, a ten po sezonie wraca ;). Chętnie zobaczyłbym 11 na plecach Yamala a pewnego brazola poza kadrą
1
@bartas97 gavi na wózku szybciej popierdala niż cebula
17
czekam na "odrobilismy pkt do girony" na konfie