626

0

@supraomnes1 jeden Rabin powie tak inny inaczej

626

2

Kvaradona nie jest czasem kibicem Realu?

626

2

@barcanawieki dla równowagi pasuje w Europie zakazać samochodów spalinowych i najlepiej nie latać samolotami, obróbka mięsa też powoduje emisję CO2

626

0

@Kalin33 ale pisze o oddaniu De Jonga, nie Romeu

626

0

@lucca87 osłabienie na każdej pozycji, ciekawie

626

0

@osa91 w 2 lata też nie ogarnie

626

1

@MysticCat bologna poteznego Motty dzisiaj rozjezdza Fiorentine

626

0

@SkN NBA lepsze do obstawiania

626

1

@SkN psg btts i baya czysto, bez kombinacji

626

2

@RinooniR 3.2k na fame za dyszke

626

0

@BORO_12 może patrzeć na to i na to, w tej sytuacji ma potencjalnie Liverpool i Bayern, z poukładanymi zawodnikami, bez długów i ogromnym potencjałem w walce o każde trofeum

626

0

Gdyby Motta zajął z Bologna 3/4 miejsce w serie A bylibyście skłonni zaryzykować jego zatrudnienie?

626

6

@BORO_12 rozumiem że już rozmawiałeś z Alonso i powiedział ci że przy dobrym projekcie przyjdzie?

626

1

@LM10GOAT za 10 minut znaki

626

0

Ferran już trenuje? Bo na ig wrzucił zdj z ośrodka

626

0

@BARCA1899Messi patrząc na to ile zarabiał przez pierwsze 2 lata, to trochę śmiech mu zabierać siano, no ale taka sytuacja w klubie panuje

626

1

@qbuteq a w rewanzu 8:0 dla realu

626

0

@WiernyKibic111 porażka z Napoli myślę że wystarczy

626

2

@DonCarletto dwubiegunowość, dosyć często się ją tu widuje

626

1

@Pawlak1992 w city nie potrzebny, Chelsea i ManU nie robią z siebie idiotów i się nie oferują bo projekt sportowy gorszy niż u nas, a live pewnie nie chce tyle za pensje bulic

626

0

kursy na wygraną Realu dzisiaj powyzej 2. Ez money?

626

0

@Emhyr Bardzo lubie Balde ale niepokojące jest to jak mało inteligentym wydaje sie zawodnikiem, ciagle młody ale fort wygląda o niebo lepiej

626

0

@Losiex moim zdaniem przy odpowiednim trenerze wszystko bedzie smigac. To zawodowcy, nie potrzebują grac ze sobą kilku lat tylko odpowiedniej taktyki

626

0

@Emhyr nie chciałem dawac Kounde bo byłby spam: gdzie podpisac?

626

0

Czy oddalibyscie Araujo i De Jonga gdyby w ich miejsce wskoczyli Leao i Kimmich?

626

0

@Cule1234 dwie solidne opcje, boje sie kto ten 3 xD

626

3

prawda jest taka ze w tej kolejce odrobilismy pkt do girony, odskoczylismy atletico i utrzymalismy przewage nad bilbao. Brawo Xavi

626

0

@Herato 10 dalej należy do Ansu, a ten po sezonie wraca ;). Chętnie zobaczyłbym 11 na plecach Yamala a pewnego brazola poza kadrą

626

1

@bartas97 gavi na wózku szybciej popierdala niż cebula

626

17

czekam na "odrobilismy pkt do girony" na konfie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?