626

6

Imo Raphinia powinien wyjść w 1 skladzie

626

1

@against_modern_football myślę że zakręci się koło okrągłej liczby ale z naszym szczęściem będzie to pewnie 0 XD

626

0

@Pingwinek niech ci będzie mi jak najbardziej odpowiada taka kolej rzeczy. Wiem tylko że w 2 stronę miałbym przeokropny ból tylniej części ciała

626

1

Ładnie ich przekręcił xd

626

2

Piękne nic lepszego dzisiaj nie zobacze

626

0

@MesQueUnClub96 leki weź bo chyba zapomniałeś

626

2

Przecież tu nie ma karnego xd

626

0

@Benz tak czy siak będzie bo jak urwą chociaż punkt to wyleje na śmietankowej i siedzibie rmTV

626

0

Valencia się zesra czy tylko przegra?

626

1

@MesQueUnClub96 przy kursie 1.6 to dalej trochę w plecy, do tego 12% podatku XD

626

2

Umiejętności średnie ale nastawienie i podejście jakiego oczekiwałbym od każdego w zespole.

626

1

@Kengo mam nadzieję że wskoczy na przyszły sezon

626

2

@LM10GOAT dorzuć do tego konferencje Verattiego i deal

626

2

A może dla odmiany po sezonie brat Denzela na głównego trenera a Xavier jako asystent? Ale by maszyna chodziła.

626

1

@Pawel13sz do Barcy B na ławkę znaki

626

4

Widzę już że na wielu forach ludzie szydzą z pomysłu na własny brand. Prawda jest taka że to świetna idea z bardzo dużym prawdopodobieństwem powodzenia. Gdyby ogłosił to Florek spuszczali by się nad pomysłem.

626

2

@MesQueUnClub96 Barcelona to marka globalna. Przy tworzeniu własnego brandingu cały dochód zostaje w klubie. Wystarczy tworzyć rzeczy odpowiedniej jakości, bo chętnych nie braknie. Jedynym minusem będzie ograniczony dostęp. Ja na przykład częściej kupuje koszulki Barcy na stronie Nike niż klubowej

626

1

@qbuteq można usunąć artykuł z celem na 6 pkt przed klasykiem

626

0

@Popitek12 Sebastian Alvarez ofc

626

0

@mekston CR7 znaki

626

1

Inter jak walec

626

1

@czosnekfcb zeby nie skonczylo sie 2:8

626

0

Obserwuje ktoś młodsze drużyny i wie jak radzi sobie Noah Darvich? Na mś u17 radził sobie genialnie.

626

1

@lntrowertyk dla samuraja liczy się droga a nie cel. Na budowie jest podobnie.

626

5

@David_Martin od 31 stycznia do dzisiaj nie minął miesiąc jeżeli się nie mylę, więc do 8 marca tym bardziej nie upłyną 2 miesiące

626

2

@bartas97 Kucharek @VegetaPolska powinien przejść w mniej niż dzień

626

0

@626 czyli teraz z wakacji może wrzucać zdjęcia tylko z Madrytu tak?

626

0

@Katalonbar rozwiń

626

3

@cules100pro jak wygra LM i La Ligę to może zostać B)

626

1

@MOLESTA skoro tak to widzisz to pewnie masz rację

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?