626

0

Bombele już 1 kolegę z reprezentacji na zgrupowaniu załatwił. Kapitanie czas wykonać rozkaz 66 B)

626

0

@Gall z PSG przynajmniej mamy szansę, takie city to by nas rozjechało w dwumeczu i tylko łaska Pepa by nas chroniła od 2- cyfrówki

626

0

@xvcWinterSoldier 55 do 45 dla Paryża ocenialbym szanse. Kluczowe będzie zarządzanie żółtymi kartkami w 1 meczu w moim odczuciu. Jeżeli do rewanżu podejdziemy bez Araujo i Christensena może być ciężko

626

1

@Emhyr jeszcze jak. Troche szkoda Pepa ze Xavier zgasi go w finale

626

0

jest dobrze moi drodzy B)

626

5

Jeżeli za Antonego dali 95 to Ansu wart przynajmniej 50 xd

626

16

No i git, liczę że jakoś uda mu się do 100 bramek w LM dojechać. A Guiu i Roque potrzebują się od kogoś uczyć, ciężko o kogoś lepszego patrząc na całokształt kariery i profesjonalne podejście do sportu

626

1

@FcPortoFan1999 Porto nie ma się czego wstydzić, wysoko postawili poprzeczkę dla Gunners

626

1

@gapkinha odleciałes troche, Fermin ma ogromną intensywność ale i niedokładność, musi sie jeszcze wiele nauczyć.

626

1

@Piotr777 osobowosci oby, jezeli chodzi o talent to oby wiekszy od Carlesa

626

0

@Miszcz Textu FCB awansują wszyscy faworyci.

626

2

Napisze coś co jest tu rzadko spotykane: Brazol dobre 45min!

626

1

@Kamil689 oj czailem się długo na tą koszulkę Iniesty. Ulubiony piłkarz

626

0

@Pawel13sz nie jest jeszcze posiadana niestety

626

0

Skoro juz mamy wybrany skład to czas na prawdziwy dylemat: Jaka koszuleczka na mecz?:
21/22 3th wersja na LM
22/23 wyjazdowa
17/18 infinite Iniesta na plecach
11/12 miętowa Xavi na plecach
a moze patriotycznie z tego sezonu domowa z Lewangoalskim

626

0

Życzę sobie i wam żebyśmy się nie zesrali metr przed kiblem i złapali tą 1/4 pucharu Uszatka

626

1

@mrboom na betcliku do 14 kwietnia sciagneli podatek

626

2

@FcPortoFan1999 tylko privy albo turecki serwer daje radę. Na glonalu ogólnie bez isa ciężko jest cokolwiek zrobić a w Turcji 6 razy tańszy. + Więcej botów niż graczy

626

1

@BulaKG eh ale bym wrócił do 2009

626

1

Ja czuję dzisiaj 4 w pomocy z Roberto zamiast Felixa. Kolejny mastermind naszego wizjonera

626

0

@NeroTFP1 przeciez ustawione pod messiego było

626

0

@takisobiektos w tym przypadku nawet 20 mln niewiele zmienia

626

0

@partymaker w przypadku Depaya i Kessiego klub poszedł zawodnikom na rękę. Sami przyszli do nas za darmo i blokowanie im odejścia w celu zarobienia byłoby po prostu słabe

626

0

To jutro każdy stawia na awans Napoli i łatwo bierzemy 1/4

626

15

@ArcziArtt Valle też powinien dostać szansę się pokazać

626

1

@lucca87 oczywiscie ze tak ale nierealne

626

0

Na tle Celty Mingueza to profesor

626

1

@Cukson lepiej żeby ściągnął za koszulkę niż wjechał od tyłu w nogi

626

0

@wojtekfcb79 bardziej sarkastyczne stanowisko, dał się łatwo minąć i musiał faulować, ale co męczennik się zagotował to jego

626

7

Brawo Mingueza XDDD nie dość że skasował akcje to jeszcze załatwił 1:1 w kartkach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?