626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bombele już 1 kolegę z reprezentacji na zgrupowaniu załatwił. Kapitanie czas wykonać rozkaz 66 B)
0
@Gall z PSG przynajmniej mamy szansę, takie city to by nas rozjechało w dwumeczu i tylko łaska Pepa by nas chroniła od 2- cyfrówki
0
@xvcWinterSoldier 55 do 45 dla Paryża ocenialbym szanse. Kluczowe będzie zarządzanie żółtymi kartkami w 1 meczu w moim odczuciu. Jeżeli do rewanżu podejdziemy bez Araujo i Christensena może być ciężko
1
@Emhyr jeszcze jak. Troche szkoda Pepa ze Xavier zgasi go w finale
0
jest dobrze moi drodzy B)
5
Jeżeli za Antonego dali 95 to Ansu wart przynajmniej 50 xd
16
No i git, liczę że jakoś uda mu się do 100 bramek w LM dojechać. A Guiu i Roque potrzebują się od kogoś uczyć, ciężko o kogoś lepszego patrząc na całokształt kariery i profesjonalne podejście do sportu
1
@FcPortoFan1999 Porto nie ma się czego wstydzić, wysoko postawili poprzeczkę dla Gunners
1
@gapkinha odleciałes troche, Fermin ma ogromną intensywność ale i niedokładność, musi sie jeszcze wiele nauczyć.
1
@Piotr777 osobowosci oby, jezeli chodzi o talent to oby wiekszy od Carlesa
0
@Miszcz Textu FCB awansują wszyscy faworyci.
2
Napisze coś co jest tu rzadko spotykane: Brazol dobre 45min!
1
@Kamil689 oj czailem się długo na tą koszulkę Iniesty. Ulubiony piłkarz
0
@Pawel13sz nie jest jeszcze posiadana niestety
0
Skoro juz mamy wybrany skład to czas na prawdziwy dylemat: Jaka koszuleczka na mecz?:
21/22 3th wersja na LM
22/23 wyjazdowa
17/18 infinite Iniesta na plecach
11/12 miętowa Xavi na plecach
a moze patriotycznie z tego sezonu domowa z Lewangoalskim
0
Życzę sobie i wam żebyśmy się nie zesrali metr przed kiblem i złapali tą 1/4 pucharu Uszatka
1
@mrboom na betcliku do 14 kwietnia sciagneli podatek
2
@FcPortoFan1999 tylko privy albo turecki serwer daje radę. Na glonalu ogólnie bez isa ciężko jest cokolwiek zrobić a w Turcji 6 razy tańszy. + Więcej botów niż graczy
1
@BulaKG eh ale bym wrócił do 2009
1
Ja czuję dzisiaj 4 w pomocy z Roberto zamiast Felixa. Kolejny mastermind naszego wizjonera
0
@NeroTFP1 przeciez ustawione pod messiego było
0
@takisobiektos w tym przypadku nawet 20 mln niewiele zmienia
0
@partymaker w przypadku Depaya i Kessiego klub poszedł zawodnikom na rękę. Sami przyszli do nas za darmo i blokowanie im odejścia w celu zarobienia byłoby po prostu słabe
0
To jutro każdy stawia na awans Napoli i łatwo bierzemy 1/4
15
@ArcziArtt Valle też powinien dostać szansę się pokazać
1
@lucca87 oczywiscie ze tak ale nierealne
0
Na tle Celty Mingueza to profesor
1
@Cukson lepiej żeby ściągnął za koszulkę niż wjechał od tyłu w nogi
0
@wojtekfcb79 bardziej sarkastyczne stanowisko, dał się łatwo minąć i musiał faulować, ale co męczennik się zagotował to jego
7
Brawo Mingueza XDDD nie dość że skasował akcje to jeszcze załatwił 1:1 w kartkach