626

2

@BORO_12 Ten Hag też był świetnym nazwiskiem, a wychodzi że odwala gorzej niż Xavier

626

0

Onana w miejsce FDJ to wszystko czego sobie zycze w letnim okienku

626

0

@lucca87 i co na srodek Kounde? XD, kto wtedy bedzie na prawej?

626

0

Prawda jest taka że na wejście na wyższy poziom potrzebny do konkurowania w Europie potrzeba nam jedno z 2. Albo dużo siana albo ta realna opcja czyli rozwinięcie wychowanków i zatrzymanie ich u siebie. W tym przypadku Xavi na kolejny sezon jest odpowiednia osobą. Ma poparcie i uznanie wśród wychowanków bo jest jedną z największych legend klubu. Nie będzie jeszcze przez jakiś czas LM, może nie być też pucharów na własnym podwórku bo real po prostu ma możliwość kupienia kogokolwiek, taka nasza smutna rzeczywistość

626

1

@Albatros zaraz będę, jadę przez dolinę, ja z shinsoo

626

0

@VegetaPolska tam też cię nie chcą że ciągle tu przychodzisz?

626

0

@Albatros dam max 20kk, podobne stoją na rynku w jinno

626

0

@bartekvisca on już chyba dogadamy z Juve

626

0

@Klejnot_Nilu albo jestes glupi albo trolujesz, Cama najpierw dotknąl noge Yamala

626

3

@Klejnot_Nilu faulu nie było xd strona ci się pomyliła

626

0

@PeteR10 jednak może, nawet musi. Oczywistym było że zrobią wszystko żeby nie doszło do obrony tytułu.

626

0

@VegetaPolska ty 2 połówkę to żubrówki co najwyżej znajdziesz

626

0

Jedyny pozytyw taki że przynajmniej nie ma złudzeń że już po sezonie, można ogrywać młodych i czekać na kolejny

626

0

@PW27 akurat Christensen sam sobie kłopotu narobił, mógł bez problemu podać

626

1

@barcelonaLM na Cancelo nie można polegać. Dziecinne błędy, totalna amatorka, to bardziej skrzydłowy (średni w dodatku) niż obrońca

626

2

Fort powinien się ogrywać przez ostatnie kolejki

626

26

Temat wykupu Cancelo można uznać za zamknięty 2 mecze 2x należy się nota 1.0

626

0

Pedri z tymi rękami to odleci

626

3

Emeryt powinien właśnie 2 obejrzeć no ale cóż, taki miły pozytywny

626

1

Sponsorem dzisiejszych pkt dla białych jest pan Joao Cancelo

626

0

Sprawiedliwy wynik to 1:1,5 i nie ma z czym handlowac

626

0

@Magicc89PL nie wyglądał, niewidoczny całą polowe

626

0

@Asc zależy dla którego, myślisz że dla Gaviego byłby aplauz?

626

7

Wchodzi nasz 21 letni 40 latek

626

2

@barcanawieki aj tam zapomniało się, jest akurat w 2 bramce, w przerwie będzie zmieniona

626

1

Po co goal line, jeszcze zaszkodzi pupilom

626

0

Cancelo nie może być naszym obrońca na przyszły sezon

626

1

Brawo Cancelo XD

626

0

Jaki garniturek na dzisiaj? U mnie domówka 11/12 z Villa na plecach

626

2

@Emhyr wtedy narracja była że real może odwrócic grę o mistrza, a w tym już jest po wszystkim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?