626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BORO_12 Ten Hag też był świetnym nazwiskiem, a wychodzi że odwala gorzej niż Xavier
0
Onana w miejsce FDJ to wszystko czego sobie zycze w letnim okienku
0
@lucca87 i co na srodek Kounde? XD, kto wtedy bedzie na prawej?
0
Prawda jest taka że na wejście na wyższy poziom potrzebny do konkurowania w Europie potrzeba nam jedno z 2. Albo dużo siana albo ta realna opcja czyli rozwinięcie wychowanków i zatrzymanie ich u siebie. W tym przypadku Xavi na kolejny sezon jest odpowiednia osobą. Ma poparcie i uznanie wśród wychowanków bo jest jedną z największych legend klubu. Nie będzie jeszcze przez jakiś czas LM, może nie być też pucharów na własnym podwórku bo real po prostu ma możliwość kupienia kogokolwiek, taka nasza smutna rzeczywistość
1
@Albatros zaraz będę, jadę przez dolinę, ja z shinsoo
0
@VegetaPolska tam też cię nie chcą że ciągle tu przychodzisz?
0
@Albatros dam max 20kk, podobne stoją na rynku w jinno
0
@bartekvisca on już chyba dogadamy z Juve
0
@Klejnot_Nilu albo jestes glupi albo trolujesz, Cama najpierw dotknąl noge Yamala
3
@Klejnot_Nilu faulu nie było xd strona ci się pomyliła
0
@PeteR10 jednak może, nawet musi. Oczywistym było że zrobią wszystko żeby nie doszło do obrony tytułu.
0
@VegetaPolska ty 2 połówkę to żubrówki co najwyżej znajdziesz
0
Jedyny pozytyw taki że przynajmniej nie ma złudzeń że już po sezonie, można ogrywać młodych i czekać na kolejny
0
@PW27 akurat Christensen sam sobie kłopotu narobił, mógł bez problemu podać
1
@barcelonaLM na Cancelo nie można polegać. Dziecinne błędy, totalna amatorka, to bardziej skrzydłowy (średni w dodatku) niż obrońca
2
Fort powinien się ogrywać przez ostatnie kolejki
26
Temat wykupu Cancelo można uznać za zamknięty 2 mecze 2x należy się nota 1.0
0
Pedri z tymi rękami to odleci
3
Emeryt powinien właśnie 2 obejrzeć no ale cóż, taki miły pozytywny
1
Sponsorem dzisiejszych pkt dla białych jest pan Joao Cancelo
0
Sprawiedliwy wynik to 1:1,5 i nie ma z czym handlowac
0
@Magicc89PL nie wyglądał, niewidoczny całą polowe
0
@Asc zależy dla którego, myślisz że dla Gaviego byłby aplauz?
7
Wchodzi nasz 21 letni 40 latek
2
@barcanawieki aj tam zapomniało się, jest akurat w 2 bramce, w przerwie będzie zmieniona
1
Po co goal line, jeszcze zaszkodzi pupilom
0
Cancelo nie może być naszym obrońca na przyszły sezon
1
Brawo Cancelo XD
0
Jaki garniturek na dzisiaj? U mnie domówka 11/12 z Villa na plecach
2
@Emhyr wtedy narracja była że real może odwrócic grę o mistrza, a w tym już jest po wszystkim