626

1

To się zabawił hahhahah

626

0

Niesamowite z jaką łatwością chłopak znajduje sobie miejsce. Jak poprawi się technicznie i będzie mniej niedokładny to będzie mocna konkurencja dla Pedriego

626

0

@Arden kontrakt do 2027 z PSG, mozna sie rozejsc

626

1

Co on się znowu połamał?

626

0

@ViscaelBarca2007 eh tylko i wyłącznie Nico

626

0

@fenix1983 gdyby Christensen grał rewelacyjnie to nie szukalibyśmy DMa

626

0

@Baros1990 to ze wcale nie ma obowiązku nowej umowy podpisac,, a w aktualnej ma 10 czy tam 15 mln wpisane

626

0

Zarabia bardzo mało, jak grał to raczej dobrze, (poza meczem w PK z Bilbao xd)

626

0

@Joe_Barbaro Iniesta Puyol Ronaldinho Rakitic Messi
Edit. Nie doczytałem że zakończyli karierę xd

626

1

@Baros1990 oddanie go za 10 to jeszcze większą głupota. No i mamy pat

626

0

@Gall jak się uprze że chce walczyć o miejsce w kadrze to nikt go nie wypchnie, strzelam że presezon spędzi w Barcelonie i pod koniec okna będą podejmowane decyzje.

626

0

To że defensywny to priorytet to raczej każdy wie, ale ciekawe co będzie z lewym skrzydłem. Raphinia w dwumeczu z PSG pokazał że można na niego liczyć, Nico bardzo kusi ale do tego trzebaby sprzedać Fatiego i Ferrana co nie będzie łatwe

626

1

@konrad1661 na PO jest Kounde i nikogo lepszego nie znajdziemy. Od stycznia Jules to bestia, Fort powinien być jego rotacja w przyszłym sezonie

626

0

@Tarins presezon z zespołem odbędzie prawdopodobnie Valle który jest na wypożyczeniu w Levante. Na więcej na tej pozycji bym nie liczył

626

1

Magicznie to on znika

626

1

@Visca_barca z młodych to Fort za Cancelo, a tak to bijemy się o superpuchar za rok

626

0

@m81 oho trollujesz czy ograniczony?

626

1

@Michael24 z takim budzetem to nawet Guardioli by Madryt odjezdzal

626

4

@chavez u nas na imprezie Pedri spadłby ze stołka i dzwonili by po karetke

626

0

@abram3k z 3 LS tylko Nico jest jakkolwiek realny pod wzgledem finansowym. Pozostała 2 to 100mln+

626

8

Najzabawniejsze jest to jak rewanz w LM zawalony przez Araujo (no i Cancelo) zmienił nastawienie kazdego. Gdybysmy przeszli do 1/2 kazdy byłby zachwycony pozostaniem Xaviego, nawet jakby przegrali Klasyk

626

0

Komentarz usunięty

626

0

@LM10GOAT Z dwójki Felix- Fati nadal wolę Ansu.

626

0

@Emhyr A nie było jakichś wiadomości ze City ruszy po Olmo?

626

0

Wiadomym jest że Olmo nie ściągniemy, ale jeżeli interesować się kimś z Lipska to Simonsem

626

0

@Kalipso a może sobie wmawiamy że mamy piłkarzy klasy światowej? No bo kto niby, lewy 36 lat, skrzydłowych dobrych brak bo Lamina jeszcze nie liczę. W pomocy co najwyżej Gundo bo Frankie od 5 lat nie wie co robi na boisku, Pedri kończy 40 lat w wieku 21 a Gavi nie ma nogi. Na obronie mamy 1/2 Christensena i Martineza bo więcej nie zagrają. Araujo zapomina że nie gra w rugby, Cancelo że nie jest skrzydłowym a Cubarsi ma 17 lat. Balde wyleciał Kounde obrażony że nie gra na środku

626

3

@Emhyr Ferran sigma jak zwykle

626

0

@LM10GOAT za granicą może będzie goal linę

626

0

@BORO_12 nie napisałem że jest lepszy tylko że wolę ;)

626

0

@BORO_12 nadal na nikogo nie ma kasy, albo Xavi albo Marquez, ja wolę tego 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?