626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr predzej zejdzie niz przyzna sie do bledu
0
MATS
Kounde-Araujo-Cubarsi-Balde
Christensen
Gundo-Gavi
Yamal-Ferran-Nico
Czekam na to w przyszłym sezonie
0
Ferran na przyszły sezon: zostawić czy sprzedać, a jezeli sprzedać to od jakiej kwoty?
0
@maciejsonFCB tam każdy lepszy będzie transferowany do city
0
Dobra czas się przerzucić na kibicowanie Barcelonie Atletic
2
Kapitan na ratunek
0
gdzie na betcliku da sie odbstawic zwyciezce ligi?
0
Onana na ławie, czy na pewno on ma byc dla nas zbawieniem?
0
@Midast nie mamy takich piłkarzy jak Foye i Fonte, to po 1. Po drugie oczekujesz ze Xavi wrzuci do gry 16 letniego Bernala na najbardziej odpowiedzialnej pozycji na boisku albo Daniego Rodrigueza na 2 skrzydło? To nie jest Fifa, są młodzi, ogrywają się w rezerwach i muszą sie regenerowac. Wspomniany przez ciebie Darvinch w 1 komentarzu a nie Garvinch, powoli wchodzil w sklad Barcy Athletic a co dopiero do 1 druzyny. Aktualny proces wprowadzania młodych do składu jest przeprowadzany odpowiednio, jedyne o co mozna sie przyczepić to o brak szans dla Casado, ale prawdopodobnie po prostu piłkarsko nie dojezdza. Szanse dostawał Guiu, Fort, wszedł Yamal i Cubarsi. Fermin też pojawił się znikąd i zostawili go w 1 zespole. Jezeli chodzi o odniesienie do samego Simonsa, jego powrot to jedna z najlepszych rzeczy jaka moglaby nas spotkach. 21 lat poziom topowy, ogarnia kazda pozycje w pomocy i do tego jako falszywy lewoskrzydlowy co swietnie by sie u nas sprawdzilo. Do tego kapitan praktycznie kazdej sekcji mlodziezowej barcelony w przeszlości.
1
@Midast Przeciez u Xaviego co chwile gra jakis młody a ty z czyms takim wyjezdzasz xD. My potrzebujemy gotowych produktów albo bedziemy sie kopac po czole kolejne 5lat
1
@rogal478 chyba musielibysmy Raphinie do tego dorzucic. Simons realnie wart ponad 100 a FDJ z 70 z tym ze Xavi kontrakt do 27 roku a nie 25 jak Holender
1
@AFA po 1 zdaniu myślałem że piszesz o Barcelonie xd
0
@Cule1234 kolejny SPD który tak w sumie nie jest SPD
0
@tadzik447 gra z świetna fabuła ale za niskim poziomem trudności. Nawet na drodze ku zakładzie do dlc krew i wino jest ciężko się wywalić
0
@VegetaPolska mówię overalowo. Od odejścia z milanu za kosmiczne pieniądze nie miał nawet solidnego sezonu, a był kreowany na najlepszego na swojej pozycji
Poprawiam się od razu, odszedł za free
0
@VegetaPolska Donnaruma tragiczny
1
@MeAndSwan myślę że 70/80 uda im się maksymalnie wyciągnąć
0
No to brakuje 1 żółtej i kupon na zielono
0
Jedna bramka zaliczki może nie wystarczyć. Z drugiej strony Real nic ciekawego nie pokazuje. Pan złota piłka zaciął się w 2024
0
W przypadku fauli po zmianach widzę że stosujemy zasadę pierwsza wolna XD
1
@VamoSBarca88 wszyscy dobrze wiemy co bedzie w rewanzu na bernabeu, nawet sie nie ludze
0
@Uukasz_93 Kane duzo daje wyprowadzając z głębi, zdjęcie go byłoby najglupsza decyzją
1
@Kinginiesta Czyści aż miło
0
@Bartek1817 on jest sredniakiem, zadna ironia po prostu jestesmy jeszcze gorsi xD
2
ale sie rozlali w 5minut. Jakbym nas widział xDDD
0
Bayern grał dobrze z jakieś 5 minut. Real pewnie będzie mial z 2 bramki przewagi przed rewanżem
0
@redman83 niech zostanie, a Guiu z Roque niech czerpią jak najwięcej przez ten rok na treningach. I tak nikogo lepszego nie ściągniemy
2
Jak w takim meczu ocenić pracę trenera? Stwarzamy okazję, 3 piłkarzom odcina prąd i są 3 sety
0
Czyli teraz autobus i walenie głową w mur
7
2 indywidualne błędy i 2 gole i tak to u nas wygląda