O sobie

  • Zainteresowania gry komputerowe, historia, piłka nożna, programowanie, sztuczna inteligencja
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 2959
  • Liczba komentarzy 583
  • Polecenia 1238

Komentarze

0

Nareszcie jakiś sprawdzony trener, a nie kolejny eksperyment piłkarski. Wiążę z nim duże nadzieje.

0

@jamal00 zgadzam się, lepiej późno niż wcale. Problem w tym, że można było tego spokojnie uniknąć. Mam wrażenie, że w ostatnich miesiącach ten zarząd podejmuje tylko złe decyzje.

0

@Arden na pewno daje więcej niż taki de Jong, mimo że ten drugi gra w pierwszym składzie i do tego zarabia najwięcej

0

Na każdym kroku wychodzi różnica w zarządzaniu pomiędzy Realem, a Barceloną. W Barcelonie gruby wychodzi i mówi, że gdyby trener nie był Xavim, to by go zwolnił. W Realu za chwilę pożegnają się z honorami z Modriciem, mimo że on nadal jest kluczowy w decydujących momentach, bo wiedzą że tak jest lepiej dla klubu. W jednym klubie jest się za zasługi, w drugim gdy drużyna na tym skorzysta.

0

@jamal00 powinien go zwolnić wcześniej, to co oni wyprawiają teraz to jest po prostu cyrk. Zwolnienie go teraz jest dobrym rozwiązaniem pod względem sportowym, ale wizerunkowo to jest katastrofa.

Zobacz wszystkie

67

Gdy real podkupował figo to wszystko było ok, ale gdy Mapet postanowił zostać w PSG to nagle fani białych wyciągają argumenty typu honor, poleciał na kasę itd. Nie ma na świecie większych hipokrytów niż fani realu. Ja tylko czekan na następny mecz Mapeta na bernabeu (czy jak tam ten stadion się będzie nazywał) i latające świńskie łby.

42

Tak oglądam ten skrót meczu i rzeczywiście ci komentatorzy byli mega stronniczy, z emocji nie zwróciłem na to nawet uwagi. Gdy PSG strzelało wydzierali się w wniebogłosy, ale gdy to Barca strzelała to tak trochę krzyczeli od niechcenia xd

38

To jest niesamowite jak niektóre drużyny dostają karne za byle dotknięcie przeciwnika, podczas gdy nasi zawodnicy chyba musieliby by zostać potrąceni przez pociąg w polu karnym, żeby sędziowie chociaż spojrzeli w monitory. Jeszcze lepsze jest to, że później wpada taki łoniak i wypisuje eseje, wklejając zdjęcia sprzed 10 lat dowodząc jak to sędziowie nas faworyzują.

26

najbardziej bolą przegrane mecze, które spokojnie można było wygrać

26

Nie mogę w to uwierzyć, że "kibice" rządowych próbowali sfałszować dokument tożsamości Yamala, żeby pasował do ich narracji jakoby miał 20 lat. Ci ludzie są chorzy.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?