1

"uderzył się w łokieć goniąc go"
Borek, ja wiem że można być, nieobiektywnym, ale to jest lekka przesada

1

to jest szczyt polskiej myśli szkoleniowej, laga na Robercika, tylko bez Robercika

0

polacy postanowili dzisiaj robić za tło dla Holendrów

1

suuuuuuuuuuuuuu

0

suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

0

po tym co się ostatnio dzieje, kosiniak jak i całe jego ugrupowanie powinno być politycznie skończone, ale znając nasz chory kraj, po tym jak za chwilę się zdymisjonuje i dostanie posadę w spółce państwowej, wróci do polityki jak już uśmiechnięci inaczej zapomną o całym tym "incydencie"

8

Ja to już od dawna pisałem, dlaczego mamy wymagać mentalu od piłkarzy, skoro ich kibice zdążyli już porozdawać wszystkie trofea drukarzom ma kolejnych kilka lat.

11

Bycie kibicem Barcelony to chyba najlepszy trening mentalny na świecie. Po kilku latach jesteś psychicznie nieśmiertelny.

0

maszyna ruszyła

0

Nareszcie jakiś sprawdzony trener, a nie kolejny eksperyment piłkarski. Wiążę z nim duże nadzieje.

0

@jamal00 zgadzam się, lepiej późno niż wcale. Problem w tym, że można było tego spokojnie uniknąć. Mam wrażenie, że w ostatnich miesiącach ten zarząd podejmuje tylko złe decyzje.

0

@Arden na pewno daje więcej niż taki de Jong, mimo że ten drugi gra w pierwszym składzie i do tego zarabia najwięcej

0

Na każdym kroku wychodzi różnica w zarządzaniu pomiędzy Realem, a Barceloną. W Barcelonie gruby wychodzi i mówi, że gdyby trener nie był Xavim, to by go zwolnił. W Realu za chwilę pożegnają się z honorami z Modriciem, mimo że on nadal jest kluczowy w decydujących momentach, bo wiedzą że tak jest lepiej dla klubu. W jednym klubie jest się za zasługi, w drugim gdy drużyna na tym skorzysta.

0

@jamal00 powinien go zwolnić wcześniej, to co oni wyprawiają teraz to jest po prostu cyrk. Zwolnienie go teraz jest dobrym rozwiązaniem pod względem sportowym, ale wizerunkowo to jest katastrofa.

2

kiedy ten klub przestanie się wreszcie kompromitować?

4

dostaję depresji, jak sobię pomyślę że cały przyszły sezon będzie wyglądał w ten sposób

0

Kibice realu to na prawdę chorzy ludzie. Właśnie zrobili gównoburzę bo makaron ogłosił transfer mekambe przed klubem, mimo że każdy o tym wiedział. Przynajmniej ten głupek od "tic tac" nie będzie tak wnerwiał.

0

Wychodzi na to, że dla drukarek Marciniak jest już przeciętnym sędzią. Jeszcze tylko jeden prezent i będzie dla nich GOATem. To kolejna remontada xd

0

@Zoker wykrywanie obiektów na video robiłem na labkach z infy już 10 lat temu, wygenerowanie linii i zrobienie pomiarów to chyba nie aż taki duży problem dzisiaj

3

Przy obecnej technologii, nie rozumiem, czemu spalone nie są wykrywane w czasie rzeczywistym. To nie jest kwestia do interpretacji przez sędziego, to powinno być zautomatyzowane jak GLT. Obecnie sędziowie liniowi są bezużyteczni, bo ich błędy powodują, że nawet VAR nie może nic zrobić.

0

dobra oddajcie im już ten puchar ja pierdolę

4

czemu my nie możemy grać z takim zaangażowaniem?

0

drukarki zdziwione że tu się nie drukuje xd

0

spokojnie, oni grają z realem

0

czemu nikt nie asekuruje kimisia?

0

ile stracimy na superpucharze?

5

ja już psychicznie tego nie wytrzymuję

2

co za ironia, że akurat Łukasz Wazkez sprokurował karnego biorąc pod uwagę co działo się w klasyku

0

jak my tutaj nie strzelimy bramki, to będzie totalna kompromitacja

0

na co oni czekają???

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?