626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC w kałuży się utopił bo ma tyle minut co kot napłakał
15
Jeden z lepszych meczy w wykonaniu Romeu w naszej koszulce
1
@PIWOSZ89 w sensie w 1 akcji, bo w skali meczu 10 lekko przebije
0
@Janas11224 był taki człowiek który chciał dobrze dla polskich dzieci, nazywał się ....
8
@4Fabregas4 to fajny mu jeszcze 3 kolejne lata na ogranie może odpali xd
1
1 bramka PSG i Clermont do 400 zł
3
@Destroyer_of_Worlds united
1
@VegetaPolska Serie C 13 miejsce
9
@MichalZZZ mistrz świata chyba dosyć proste pytanie
4
@Cule1234 gdyby mimo jego pozostania ściągnęli Nico byłoby swietnie. Rapha zawsze daje z siebie 100% i przynosi liczby. Idealny do odciążenia Yamala i Wiliamsa
0
@TR3YWAY chyba beda musieli rozdawać po 3 złote piłki co roku żeby ich tam pogodzić. Ciekawe czy ich ustawią w momencie w którym konkurencja jest na tyle niska że jeden z nich byłby w stanie w najbliższych latach zbliżyć się do Ronaldo w Balonach.
0
Koszuleczki Catanii FC w lokalnym sklepie po 65€. Trochę szkoda ale z 2 strony spoko pamiątka. Do tego barwy jak Barca
0
@Emhyr zbyt piękne żeby było prawdziwe. Prawdziwy skrzydłowy po lewej stronie mocno odblokuje liczby u wszystkich piłkarzy
0
@Pawlak1992 przez to emocje są do końca
5
Przynajmniej młodzi będą mieli wzór profesjonalizmu na codzień w szatni a mam wrażenie że przez długi czas tego brakowało. + Roque i Guiu mają najlepszą możliwą osobę do obserwowania żeby rozwijać się na swojej pozycji
3
Bita śmietanka aktualnie top 1 gala freakow. Darmowa, w trakcie której zbierają kasę z donate na cele charytatywne, nikt nie trenuje, zestawienia nie patrzące na wagę, warunki. Just for fun
2
@GeneralXavi ferran przy tych minutach co lewy miałby podobne liczby+ nie pobiera chorej pensji
0
@Pawlak1992 widzowie albo sponsorzy. Eurowizja nie ma wiele wspólnego z konkursem muzycznym, to konkurs poprawności politycznej
5
@Lokusekpl no tak bo jak jest lipa z kasą i ktoś pracuje to trzeba traktować jak psa. Należy mu się więcej i koniec, jak chcą oszczędzić to niech znajdą opcje dla FDJ albo Lewego
12
Niby chciałoby się żeby został ale z 2 strony gdyby miał umożliwić przybycie Wiliamsa to wybór raczej prosty
0
@sendesara już wolałbym powrót Fatiego niż zostawienie Felixa na przyszły sezon
0
@Fabik87 i środek Ferran B)
28
Balde i Fort to nasza przyszłość na obu bokach obrony. Sprzedanie go i zostawienie słabego Cancelo to idiotyzm
0
@Messibestplayerintheworld dobrze że 3 syf bo i tak 1 i 2 trzeba kupić
2
@Hindus patrzac na zdjęcie do sprzedazy weszły koszulki 3xl
0
za rok Xabi w Realu xd. Albo obcinamy czas meczu do 80 min albo nie ma sensu startowac w lidze i lm
0
Ciekawi mnie dlaczego nie mowi sie o zainteresowaniu klubów Nico Williamsem. 21 lat, duze umiejetnosci i dosyc niska klauzura nawet jakby przekroczyła te wspominiane 50mln. Co jest z nim nie tak ze taka cisza wokół niego
3
@Marcelinho99 kogo meczennik aktualnie nie wkreci w ziemie? Walker i lista sie zamyka. Brzydka twarz wyrosl na kawał zawodnika i ciezko wskazac kogos kto gra lepiej 1v1 w tym momencie
0
@Stinger_ Roque nawet nie miał szansy wiecej pograc, skreslanie go to idiotyzm. Sciagneli go wczesniej do klubu mimo ze Xavi chciał pomocnika, dostawał jakies ochłapy, po czerwonej odstawiony, do tego w klubie syf jak w zadnym innym (moze poza ManU)
0
@Stinger_ jest popyt to cena rosnie