626

0

@FCB_dimiC w kałuży się utopił bo ma tyle minut co kot napłakał

626

15

Jeden z lepszych meczy w wykonaniu Romeu w naszej koszulce

626

1

@PIWOSZ89 w sensie w 1 akcji, bo w skali meczu 10 lekko przebije

626

0

@Janas11224 był taki człowiek który chciał dobrze dla polskich dzieci, nazywał się ....

626

8

@4Fabregas4 to fajny mu jeszcze 3 kolejne lata na ogranie może odpali xd

626

1

1 bramka PSG i Clermont do 400 zł

626

3

626

1

@VegetaPolska Serie C 13 miejsce

626

9

@MichalZZZ mistrz świata chyba dosyć proste pytanie

626

4

@Cule1234 gdyby mimo jego pozostania ściągnęli Nico byłoby swietnie. Rapha zawsze daje z siebie 100% i przynosi liczby. Idealny do odciążenia Yamala i Wiliamsa

626

0

@TR3YWAY chyba beda musieli rozdawać po 3 złote piłki co roku żeby ich tam pogodzić. Ciekawe czy ich ustawią w momencie w którym konkurencja jest na tyle niska że jeden z nich byłby w stanie w najbliższych latach zbliżyć się do Ronaldo w Balonach.

626

0

Koszuleczki Catanii FC w lokalnym sklepie po 65€. Trochę szkoda ale z 2 strony spoko pamiątka. Do tego barwy jak Barca

626

0

@Emhyr zbyt piękne żeby było prawdziwe. Prawdziwy skrzydłowy po lewej stronie mocno odblokuje liczby u wszystkich piłkarzy

626

0

@Pawlak1992 przez to emocje są do końca

626

5

Przynajmniej młodzi będą mieli wzór profesjonalizmu na codzień w szatni a mam wrażenie że przez długi czas tego brakowało. + Roque i Guiu mają najlepszą możliwą osobę do obserwowania żeby rozwijać się na swojej pozycji

626

3

Bita śmietanka aktualnie top 1 gala freakow. Darmowa, w trakcie której zbierają kasę z donate na cele charytatywne, nikt nie trenuje, zestawienia nie patrzące na wagę, warunki. Just for fun

626

2

@GeneralXavi ferran przy tych minutach co lewy miałby podobne liczby+ nie pobiera chorej pensji

626

0

@Pawlak1992 widzowie albo sponsorzy. Eurowizja nie ma wiele wspólnego z konkursem muzycznym, to konkurs poprawności politycznej

626

5

@Lokusekpl no tak bo jak jest lipa z kasą i ktoś pracuje to trzeba traktować jak psa. Należy mu się więcej i koniec, jak chcą oszczędzić to niech znajdą opcje dla FDJ albo Lewego

626

12

Niby chciałoby się żeby został ale z 2 strony gdyby miał umożliwić przybycie Wiliamsa to wybór raczej prosty

626

0

@sendesara już wolałbym powrót Fatiego niż zostawienie Felixa na przyszły sezon

626

0

@Fabik87 i środek Ferran B)

626

28

Balde i Fort to nasza przyszłość na obu bokach obrony. Sprzedanie go i zostawienie słabego Cancelo to idiotyzm

626

0

@Messibestplayerintheworld dobrze że 3 syf bo i tak 1 i 2 trzeba kupić

626

2

@Hindus patrzac na zdjęcie do sprzedazy weszły koszulki 3xl

626

0

za rok Xabi w Realu xd. Albo obcinamy czas meczu do 80 min albo nie ma sensu startowac w lidze i lm

626

0

Ciekawi mnie dlaczego nie mowi sie o zainteresowaniu klubów Nico Williamsem. 21 lat, duze umiejetnosci i dosyc niska klauzura nawet jakby przekroczyła te wspominiane 50mln. Co jest z nim nie tak ze taka cisza wokół niego

626

3

@Marcelinho99 kogo meczennik aktualnie nie wkreci w ziemie? Walker i lista sie zamyka. Brzydka twarz wyrosl na kawał zawodnika i ciezko wskazac kogos kto gra lepiej 1v1 w tym momencie

626

0

@Stinger_ Roque nawet nie miał szansy wiecej pograc, skreslanie go to idiotyzm. Sciagneli go wczesniej do klubu mimo ze Xavi chciał pomocnika, dostawał jakies ochłapy, po czerwonej odstawiony, do tego w klubie syf jak w zadnym innym (moze poza ManU)

626

0

@Stinger_ jest popyt to cena rosnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?