626

5

Wolałbym zeby został on kosztem Roque no ale cóż. Powodzenia Marc

626

0

Ci co piszą o porażce Deco czego tak właściwie się spodziewali? Dostał ofertę, kase mamy ograniczoną w dodatku to zawodnik do Barcy Atletic. Wybrał inną opcję i tyle.

626

0

@dafik85 58mln* + bez zasady 1:1 to nawet Gaviego do 1 składu nie zarejestrujemy

626

0

@Astad nikt go nie kupi przed powrotem z Euro. Misja na teraz podpisać umowy i wrócić do zasady 1:1, bez tego możemy co najwyżej negocjować wypożyczenie ale starszego z braci Williams.

626

3

Jego powinni ogrywać kosztem Roque. Z La Masii, dużo wyższy na "9" idealny

626

1

@IMBALEO a ty gdzie kopiesz?

626

12

Ci co płaczą że mało widzieli chociaż 1 mecz czy tak dla zasady?

626

4

@ArterkHD czyli jak zwykle

626

1

@BIGCULES prawda że powinni się mocno poprawić ale jakość koszulek Nike jest 100 razy lepsza od pumy. Zbieram koszulki i cieszę się że nie podpisali umowy z niemiecką firmą.

626

0

@IronMan43 Anglia dużo mocniejsza. W ataku poza Mbappe przepaść

626

0

@ACMaldini3 postawiłem że będzie królem strzelców więc pewnie słaby się wylosuje

626

0

@AmigoBlancos asysta 6.00. patrząc na ostatnie mecze bardziej w to bym celował

626

5

Za mniej niż 30 bez sensu go sprzedawać.

626

0

@BORO_12 Srednio klei się to z koncepcją zakupu skrzydłowego

626

0

Plotki że Kounde miałby wrócić na środek obrony + teraz jakieś informacje o Frimpongu. Czyżby Araujo na wylocie? Wolałbym nie bo Holender to ultraofensywny wahadłowy, a wystarczy nam dziura z tyłu po Cancelo

626

0

@doc Cancelo/ Frimpong. Jak my bez obrony bedziemy grac

626

0

Zaraz się okaże że Savio wleci na prawą i Rodrygo na 9

626

0

@Lucyfffer wezmą za rok Wirtza i sprzedadzą Rodrygo. Vini/Mbappe/Wirtz mocno to wygląda.

626

1

@mkl87 nie no Lookmana nikt nie kojarzył przed finalem LE

626

6

Ten turniej to wgl pomyłka. Taki real zaczyna sezon od superpucharu Europy a miałby skończyć na KMS. Zostaje ile? 1 miesiąc przerwy pomiędzy kolejnym sezonem? Kolejny zamach na zdrowie piłkarzy.

626

0

@MOLESTA to nasza przyszła 9 a nie brazol

626

0

@fur_Deutschland jakie clout jak parada smoków w krk

626

0

@Gall pewnie jak Ronaldinho

626

4

@Who_you_mam zostawcie go, on chce tylko grać w piłkę

626

0

@Faro patrząc na ilość bramek Ferrana w kadrze to i tak by pojechal

626

0

@HighestInTheRoom ciekawe co na to Sebastian

626

0

@Janas11224 Diaza znam tylko z tego ze porwali mu starego B)

626

0

@Bernard777 za Lm koło 70 to federacja daje jeżeli się nie mylę, więc z jakiej okazji sponsor ma dawać podobne siano

626

3

@Rust_Cohle Roque byłby Rickonem Starkiem

626

0

@RosjaninBut tak na dobrą sprawę wystarczy sprowadzić Nico. Kadra jest mocna na każdej pozycji, potrzebny był trener który nada styl i powie zawodnikom co mają robić bo Xavi nie sprawiał takiego wrażenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?