626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wolałbym zeby został on kosztem Roque no ale cóż. Powodzenia Marc
0
Ci co piszą o porażce Deco czego tak właściwie się spodziewali? Dostał ofertę, kase mamy ograniczoną w dodatku to zawodnik do Barcy Atletic. Wybrał inną opcję i tyle.
0
@dafik85 58mln* + bez zasady 1:1 to nawet Gaviego do 1 składu nie zarejestrujemy
0
@Astad nikt go nie kupi przed powrotem z Euro. Misja na teraz podpisać umowy i wrócić do zasady 1:1, bez tego możemy co najwyżej negocjować wypożyczenie ale starszego z braci Williams.
3
Jego powinni ogrywać kosztem Roque. Z La Masii, dużo wyższy na "9" idealny
1
@IMBALEO a ty gdzie kopiesz?
12
Ci co płaczą że mało widzieli chociaż 1 mecz czy tak dla zasady?
4
@ArterkHD czyli jak zwykle
1
@BIGCULES prawda że powinni się mocno poprawić ale jakość koszulek Nike jest 100 razy lepsza od pumy. Zbieram koszulki i cieszę się że nie podpisali umowy z niemiecką firmą.
0
@IronMan43 Anglia dużo mocniejsza. W ataku poza Mbappe przepaść
0
@ACMaldini3 postawiłem że będzie królem strzelców więc pewnie słaby się wylosuje
0
@AmigoBlancos asysta 6.00. patrząc na ostatnie mecze bardziej w to bym celował
5
Za mniej niż 30 bez sensu go sprzedawać.
0
@BORO_12 Srednio klei się to z koncepcją zakupu skrzydłowego
0
Plotki że Kounde miałby wrócić na środek obrony + teraz jakieś informacje o Frimpongu. Czyżby Araujo na wylocie? Wolałbym nie bo Holender to ultraofensywny wahadłowy, a wystarczy nam dziura z tyłu po Cancelo
0
@doc Cancelo/ Frimpong. Jak my bez obrony bedziemy grac
0
Zaraz się okaże że Savio wleci na prawą i Rodrygo na 9
0
@Lucyfffer wezmą za rok Wirtza i sprzedadzą Rodrygo. Vini/Mbappe/Wirtz mocno to wygląda.
1
@mkl87 nie no Lookmana nikt nie kojarzył przed finalem LE
6
Ten turniej to wgl pomyłka. Taki real zaczyna sezon od superpucharu Europy a miałby skończyć na KMS. Zostaje ile? 1 miesiąc przerwy pomiędzy kolejnym sezonem? Kolejny zamach na zdrowie piłkarzy.
0
@MOLESTA to nasza przyszła 9 a nie brazol
0
@fur_Deutschland jakie clout jak parada smoków w krk
0
@Gall pewnie jak Ronaldinho
4
@Who_you_mam zostawcie go, on chce tylko grać w piłkę
0
@Faro patrząc na ilość bramek Ferrana w kadrze to i tak by pojechal
0
@HighestInTheRoom ciekawe co na to Sebastian
0
@Janas11224 Diaza znam tylko z tego ze porwali mu starego B)
0
@Bernard777 za Lm koło 70 to federacja daje jeżeli się nie mylę, więc z jakiej okazji sponsor ma dawać podobne siano
3
@Rust_Cohle Roque byłby Rickonem Starkiem
0
@RosjaninBut tak na dobrą sprawę wystarczy sprowadzić Nico. Kadra jest mocna na każdej pozycji, potrzebny był trener który nada styl i powie zawodnikom co mają robić bo Xavi nie sprawiał takiego wrażenia