626

0

@Pedri16Future Wojciaszko to by MATSa posadził

626

0

@BORO_12 nie było opcji w naszym zasięgu. Chyba że ktoś pokroju Oriola

626

0

@Peciak i wierzyć w powrót do Valencii bo to realnie jego poziom

626

0

Czy oni mają zamiar wprowadzić stroje wyjazdowe do sprzedaży w tym roku?

626

0

@KamQiX Fati na wózku będzie lepszy od Ferrana więc ja bym nie czekał

626

3

Raphinia i Casado w pełnym gazie przez 90 min. Takie przygotowanie fizyczne powinno być wymagane od KAŻDEGO

626

3

Fajnie że Bernal się nie zesral wrzucony na głęboką wodę. Wiadomo szału nie ma ale poza nieporozumieniem z Cubarsim dosyć pewnie.

626

0

@tbas nigdy nie był lepszy w sumie xd

626

9

Niech ktoś wejdzie za Ferrana żebyśmy chociaż po 11 grali

626

9

@Jorginho tak jest Mats i Pena będą razem bronić

626

0

To ja zacznę
Flick do grudnia

626

0

@BORO_12 jeżeli jest opcja odkupienia, mam nadzieję że obowiązującą 2 lata jak w przypadku Nico w Porto to jest dobrze+ wydaje się że Flick bardziej docenial innych chłopaków ze szkółki w trakcie presezonu

626

1

@BORO_12 gdyby Flick tak chciał zostawić Faye to nie domagalby się rejestracji Inigo w 1 kolejności. 10 mln za typa który przyszedł z 2 ligi chorwackiej to dobra kasa. Tymczasem Eric miał bardo dobry sezon w Gironie, więc nie wiem skąd pomysł że Faye miałby być przed nim w kolejce.

626

3

@Tool akurat Lengletowi umowę do 27 roku podpisał Bartek

626

0

@BORO_12 poza Yamalem i Gavim nie ma osoby z którą byłoby żal się rozstać. A u nas każdy ma klauzule zaporowe. Roberto miał chyba 400 xd

626

3

Każda klauzula powinna być w granicach 250-300 mln. Nie ma piłkarza którego za taką cenę nie byłoby warto sprzedać.

626

2

Czasami się zastanawiam czy bardziej żałosna jest postawa zarządu czy niektórych "kibiców" na tej stronie. Gloryfikowanie białych i jechanie po naszych a nawet sezon się nie zaczął.

626

0

@dAvi_2 3 najbardziej zaangażowanych XD

626

1

Nowe profilowe Araujo na IG prosi się o interwencję męczennika Viniego

626

0

W sobotę gramy mecz wyjazdowy a koszulki wyjazdowe dalej nie zaprezentowane

626

6

@Faro Oddałbym MATSa bez mrugnięcia nawet żeby zastąpić go Szczęsnym. Średni bramkarz i nic ponad to dobry sezon 22/23 w lidze i to tyle. Nie pamiętam kiedy dał coś ekstra w europejskich pucharach. Teraz jeszcze zrobiony kapitanem, więc pewnie jesteśmy na niego skazani na kolejne 2/3 lata

626

0

@RoberDzik dobrze że umowa z Nike już klepnieta i powrót do 1:1 to formalność. A nie czekaj XD

626

0

@cules100pro no nic zostaje życzyć zdrowia

626

0

Bardzo mi to wszystko jedno. Focus na niedzielę na poważne granie.

626

1

Zostawić kadrę jaka jest i za rok po Musiale

626

0

Raphinia+ Olmo powinni grać na lewym zależnie od potrzeby

626

0

@Ronad10 jeżeli przyjął 10 to jest jasne że chce zostać

626

8

Nie oglądam ale Flick do grudnia

626

3

@zombie chłopak strzela 5 bramek w sezonie w lidze i mamy za nim latać jak biali za Mbappe? Żółw jest 10 półek wyżej więc to nieporozumienie. Jeżeli nie chce to trudno

626

0

Patrząc na to że sprzedali Araujo i Roque nie trenuje od 2 dni to coś może być na rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?