626

0

Dostaniemy dzisiaj tak jak bvb wczoraj

626

2

Ja już to kiedyś widziałem i nie kończyło się dla nas dobrze

626

0

@gurales to mi mecz realu ładnie śmigał. O alternatywę ciężko więc może odpal sobie na serbskim komentarzu który teoretycznie powinien być bez lagow

626

1

Wielki mental no niestety

626

0

Gol Juve i arsenalu do 300 ziko

626

3

Klątwa szamana Pogby rzucona na Mbappe aktualna

626

0

Nawet się nie dziwię bo mam btts na kuponie hahahah

626

0

Rok temu Beli takie ładował z zamkniętymi oczami, niesamowity ma zjazd od w sumie 2 połowy tamtego sezonu

626

2

Ja się w sumie nie śmieję bo jak ich oglądam to mam przed oczami Barce Xaviego. Ta drużyna to wierna kopia naszego Denzela tylko z potężnymi indywidualnościami. Dno i metr mułu, 0 pomysłu, same długie piłki za obronę.

626

1

@Kgorecki2500 ten kupon zagrało ponad 60 osób akurat xd

626

2

Torre na 10, Pedri i Casado za nim. Jeżeli już mamy kogoś tam wrzucić to Pablo zasłużył najbardziej, mimo że nie jestem jego fanem ze względu na chaos jaki wprowadza

626

2

@Toretto nic się nie zmieni, jeśli nie będzie to ścigane z urzędu to influ dalej będą reklamować lootboxy

626

1

10 z 11 piłkarzy z meczu Sevilla najprawdopodobniej rozpocznie mecz z Bayernem, więc najważniejsze pytanie: kto w miejsce Ansu?

626

0

@Eto'o9 R10 ale Valverde to ty szanuj

626

7

@Kapitan hawk oba zespoły o 4 lokaty za wysoko

626

3

@Destroyer_of_Worlds z Nico z taką formą jak ma na początku tego sezonu pewnie wynik by się nie zmienił

626

1

@clyde Kane jest jeszcze

626

1

@daniel32778 pewnie i tak będzie musiał odejść, chyba że pozycja prawego ławkowego będzie mu odpowiadać

626

0

Torre się w Fermina bawi z tymi bramkami

626

0

@kanver_ bez problemu zagra bliżej lewej strony, zresztą teraz też nie mamy lewego skrzydła i dobrze to wygląda. Balde ma przestrzeń a Musiala to na tyle dobry technicznie piłkarz że odnajdzie się wszędzie

626

0

@Marcelinho99 celować w Musiale jeżeli nie przedłuży umowy. Różnica między nim a Nico jest kosmiczna

626

3

Coś mi się wydaje że Gavi wpadł tylko przywitać się z kibicami i nie pogra dzisiaj

626

1

@SinMistico a ile płaczu było jak przyszło info że Flick chce jego rejestracji w 1 kolejności

626

0

Pena zaczarował linie spalonego. Kolejne czyste konto w drodze

626

1

@Jakchcesz wlewam psu

626

0

Dobrze się zapowiada ale takie akcje się kończy….

626

1

@Sebastian7 ja jakoś na spokojnie podchodzę. MATS jak tylko słyszał hymn LM to zmieniał się w takiego Penie 2.0

626

1

@Popitek12 zimna

626

3

@Rupert_Haubica pod nóż do Finlandii już miałby lot wykupiony

626

0

@Danny Gaucho po 1 według mnie xd
Smutna będzie piłka bez GOATow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?