626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dostaniemy dzisiaj tak jak bvb wczoraj
2
Ja już to kiedyś widziałem i nie kończyło się dla nas dobrze
0
@gurales to mi mecz realu ładnie śmigał. O alternatywę ciężko więc może odpal sobie na serbskim komentarzu który teoretycznie powinien być bez lagow
1
Wielki mental no niestety
0
Gol Juve i arsenalu do 300 ziko
3
Klątwa szamana Pogby rzucona na Mbappe aktualna
0
Nawet się nie dziwię bo mam btts na kuponie hahahah
0
Rok temu Beli takie ładował z zamkniętymi oczami, niesamowity ma zjazd od w sumie 2 połowy tamtego sezonu
2
Ja się w sumie nie śmieję bo jak ich oglądam to mam przed oczami Barce Xaviego. Ta drużyna to wierna kopia naszego Denzela tylko z potężnymi indywidualnościami. Dno i metr mułu, 0 pomysłu, same długie piłki za obronę.
1
@Kgorecki2500 ten kupon zagrało ponad 60 osób akurat xd
2
Torre na 10, Pedri i Casado za nim. Jeżeli już mamy kogoś tam wrzucić to Pablo zasłużył najbardziej, mimo że nie jestem jego fanem ze względu na chaos jaki wprowadza
2
@Toretto nic się nie zmieni, jeśli nie będzie to ścigane z urzędu to influ dalej będą reklamować lootboxy
1
10 z 11 piłkarzy z meczu Sevilla najprawdopodobniej rozpocznie mecz z Bayernem, więc najważniejsze pytanie: kto w miejsce Ansu?
0
@Eto'o9 R10 ale Valverde to ty szanuj
7
@Kapitan hawk oba zespoły o 4 lokaty za wysoko
3
@Destroyer_of_Worlds z Nico z taką formą jak ma na początku tego sezonu pewnie wynik by się nie zmienił
1
@clyde Kane jest jeszcze
1
@daniel32778 pewnie i tak będzie musiał odejść, chyba że pozycja prawego ławkowego będzie mu odpowiadać
0
Torre się w Fermina bawi z tymi bramkami
0
@kanver_ bez problemu zagra bliżej lewej strony, zresztą teraz też nie mamy lewego skrzydła i dobrze to wygląda. Balde ma przestrzeń a Musiala to na tyle dobry technicznie piłkarz że odnajdzie się wszędzie
0
@Marcelinho99 celować w Musiale jeżeli nie przedłuży umowy. Różnica między nim a Nico jest kosmiczna
3
Coś mi się wydaje że Gavi wpadł tylko przywitać się z kibicami i nie pogra dzisiaj
1
@SinMistico a ile płaczu było jak przyszło info że Flick chce jego rejestracji w 1 kolejności
0
Pena zaczarował linie spalonego. Kolejne czyste konto w drodze
1
@Jakchcesz wlewam psu
0
Dobrze się zapowiada ale takie akcje się kończy….
1
@Sebastian7 ja jakoś na spokojnie podchodzę. MATS jak tylko słyszał hymn LM to zmieniał się w takiego Penie 2.0
1
@Popitek12 zimna
3
@Rupert_Haubica pod nóż do Finlandii już miałby lot wykupiony
0
@Danny Gaucho po 1 według mnie xd
Smutna będzie piłka bez GOATow