626

0

@Eto'o9 R10 no i walkower byłby piękny

626

3

Żeby nam męczennik nie zrobił cosplayu Liama Bóla

626

5

Jak brat Xaviego nie wygra to można sobie tą nagrodą podetrzeć 4 litery

626

0

@esem91 i tak cyrk z tym że nie polecieli

626

5

Gavi już wstawił na X zdjęcie z Rodrim xd

626

44

Ktoś kojarzy jakiś lepszy piłkarsko tydzień z perspektywy kibica Barcelony? To co tu się dzieje to złoto. Mógł chociaż iść za ciosem walki z rasizmem i podać Laminowi statuetkę Golden Boya xD

626

1

@D10SLEO Vini wygra i nie ma w tym żadnej kontrowersji

626

0

Zapinamy pasy i czekamy na Xaviego

626

2

@Loszo myślę że świat nie jest gotowy na Rekina w formie

626

0

@Masnymichael w obu under 1.5 w bramkach nie wiem czy warto odpalać

626

0

Nie nie powinien wyleciec, zamykam dyskusje

626

1

Zawsze przed nimi nogi rozkładają a z nami gryzą trawę. A nie czekaj ….

626

0

Teraz już tylko bez kontuzji. Bo Rudi i Militao to kąty

626

0

@KrychaFCB nie bylo za co za bardzo pokazać, a nasze wszystkie 3 zasłużone

626

1

Z 4 żółwi ninja wylosował się ten najgłupszy

626

2

Tylko nie stracić głupio i ich nie podpalić

626

2

Neymar z Temu XDD

626

0

Btts w 1 połowie po kursie 3,2 Nie dziękujcie

626

30

Patrząc na obecny sklad to poza bramkarzem Balde wygląda najsłabiej. Nie mówię że gra źle ale taki Davies byłby zdecydowanym upgradem zespołu. Odstrasza jednak pensja i potencjalny bonus za podpis. Lepiej skupić się na innym Kanadyjczyku z Lille i powrocie Valle jako konkurenta dla Balde.

626

1

@macio_944 na tym etapie sezonu miałby już kontuzje

626

0

@czarnatom myślę że od początku było takie założenie. Młody nie jest zły, ma fajne uderzenie ale raczej na końcówkę meczu żeby zaskoczyć, nie jest gotowy na 1 skład, predzej wskoczyłby Guller na prawą.

626

0

@Popitek12 wynik z kangurka z matmy razy wzrost podzielić przez wagę w lba. Nie ma za co

626

1

@jacobFCB Bernenczyki mega przyjemne psiaki. Jedyny minus to fakt że dosyć krótko żyją

626

0

@szymonekk jak cię kusi to weź iPhone i sam oceń. Każdy będzie bronił swojego, ja w tym roku przesiadłem się na IP i coś czuję że do androida nie wrócę.

626

0

@czarnatom nie wejdzie, zagrają jednego więcej w pomocy

626

1

@Litman że ci się chciało to wgl pisać

626

0

Ale piłeczkę znikąd rzucił

626

4

Minę Mullera to na tapetę zaraz wrzucam

626

0

Po golu na 1:1 byłem pewien że będzie powtórka z 2020. Wielki szacun że ogarnęli się w środku pola i gra zaczęła wyglądać. Nie możemy grać długich piłek na zbicie bo będziemy to przegrywać przez warunki fizyczne. Yamal dyskretnie ale trochę magii pokazuje. Dobić w 2 połowie, oby minuty dla Olmo

626

0

@Dari0G tu będzie speedrun

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?