626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eto'o9 R10 no i walkower byłby piękny
3
Żeby nam męczennik nie zrobił cosplayu Liama Bóla
5
Jak brat Xaviego nie wygra to można sobie tą nagrodą podetrzeć 4 litery
0
@esem91 i tak cyrk z tym że nie polecieli
5
Gavi już wstawił na X zdjęcie z Rodrim xd
44
Ktoś kojarzy jakiś lepszy piłkarsko tydzień z perspektywy kibica Barcelony? To co tu się dzieje to złoto. Mógł chociaż iść za ciosem walki z rasizmem i podać Laminowi statuetkę Golden Boya xD
1
@D10SLEO Vini wygra i nie ma w tym żadnej kontrowersji
0
Zapinamy pasy i czekamy na Xaviego
2
@Loszo myślę że świat nie jest gotowy na Rekina w formie
0
@Masnymichael w obu under 1.5 w bramkach nie wiem czy warto odpalać
0
Nie nie powinien wyleciec, zamykam dyskusje
1
Zawsze przed nimi nogi rozkładają a z nami gryzą trawę. A nie czekaj ….
0
Teraz już tylko bez kontuzji. Bo Rudi i Militao to kąty
0
@KrychaFCB nie bylo za co za bardzo pokazać, a nasze wszystkie 3 zasłużone
1
Z 4 żółwi ninja wylosował się ten najgłupszy
2
Tylko nie stracić głupio i ich nie podpalić
2
Neymar z Temu XDD
0
Btts w 1 połowie po kursie 3,2 Nie dziękujcie
30
Patrząc na obecny sklad to poza bramkarzem Balde wygląda najsłabiej. Nie mówię że gra źle ale taki Davies byłby zdecydowanym upgradem zespołu. Odstrasza jednak pensja i potencjalny bonus za podpis. Lepiej skupić się na innym Kanadyjczyku z Lille i powrocie Valle jako konkurenta dla Balde.
1
@macio_944 na tym etapie sezonu miałby już kontuzje
0
@czarnatom myślę że od początku było takie założenie. Młody nie jest zły, ma fajne uderzenie ale raczej na końcówkę meczu żeby zaskoczyć, nie jest gotowy na 1 skład, predzej wskoczyłby Guller na prawą.
0
@Popitek12 wynik z kangurka z matmy razy wzrost podzielić przez wagę w lba. Nie ma za co
1
@jacobFCB Bernenczyki mega przyjemne psiaki. Jedyny minus to fakt że dosyć krótko żyją
0
@szymonekk jak cię kusi to weź iPhone i sam oceń. Każdy będzie bronił swojego, ja w tym roku przesiadłem się na IP i coś czuję że do androida nie wrócę.
0
@czarnatom nie wejdzie, zagrają jednego więcej w pomocy
1
@Litman że ci się chciało to wgl pisać
0
Ale piłeczkę znikąd rzucił
4
Minę Mullera to na tapetę zaraz wrzucam
0
Po golu na 1:1 byłem pewien że będzie powtórka z 2020. Wielki szacun że ogarnęli się w środku pola i gra zaczęła wyglądać. Nie możemy grać długich piłek na zbicie bo będziemy to przegrywać przez warunki fizyczne. Yamal dyskretnie ale trochę magii pokazuje. Dobić w 2 połowie, oby minuty dla Olmo
0
@Dari0G tu będzie speedrun