626

0

Najgłupsza bramka sezonu już znana xd

626

2

@Adran360 za free bym się nawet nie zastanawiał tylko obiecał 9 po sezonie na plecy. Dużo ciekawszych nazwisk na rynku nie ma a jeżeli są to za duże pieniądze. Jest zadeklarowanym fanem barcy więc nie powinno być bardzo ciężko

626

2

@Adran360 Przypomne ze za rok do wziecia za free

626

0

Wynik piękny ale nie oddaje tego co się działo. Trochę mniej szczęścia i mogło by być w 2 stronę.

626

0

@addept z tym że będą mu płacić jeszcze po zakończeniu kontraktu

626

0

@Plama Barcelona jest mu winna zbyt wiele z tytułu odroczonych pensji
Musieliby to wypłacić przy okazji transferu więc jedyna opcja to dogadać się i przedłużyć umowę

626

0

@D10SLEO jak się przykleja przy układaniu włosów to będzie z 1 ręką grał. Chociaż to i tak pewnie bez różnicy

626

0

Ferran i 2 obrońców, czyli nie chcemy dostać więcej bo na pewno nie strzelimy

626

1

@TrzecieOko ale głupoty piszesz...

626

0

Nawet nie ma kogo wpuścić

626

0

Z zamkniętymi oczami bywa ciężko

626

1

Dekada w klubie to o jakieś 10 lat za długo

626

0

@Peniu gra bardzo słabo nogami, te błędy przy wyprowadzeniu są notoryczne, jest ich znacznie więcej niż przyspieszających zagran

626

2

Mit o tym że gra dobrze nogami można sobie wsadzić...

626

1

Pan kapitan xddddd

626

0

Jakiś ten stadion bez klimatu

626

0

@Gaudi79 Yamal skrajnie różni się od Ansu. Fati potrzebował ćwierć okazji żeby strzelić gola i na tym polegał jego fenomen, a Lamine prezentuje kompletny, dojrzały football

626

1

@Quahoo oj tam zmiennik jest, zawsze w pełni zaangażowany i z 10 bramek we wszystkich rozgrywkach wrzuci

626

1

Gol lewego do 1.5k także nie wejdzie

626

0

In Deco we trust

626

0

Nie potrafię tego logicznie wytłumaczyć XDD

626

2

Te limity prowadzą do całkowitego zjazdu poziomu ligi. Kogo ma taką Sevilla czy espaniol rejestrować? To na zawodników z eklapy byłoby mało

626

2

@Carlosss Pique majątek to raczej skutecznie pomnaża nie przepuszcza

626

0

@Ronad10 tylko wzrostu mało wtedy w środku

626

0

@KrwawiaceoczyVEB jaki ciężki wybór. Nico bez podjazdu do Jamala

626

3

@dafik85 nie ten poziom

626

2

@Ibunk tamten miał jasny powód - mundial na którym zresztą został mistrzem świata, a Holender gra w uja i ciągnie chore pieniadze na L4

626

7

Klarowne działanie na niekorzyść pracodawcy. Powinien mieć za to potrącone z wypłaty. Od kwietnia leczyć taką kontuzje i pewnie nie pojawi się na boisku do końca roku. Odwołanie z roli kapitana i odesłanie do rezerw do końca kontraktu. Pożytek na boisku i tak zerowy.

626

0

@Encore za rok PSG wyłoży 100 mln

626

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?