O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, muzyka, kino.
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta, Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od ok.2000 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3900
  • Liczba komentarzy 1133
  • Polecenia 1752

Komentarze

1

Jak ten udawany pressing Dembele jest irytujący. Wielki, szybki chłop, a hasa przy przeciwnikach jak zraniona sarenka.

0

Pan z 6(Elche) wracał za akcja jak Umtiti nieraz. Widać chłopak uczy się od najlepszych.

0

@panczo Adama Małysza, jak nie wiesz kogo

0

A już chłopak miał ten luz i znów zamknie się w sobie..

0

Jojko full koncentracja, chyba hat-trick dziś się szykuje.

Zobacz wszystkie

101

Ter stegen chyba specjalnie czasem popełnia takie babole, żeby pokazać skilla :p

51

Simeone stworzył potwora. Atleti pod jego wodzą to monolit. Walczaki jakich mało i nie ma znaczenia kto gra, tam nie ma jakichś super wybitnych jednostek, ale jeden za drugim stoi murem. Klub sprzedaje swoje gwiazdy(Falcao, Miranda, Turan, Costa czy de Gea), a Simeone nic sobie z tego nie robi, nie widać spadku jakości, wręcz przeciwnie. Grają piłkarze którzy przychodzą za grosze, jak Gimenez, Savić czy Augusto i wielki Bayern i Barcelona nie potrafią im strzelić bramki..To jest fenomen, u nas jak nie ma Messiego, Neymara czy Suareza to drżymy o wynik, w realu nie gra Ronaldo, nie ma kto strzelać. A w Atletico? Wraca emerytowany Torres i robi sobie wiatrak z Alaby, Saul strzela gola jakiego nie powstydziłby się sam Messi. Gabi jest kapitanem z krwi i kości, a Koke kreuje jak Xavi za najlepszych lat. To pokazuje, że nie da się wygrywać opierając grę na kilku zawodnikach. Guardiola odświeżył tiki-take, Mourinho wymyślił autobus, a Cholo Stworzył 11 osobową piranię.

45

No tak 3 PO na Ławce a na PO- SP

32

Coś tu nie gra skoro Coutinho wchodzi na niespełna pół godziny, w tym czasie ma jedną akcję dwójkową(poza nią nie widoczny) i dostaje 6. Messi gra cały mecz, strzela bramkę kreuje conajmniej kilka klarowny sytuacji bramkowych i dostaje tą samą ocenę. Oczywiście, widać było, że motywacja nie ta, ale fenomenem jest to, że jest on oceniany według innej skali niż pozostali. Skali, która przez lata tak sobie podnosił, że w chwili gdy fatalnie podawał wszerz boiska, wszyscy przecierali oczy zdumienia. To pokazuje tylko jak wielki jest Messi i jak rzadko popełnia tego typu bledy. Podejrzewam, że gdyby Cou lub ktokolwiek inny zagrał tak "słabe"zawody jak Leo, otrzymałby miano piłkarz meczu i note conajmniej 8.

W każdym razie mecz do zapomnienia, miejmy nadzieję, że motywacja na LM będzie juz odpowiednia :)

31

I pyk podanie do tylu, pyk Glik do Bednarka, cyk Bednarek do Glika i pyk laga na Lewego, może się udo a może się nie udo:)

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Na kogo byś zagłosował(a) w wyborach prezydenckich w FC Barcelonie?