626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kiper09 zeby nie było za łatwo
6
Jeżeli Yamal ma zacząć z ławki, chciałbym zobaczyć od 1 minuty Ansu na lewej stronie
2
Serial „Stamtąd” mega wciąga. 2 sezony w 2 dni i mimo że ciągle mało wiadomo to ciężko się oderwać.
0
@Tollusiek 4f jak jesteś rodzicem, a tnf jak masz 15-18 lat hah
1
@J4no czasami warto poczekać. Kupiłem domówkę z tamtego sezonu w wersji meczowej za 290zl. Przy aktualnej cenie około 160 euro to kosmos
0
Ciekawe czy Militao jeszcze pogra na wysokim poziomie
0
Męczennik wciąga 4 literami żółwia. Jakby miał Benza albo inną 9 obok siebie na boisku to mógłby mieć już double double w lidze a tak to trzeba się męczyć
0
Budimir może dzisiaj znacznie zbliżyć się do lewego w klasyfikacji strzelców. Rzadko zdarza się tak niezorganizowana obrona naprzeciw.
8
Nawet jeżeli przyjdzie za darmo to nie wyobrazam sobie żeby komuś kto dalej szuka formy i swój prime miał w wieku 20 lat dać jeden z najwyższych kontraktów w drużynie
0
@Kismeth murowane top 5 za całokształt, lautaro tak samo
0
@xavi890 euro faktycznie przekręciłem
1
Dziwi mnie że Kroos tak nisko. Gdyby Niemcy wygrały mundial to byłby murowanym zwycięzcą złotej piłki
0
@ACMaldini3 ruszą na pewno ale mam wątpliwości że w pełnym 3 osobowym składzie
0
@ACMaldini3 jeżeli utrzymają aktualną formę to mogą się kłócić kto do top 30 złotego balona się załapie
1
@KRIS1986 mnie ciekawi, ciągle go lubię i pieką mnie 4 litery że odszedł. Chętnie będę się przyglądał jego (niedo)rozwojowi w Chelsea
11
Ja się już o szwagrów nie martwię. Najwyżej 4 raz sprzedadzą prawa na nowego słupa i będzie śmigać.
0
@Fake69 mimo wszystko, klub stara się naprawić drabinkę płacową, przyjdzie ziomek który w tym momencie szału nie robi a chce ponad 12 netto. Bezsensowny ruch
0
@barcanawieki nie stać Barcelony na jego pensje, więc zamykam.
0
@Carlosss pozostaje kwestia ile Barca mu wisi zaległych pensji. Jeszcze wyjdzie że trzeba dopłacić żeby ktoś go wziął
2
Ja z oceną wstrzymam sie do końca sezonu, flick działa cuda
4
Kounde na środek i Fort na prawą na RSSS, mam nadzieję że odpuści też kadrę.
0
@Jonyx na wejście do baraży wystarczy kolo 8-10 pkt więc i tak nierealne żeby nie weszli dalej
3
@Pawlak1992 w sumie bez róznicy czy wygrają czy nie. Do dalszej fazy i tak przejdą a też dobrze by było gdyby ktos liverpoolowi skrzydełka podciął bo wyglądają na mocnych. Wole żeby przegrywali w La lidze niż w LM bo ciężko jest nie dostać się choćby do baraży.
0
Niech ma opaskę niech się buduje. Akurat jego potrzebujemy w jak najlepszej wersji i dużo będzie od niego zależeć na wiosnę.
1
Jeszcze jedna i można iść spać
0
@karci0 przez ostatnie lata sporo takich było, tylko tamci nie występowali na tle mocnej drużyny tylko równie cienkich kolegów
0
@Lordzi to nie wychowanek
0
dzisiaj z pominięciem lewego obrońcy i będzie piłeczka chodzić
1
@ranger3120 różnica praktycznie zerowa a interface przynajmniej w mojej ocenie bardzo nieprzyjemny
1
Jude to taki sam klaun jak Vini xd