626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PACO89 ogólnie brakuje nie tyle wzrostu co doświadczenia w środku. Kiedy robi się gorąco pojawia się brązowa plamka i nie ma kto uspokoić
0
W tym momencie zagrożeniem nie jest Real tylko Atletico xd. Śmietankowi grają gorszą padake niż my ostatnio a Cholo z ekipą goni po fatalnym starcie.
0
Może być 10 a nie 20 za tego holendra
1
City dalej w formie
1
Jakby przyszła oferta w postaci mbappe za Ferrana to muszą z 100 dopłacić
0
To teraz Kaseko na supporta
1
@Pedri16Future czyli zagrał jak zwykle
0
Nie miałem jak oglądać meczu :/. Jak zagrał Goacik Ferran?
0
Flick wie kto goacik. Jazda rekin
2
@BORO_12 Baena nie gra w środku?
0
@ranger3120 najlepiej z grubej rury książka agresywne szachy i kursy Bartosza Rudeckiego
1
@Bykunn widział wczorajsze zdjęcie a resztę sobie dopowiedział
0
Ktoś pamięta ten kodzik na stronę barcy -20%? Bo wleciały koszulki rocznicowe i pasuje kupić
0
@AdrianFCB10 no i lipa xd
0
Zostało Lille i Napoli, brać 400 czy czekać 10 min na 550?
0
3.6 na to że będzie czerwona, polecam
0
Jakie żółtko xd
1
Jeszcze jest nadzieja. Jest taki hiszpański trener aktualnie bezrobotny. W dodatku legenda klubu która będzie inspiracją dla młodych.
0
Goacik wraca B). Jedziesz Rekin
1
Maskotka imienia Vitora Roque
0
@messi33 spokojnie i tak pewnie do półfinału dociągną. Pewnie nawet zajdą wyżej niż my.
0
@Barcatroll Fati out ferran niech zostanie
30
Mi się bardziej podoba. Nie ma meczy które są odpuszczane, kazdy chce top8 i jest sporo więcej niespodzianek. Zmiana na ten moment moim zdaniem na +
6
Dobra, ale przyda się poważne wzmocnienie. Kiedy wraca Ferran.
0
@wawrzyn1 widziałem ziomka na grupce co z 30 zł zrobił 70k wczoraj xd
0
No i +2k na koniec dnia
0
@Safrani nie ma kręconych frytow to nie dzięki
1
@Eklerek jeżeli chodzi o TE zdjęcia to nie to jakiś hiszpański lewicowy polityk podobno
1
@insp1re w meczu z Celta solidnie grał. Mam nadzieję że to utrzyma
0
@PatrykBarca oczywiście ze powinni wytrzymać ale nic nie wytłumaczy błędu Kounde. Gdyby nie ten babol mielibyśmy 3pkt, nie widze tu wini Flicka