626

1

@PACO89 ogólnie brakuje nie tyle wzrostu co doświadczenia w środku. Kiedy robi się gorąco pojawia się brązowa plamka i nie ma kto uspokoić

626

0

W tym momencie zagrożeniem nie jest Real tylko Atletico xd. Śmietankowi grają gorszą padake niż my ostatnio a Cholo z ekipą goni po fatalnym starcie.

626

0

Może być 10 a nie 20 za tego holendra

626

1

City dalej w formie

626

1

Jakby przyszła oferta w postaci mbappe za Ferrana to muszą z 100 dopłacić

626

0

To teraz Kaseko na supporta

626

1

@Pedri16Future czyli zagrał jak zwykle

626

0

Nie miałem jak oglądać meczu :/. Jak zagrał Goacik Ferran?

626

0

Flick wie kto goacik. Jazda rekin

626

2

@BORO_12 Baena nie gra w środku?

626

0

@ranger3120 najlepiej z grubej rury książka agresywne szachy i kursy Bartosza Rudeckiego

626

1

@Bykunn widział wczorajsze zdjęcie a resztę sobie dopowiedział

626

0

Ktoś pamięta ten kodzik na stronę barcy -20%? Bo wleciały koszulki rocznicowe i pasuje kupić

626

0

@AdrianFCB10 no i lipa xd

626

0

Zostało Lille i Napoli, brać 400 czy czekać 10 min na 550?

626

0

3.6 na to że będzie czerwona, polecam

626

0

Jakie żółtko xd

626

1

Jeszcze jest nadzieja. Jest taki hiszpański trener aktualnie bezrobotny. W dodatku legenda klubu która będzie inspiracją dla młodych.

626

0

Goacik wraca B). Jedziesz Rekin

626

1

Maskotka imienia Vitora Roque

626

0

@messi33 spokojnie i tak pewnie do półfinału dociągną. Pewnie nawet zajdą wyżej niż my.

626

0

@Barcatroll Fati out ferran niech zostanie

626

30

Mi się bardziej podoba. Nie ma meczy które są odpuszczane, kazdy chce top8 i jest sporo więcej niespodzianek. Zmiana na ten moment moim zdaniem na +

626

6

Dobra, ale przyda się poważne wzmocnienie. Kiedy wraca Ferran.

626

0

@wawrzyn1 widziałem ziomka na grupce co z 30 zł zrobił 70k wczoraj xd

626

0

No i +2k na koniec dnia

626

0

@Safrani nie ma kręconych frytow to nie dzięki

626

1

@Eklerek jeżeli chodzi o TE zdjęcia to nie to jakiś hiszpański lewicowy polityk podobno

626

1

@insp1re w meczu z Celta solidnie grał. Mam nadzieję że to utrzyma

626

0

@PatrykBarca oczywiście ze powinni wytrzymać ale nic nie wytłumaczy błędu Kounde. Gdyby nie ten babol mielibyśmy 3pkt, nie widze tu wini Flicka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?