626

0

Załóżmy ze city wyłoży 130 za Raphe i będziemy mogli za to klepnąć np Musiale. Tak czy nie?

626

0

Jedni nazywają to mentalem. Ja to nazywam naprawianiem tego co sie zjebao

626

1

Eh eh szkoda liczyłem na śmietankowych

626

0

Oby Real się wylosował

626

0

@Rewolucja123 to nie są przebłyski. Tak już będzie grał albo i lepiej. Od 18 roku życia pokazuje potężny poziom.

626

3

@Barceloniarz987 oby dostać Real

626

1

@blakkudium i wygrają conajmniej 4

626

4

prosze nie odpalac meczu i tak wiemy jak się skonczy

626

2

niby az 7 pkt może być dzisiaj, ale tu jeszcze dużo pkt bedzie gubionych przez wszystkich. Czuje mistrza z najmniejszą liczbą pkt od lat

626

0

@marcin62 torenty top. Cyberpunka miałem w dniu premiery, co prawda po rosyjsku ale był xD

626

0

Cama oooooo znowu się połamał

626

1

Dawać ich w losowaniu. W środku tygodnia jeszcze nie dostali

626

0

W kolejnej rundzie obawiam się najbardziej Ossasuny xd. Najbardziej liczę ze dostaniemy Real jeżeli dowiozą.

626

1

@Eklerek kurde ale mi smaka na metinka zrobiles teraz

626

0

Młody mógłby trochę z pretensjami przystopować. Albo niech złapie szybko żółtą i trochę pokory

626

4

Jeżeli w okolicach 120-150 to bajka.

626

1

BVB prawie dojechało xD

626

0

@blakkudium se queda?

626

0

@BORO_12 Fort powinien być 1 wyborem za Balde

626

0

Pamięta ktoś kod na 20% do sklepu barcy i czy jeszcze działa?

626

1

No to Inigo zepsuł Juventusowi transfer. Wątpię żeby w takiej sytuacji była opcja żeby Araujo odszedł

626

2

Mbappe po ciężkim starcie wchodzi na swój poziom i jest niebezpieczny. Z drugiej strony Vinicius boi się dryblować, a dzisiaj wyglądał jakby był na mocnych prochach, oszołomiony i obok meczu.

626

4

Nawet Maffeo wrzucił coś od siebie na stories xd

626

4

Zaraz walkower za wystawienie Olmo także spokojnie

626

0

Tyle razy to widziałem, proszę nie dzisiaj

626

0

Hmmm, niby 4 bramki ale trochę się boje xd

626

0

Lewy powinien zejść

626

0

Najbardziej mnie cieszy mina Juda. Jakoś do Viniego przywykłem i nawet go lubię, śmieszny jest, ale Angol to taka menda że szkoda gadać.

626

0

Ter Stegen rzucił klątwę w tunelu. Już po nas

626

4

Jedyne o co proszę to o to żeby się nie zesrali i nie wpadły babole jakie Real ma w zwyczaju strzelać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?