626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Załóżmy ze city wyłoży 130 za Raphe i będziemy mogli za to klepnąć np Musiale. Tak czy nie?
0
Jedni nazywają to mentalem. Ja to nazywam naprawianiem tego co sie zjebao
1
Eh eh szkoda liczyłem na śmietankowych
0
Oby Real się wylosował
0
@Rewolucja123 to nie są przebłyski. Tak już będzie grał albo i lepiej. Od 18 roku życia pokazuje potężny poziom.
3
@Barceloniarz987 oby dostać Real
1
@blakkudium i wygrają conajmniej 4
4
prosze nie odpalac meczu i tak wiemy jak się skonczy
2
niby az 7 pkt może być dzisiaj, ale tu jeszcze dużo pkt bedzie gubionych przez wszystkich. Czuje mistrza z najmniejszą liczbą pkt od lat
0
@marcin62 torenty top. Cyberpunka miałem w dniu premiery, co prawda po rosyjsku ale był xD
0
Cama oooooo znowu się połamał
1
Dawać ich w losowaniu. W środku tygodnia jeszcze nie dostali
0
W kolejnej rundzie obawiam się najbardziej Ossasuny xd. Najbardziej liczę ze dostaniemy Real jeżeli dowiozą.
1
@Eklerek kurde ale mi smaka na metinka zrobiles teraz
0
Młody mógłby trochę z pretensjami przystopować. Albo niech złapie szybko żółtą i trochę pokory
4
Jeżeli w okolicach 120-150 to bajka.
1
BVB prawie dojechało xD
0
@blakkudium se queda?
0
@BORO_12 Fort powinien być 1 wyborem za Balde
0
Pamięta ktoś kod na 20% do sklepu barcy i czy jeszcze działa?
1
No to Inigo zepsuł Juventusowi transfer. Wątpię żeby w takiej sytuacji była opcja żeby Araujo odszedł
2
Mbappe po ciężkim starcie wchodzi na swój poziom i jest niebezpieczny. Z drugiej strony Vinicius boi się dryblować, a dzisiaj wyglądał jakby był na mocnych prochach, oszołomiony i obok meczu.
4
Nawet Maffeo wrzucił coś od siebie na stories xd
4
Zaraz walkower za wystawienie Olmo także spokojnie
0
Tyle razy to widziałem, proszę nie dzisiaj
0
Hmmm, niby 4 bramki ale trochę się boje xd
0
Lewy powinien zejść
0
Najbardziej mnie cieszy mina Juda. Jakoś do Viniego przywykłem i nawet go lubię, śmieszny jest, ale Angol to taka menda że szkoda gadać.
0
Ter Stegen rzucił klątwę w tunelu. Już po nas
4
Jedyne o co proszę to o to żeby się nie zesrali i nie wpadły babole jakie Real ma w zwyczaju strzelać