626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Fajnie patrzeć z boku i dla odmiany nie być w centrum xd
0
@Tridente2015 no bo to nie problem. Kopuła najczęściej jest osobną konstrukcją okalającą płyte, trybuny i pomieszczenia pod.
24
Pamiętajmy że real madryt o sędziach nie rozmawia, czy jakoś tak to szło.
0
@FcPortoFan1999 klauzura jest 60 z tego co kojarzę wiec nwm skąd pomysł o 100
0
@FcPortoFan1999 im wiecej tym lepiej
0
@FcPortoFan1999 w sumie mogłem się spodziewać xd
0
to Nico do city i Felix do nas. Nie widze wad
1
Havertz najlepszy zawodnik city
0
6 zmian. To przez zmianę Gaviego?
0
Oby zszedł. Gorąca głowa, lekki wstrząs i do tego żółta
1
Głupi bezsensowny faul i potem główka xd. W sumie dobrze że zejdzie
0
Dobra Fermin grzej się
2
Oby lewy dzisiaj odskoczył trochę. A co do wczoraj podobno urwa urwie łba nie urwie a jednak.
1
Sędziowie zza granicy potrzebni na wczoraj. Ale miło że chodzi o śmietankowych
8
Jutro dobić na 4pkt i żeby tak jeszcze lewy z 1/2 odskoczył i bajka
0
Spokojnie, gramy do 2:1
0
@Katalonik97 oczywiście że tak
7
Spokojnie w 80+ jakis bezprzewodowy karny, także można iść spać
0
@europejczyk będzie patrzył jak braciszek bierze to co mogło być jego
0
Z perspektywy walki o mistrzostwo kraju, lepiej zeby real awansował
0
W sumie w 1/8 wolałbym PSG niż Benfice. Mniej bałbym się o wynik.
0
Czy my tym remisem wrzuciliśmy Real na city?
0
@Filipem darmowy
0
Miałem gola barcy w 1 połowie ale chyba nic z tego
2
1 ekran barca a na 2 multiliga. Życie jest piękne
0
Załóżmy że Neymar rozegra całe pół sezonu bez kontuzji, wykreci pewnie mocne liczby przy tym bo to za niski poziom i po sezonie zaoferuje się Barcelonie. Krótki kontrakt stosunkowo niska pensja. Tak czy nie?
0
@4Fabregas4 oczywiście ze wie lepiej. Martin to zawodnik na poziomie rywalizacji w lidze. Nie ma szans na gre przeciwko najwiekszym rywalom czy w lm
1
@ranger3120 Alex Radomski Valle, gra na lewej obronie przy pomocy maszynki.
0
@czar007 nie zasługuje na minuty to nie gra proste, a jak się pokaże to cenę prędzej obniży. Niech sobie pooglądają zlepki akcji z 19/20 20/21 jak chcą kupić
0
@Barcatroll Ale nie mówimy teraz o lewej obronie, zgadzam się ze Martin jest na poziomie jakiegos Getafe, obsada prawej flanki jako priorytet pewnie wiąże się z tym że Valle jest w razie potrzeby+ Inigo też jest w stanie zagrać na lewej