626

25

Fajnie patrzeć z boku i dla odmiany nie być w centrum xd

626

0

@Tridente2015 no bo to nie problem. Kopuła najczęściej jest osobną konstrukcją okalającą płyte, trybuny i pomieszczenia pod.

626

24

Pamiętajmy że real madryt o sędziach nie rozmawia, czy jakoś tak to szło.

626

0

@FcPortoFan1999 klauzura jest 60 z tego co kojarzę wiec nwm skąd pomysł o 100

626

0

@FcPortoFan1999 im wiecej tym lepiej

626

0

@FcPortoFan1999 w sumie mogłem się spodziewać xd

626

0

to Nico do city i Felix do nas. Nie widze wad

626

1

Havertz najlepszy zawodnik city

626

0

6 zmian. To przez zmianę Gaviego?

626

0

Oby zszedł. Gorąca głowa, lekki wstrząs i do tego żółta

626

1

Głupi bezsensowny faul i potem główka xd. W sumie dobrze że zejdzie

626

0

Dobra Fermin grzej się

626

2

Oby lewy dzisiaj odskoczył trochę. A co do wczoraj podobno urwa urwie łba nie urwie a jednak.

626

1

Sędziowie zza granicy potrzebni na wczoraj. Ale miło że chodzi o śmietankowych

626

8

Jutro dobić na 4pkt i żeby tak jeszcze lewy z 1/2 odskoczył i bajka

626

0

Spokojnie, gramy do 2:1

626

0

@Katalonik97 oczywiście że tak

626

7

Spokojnie w 80+ jakis bezprzewodowy karny, także można iść spać

626

0

@europejczyk będzie patrzył jak braciszek bierze to co mogło być jego

626

0

Z perspektywy walki o mistrzostwo kraju, lepiej zeby real awansował

626

0

W sumie w 1/8 wolałbym PSG niż Benfice. Mniej bałbym się o wynik.

626

0

Czy my tym remisem wrzuciliśmy Real na city?

626

0

@Filipem darmowy

626

0

Miałem gola barcy w 1 połowie ale chyba nic z tego

626

2

1 ekran barca a na 2 multiliga. Życie jest piękne

626

0

Załóżmy że Neymar rozegra całe pół sezonu bez kontuzji, wykreci pewnie mocne liczby przy tym bo to za niski poziom i po sezonie zaoferuje się Barcelonie. Krótki kontrakt stosunkowo niska pensja. Tak czy nie?

626

0

@4Fabregas4 oczywiście ze wie lepiej. Martin to zawodnik na poziomie rywalizacji w lidze. Nie ma szans na gre przeciwko najwiekszym rywalom czy w lm

626

1

@ranger3120 Alex Radomski Valle, gra na lewej obronie przy pomocy maszynki.

626

0

@czar007 nie zasługuje na minuty to nie gra proste, a jak się pokaże to cenę prędzej obniży. Niech sobie pooglądają zlepki akcji z 19/20 20/21 jak chcą kupić

626

0

@Barcatroll Ale nie mówimy teraz o lewej obronie, zgadzam się ze Martin jest na poziomie jakiegos Getafe, obsada prawej flanki jako priorytet pewnie wiąże się z tym że Valle jest w razie potrzeby+ Inigo też jest w stanie zagrać na lewej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?