626

0

@karci0 zrzucimy się po meczu xd

626

0

@HypeR no w tym sezonie w lidze był aż 1 xd

626

0

Za co buraczek dostał czerwo

626

2

Im mniej Brazoli tym lepiej. Raphinia to wyjątek od reguły. Leniwi i lubią imprezować, szkoda żeby psuli chłopaków ze szkółki

626

2

J David i Nico/Baena

626

0

Oddalibyście Gaviego za Isaka? Luźne pytanie w kontekście braków w ataku i wystarczajacej ilości jakościowych zawodników w środku pola.

626

4

@messi33 na koniec i tak liczy się kto podniesie puchar więc bez znaczenia

626

0

Sędziowie w tej lidze to nie jedyna dziwna sprawa. Iluzjonista z macaniem bezdotykowym tylko w la lidze

626

1

Oby Real albo RSSS. Atletico bym sobie odpuścił w dwumeczu xd

626

5

Na Bernabeu Real się po nich przejedzie

626

0

@MesQueUnClub96 mnie obchodzi

626

0

@Dari0G Prawie jak Dest na pożegnanie Messiego

626

0

w grudniu kupiłem koszulke Dembele, wyjazdowa 18/19 (tak ta z Anfield). Wartość chyba wzrosła z dwukrotnie. Jedziesz po Balona Bombele

626

2

@Nefir Barcola albo Baena

626

1

@Coutinho007 nie obrażę się jeżeli ktoś te 70 w lipcu wpłaci. To nie jest ktoś na kim można polegać

626

0

@Coutinho007 to w sumie osiągnięcie. Czasami mam wrażenie że Urus nie jest najostrzejszą kredką w piórniku

626

0

Casado już powinien się grzać

626

0

Najważniejsze zeby na 2 nie wyszedł Gavi bo będzie czerwo. Nie daje za wiele w rozegraniu a popełnia glupie faule

626

0

@Culer9002 korekta….

626

3

Gaviego już nie powinno być na boisku. Wcześniej za taktyczny należała się żółta. Oby na 2 nie wszedł

626

1

@Aragorn33 za 70/80 mln w lecie z pocałowaniem ręki. Przy Pedrim, Gavim, Casado, Bernalu, Olmo ciężko mu będzie o satysfakcjonującą rolę w drużynie, a zaraz ze szkółki zaczną wchodzić kuzyni Fernandez

626

0

Ja bym nie gwizdnął bo i tak go przeszła piłka

626

5

Ta angielska kurtyzana bardziej irytuje niż Vini tbh

626

2

@waletpl bez podwyżki xd. Za parę dobrych meczy podwyżka a potem rozwalony staw skokowy. Ile razy można to samo przerabiać

626

5

Dawać Real w półfinałach

626

6

Dzieciak co dostał koszulkę od Lamina, pamiątka na całe życie

626

0

Trochę mi ich szkoda

626

3

Ferran z 29 lutego. 6 lat i takie liczby kręci, strach pomyśleć co będzie w wieku nastu lat

626

1

Jakby tak Ferran grał każdy mecz jak te z Valencia xd

626

1

Szybko Gunners odpadli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?