626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4Fabregas4 Fort to nie ta półka co Yamal czy Cubarsi, jest między nimi przepaść. Lubie Forta nawet bardzo i licze ze odbije, ale jeżeli u góry ustalili ze narazie wypada to najlepiej żeby poszedł na wypożyczenie. Nie jest konkurencją dla Julesa, widocznie mu nie do końca ufają co rozumiem bo popełnia błędy kiedy gra w fazie obronnej i chcą, żeby ta pozycja, swoją drogą bardzo odpowiedzialna bo trzeba łatać dziurę po Yamalu była dobrze obstawiona.
0
@4Fabregas4 podaj mi 1 argument zeby stwierdzic ze Flick sie myli względem Frota a to ty masz racje ze przy wiekszej szansie miałby możliwość wygryźć Kounde. Poprosze 1
0
@MarshallLAW w przypadku kontuzji Julesa albo obniżki formy zostajemy jedynie z Fortem, który widocznie zdaniem Flicka nie ma odpowiedniego poziomu. Dobrze że zabezpieczają pozycję przed a nie w przypadku kontuzji
0
@4Fabregas4 chyba Flick zna lepiej dyspozycje zespołu bo pracuje z nim na codzień na treningach.
6
@czar007 na minuty trzeba sobie zasłużyć. Jeżeli w kolejce są Fermin Torre Fort czy Victor którzy pracują ciężej to nie widzę powodu dla którego Ansu miałby grać.
0
@catalanian09 man city over 2,5 gola
Monaco under 0,5 strzelonego
Bayern gol w obu połowach
RB obie strzela
Dortmund over 1,5 bramki
Barcelona strzeli w obu
Mbappe z golem
Liverpool obie strzela
PSG win/ 1,5+ gola
Atletico win/ 1,5+
Bayer win + wiecej roznych
Arsenal win + 4,5+ roga
Milan czysto
Benfika over 0.5 gola
YB obie strzelą
Lille btts
Aston villa 1x / over 0,5g
Sporting czysto
1
@Kapitan9 tutaj akurat ten tekst ma się nijak, bo chłopak nie będzie siedział w 3 lidze, musi się rozwijać. Liga arabska to i tak dużo wyższy poziom niż to gdzie teraz gra
0
Nie ma szans żeby każdy się przebił. Przy awansie Casado i Bernala, Prim ma zerowe szanse na grę dla pierwszego zespołu. Szkoda ze wczesna emeryturka jak Veiga ale może kiedyś wróci Do Europy pokopać. Powodzenia
1
Jak zaoferowali to brać
2
Balde wraca do świetnej formy bo ma klasową konkurencję na pozycji. Vamos Uszatek
0
Pan piękny z opaską. Liczyłem ze nie będę musiał tego oglądać
0
@Fermin Ferran dogoni calma
2
Lewy dzisiaj na pewno w podstawie. Będą sie starali odskoczyć Mbappe
0
Jest aktualnie lepszy lewy obrońca od Gvardiola?
1
City powinno podziękować po sezonie Pepowi. Niech sobie ułoży życie i odpocznie, a tu potrzebny ktoś kto to ogarnie a nie będzie przepalał 200 mln na okienko
1
Jak on już do ściągnięcia jest ahhahahah
3
Ahahahha ale wejście młodego
0
@tbas rozmiar S jedynie
0
3 komplet z poprzedniego sezonu na zalando longue po 300 ziko
3
@Reviven skąd pomysł o premii za przedłużenie? Wzrosła pensja, jeżeli nie masz żadnego źródła odnośnie premii to nie pisz farmazonów
1
Ciekawe co by zrobił gdyby Real chciał wpłacić te 65 baniek xd
3
XDD liczyłem na 120 a tu proszę. To nie ma się co do kapitana przywiązywać
0
Niby nie ten kaliber ale nie mam nic przeciwko zeby został. Skoro Flick cos w nim widzi to niech trenuje, moze jeszcze pozamyka nam buzie ;)
1
@MateuszQ chyba jednak spadł
0
Nie ma dla niego miejsca u nas. Patrząc na to że będzie do ogrywania bernal do na tą pozycję trzeba pozyskać kogoś doświadczonego ale z niską pensją bo rola w zespole nie będzie znacząca
3
@SergioBusquets5 dalej bym oglądał
1
@kanver_ za 200 kretyn by nie sprzedał. Bierzesz za to Musiale i wzmacniasz inne pozycje. Nie wiadomo czy Rapha nie ma jednorocznego wyskoku formy.
0
jak na moje to mogą na bernabeu. Dobrze się gra na nocniku
0
@abram3k nwm czy ze złotej klatki PSG jest ucieczka
1
@icmmii jedyne czego obawiam się w przypadku Raphy to to ze ma jednoroczny wyskok i obniży loty. Aktualnie jeden z ulubionych piłkarzy ale gdybym mógł dostać Musiale chyba bym się nie zastanawiał