626

0

@Who_you_mam nowe sekcja contentu na YouTube. Filmik w każdą sobotę przed godziną 15 ;)

626

0

Jeżeli nie wygramy LM to obyśmy tego zaproszenia nie dostali. Byłoby to po prostu nieodpowiednie

626

35

Rapha staje się liderem w kadrze i klubie. Szkoda że w reprezentacji musi ogarniać typa o potencjale intelektualnym znacznie zaniżający średnią gatunku ludzkiego.

626

0

@Gaucho a z Holandia zagra?

626

45

Protokół uratować sezon dla śmietankowych aktywowany.

626

2

@insp1re oczywiscie ze da sie szybciej, ponieważ konstrukcja elewacji takiego stadionu może powstawać niezależnie od wewnętrznej części czyli trybun oraz płyty boiska. Jedyne co może kolidować to sprzęt ciężki potrzebny do prowadzenia prac. Z drugiej strony prace prowadzi firma która dała o wiele niższą cenę od konkurencji wiec kompletnie nie dziwią mnie opóźnienia.

626

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

626

2

Nie wiem dlaczego aż tak niektórych boli awans realu. Atletico na własne życzenie odpada po raz kolejny. Na plus zmęczenie po dogrywce w obliczu meczu w weekend. A jeżeli chodzi o śmietankowych, to mimo średniej formy dalej są głównym rywalem w walce o majstra więc przeładowany kalendarz na plus. Nie ma co oglądać się na innych i jeżeli chcemy żeby nie wygrali 16 to musimy sami im to wyrwać.

626

0

@ViscaelBarca2007 słusznie nieuznany więc nie rozumiem ocb

626

0

@ini_barca czego nie rozumiesz xd 2 razy dotknął piłki

626

9

Bobby w 119’ jak coś. Nie ma za co

626

0

@comtedurgell przy okazji dwumeczu z lille można takiego Davida podpisać. Coś tam kopie chłopak i niby fan …

626

1

@Mario96w jego twarz jest tak pocieszna i pozbawiona myśli że ciężko go nie lubić xd

626

2

Kompletnie nie lubię psg ale się cieszę. Uśmiech Lucho zawsze na plus. A i Uposia też lubię mimo że się na nas wypiął xd

626

2

Dembele naprawia to co zepsuł 6 lat temu xd

626

0

Barcola i Lookman >>>>

626

0

Balde daje nam sporo oddechu zdobywaniem przestrzeni

626

0

Teraz najtrudniejsze czyli się nie zesrac

626

1

Ferran efekt. Piłka zna goata

626

0

@Swistus172 oby po meczu

626

2

Jeszcze rewanż na pikniku olimpijskim o 18.45 XD to jest już zapisane w gwiazdach

626

9

Nie no kur wa osiwieje z nimi w wieku 25 lat

626

0

Do pełnego bingo brakuje stracić tuż przed gwizdkiem

626

1

Już to tyle razy widziałem że nawet nie robi wrażenia

626

0

To w tym roku po ligę i puchar xd

626

0

Ale zaczynamy xd

626

2

@Czerwo64 odstaw prochy :)

626

5

Wydaje mi się że Madryt awansuje

626

0

@ZwyklyKibicBarcy04 przy 5:0 z 1 meczu to atmosfera nie będzie potrzebna

626

0

@mekston alvesa na przepustce bym jeszcze ogarnął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?