626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam nowe sekcja contentu na YouTube. Filmik w każdą sobotę przed godziną 15 ;)
0
Jeżeli nie wygramy LM to obyśmy tego zaproszenia nie dostali. Byłoby to po prostu nieodpowiednie
35
Rapha staje się liderem w kadrze i klubie. Szkoda że w reprezentacji musi ogarniać typa o potencjale intelektualnym znacznie zaniżający średnią gatunku ludzkiego.
0
@Gaucho a z Holandia zagra?
45
Protokół uratować sezon dla śmietankowych aktywowany.
2
@insp1re oczywiscie ze da sie szybciej, ponieważ konstrukcja elewacji takiego stadionu może powstawać niezależnie od wewnętrznej części czyli trybun oraz płyty boiska. Jedyne co może kolidować to sprzęt ciężki potrzebny do prowadzenia prac. Z drugiej strony prace prowadzi firma która dała o wiele niższą cenę od konkurencji wiec kompletnie nie dziwią mnie opóźnienia.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
Nie wiem dlaczego aż tak niektórych boli awans realu. Atletico na własne życzenie odpada po raz kolejny. Na plus zmęczenie po dogrywce w obliczu meczu w weekend. A jeżeli chodzi o śmietankowych, to mimo średniej formy dalej są głównym rywalem w walce o majstra więc przeładowany kalendarz na plus. Nie ma co oglądać się na innych i jeżeli chcemy żeby nie wygrali 16 to musimy sami im to wyrwać.
0
@ViscaelBarca2007 słusznie nieuznany więc nie rozumiem ocb
0
@ini_barca czego nie rozumiesz xd 2 razy dotknął piłki
9
Bobby w 119’ jak coś. Nie ma za co
0
@comtedurgell przy okazji dwumeczu z lille można takiego Davida podpisać. Coś tam kopie chłopak i niby fan …
1
@Mario96w jego twarz jest tak pocieszna i pozbawiona myśli że ciężko go nie lubić xd
2
Kompletnie nie lubię psg ale się cieszę. Uśmiech Lucho zawsze na plus. A i Uposia też lubię mimo że się na nas wypiął xd
2
Dembele naprawia to co zepsuł 6 lat temu xd
0
Barcola i Lookman >>>>
0
Balde daje nam sporo oddechu zdobywaniem przestrzeni
0
Teraz najtrudniejsze czyli się nie zesrac
1
Ferran efekt. Piłka zna goata
0
@Swistus172 oby po meczu
2
Jeszcze rewanż na pikniku olimpijskim o 18.45 XD to jest już zapisane w gwiazdach
9
Nie no kur wa osiwieje z nimi w wieku 25 lat
0
Do pełnego bingo brakuje stracić tuż przed gwizdkiem
1
Już to tyle razy widziałem że nawet nie robi wrażenia
0
To w tym roku po ligę i puchar xd
0
Ale zaczynamy xd
2
@Czerwo64 odstaw prochy :)
5
Wydaje mi się że Madryt awansuje
0
@ZwyklyKibicBarcy04 przy 5:0 z 1 meczu to atmosfera nie będzie potrzebna
0
@mekston alvesa na przepustce bym jeszcze ogarnął