626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 przy 5:0 z 1 meczu to atmosfera nie będzie potrzebna
0
@mekston alvesa na przepustce bym jeszcze ogarnął
1
Uszatek > Balde
0
@Coutinho007 ta genialny pomysł xD
1
@Maku z głową wszystko jest dla ludzi
1
@Coutinho007 22mln brutto wynagrodzenia. Juz teraz ma 19, nie ma dla niego u nas miejsca w wynagrodzeniach. Do tego pewnie bonus za podpis. Lepiej zapomnieć i rozwijać Casado i Bernala. Jezeli chodzi o poziom sportowy to Joshua to oczywisty upgrade ale niestety nie przy takich zarobkach. Bo chyba juz nikt nie wierzy w romantyczną miłość do klubu i gre za połowę stawki xD.
0
@blakkudium oby nie do nas
0
@BezglutenowyPedri burak i tyle, nie pierwsze takie zachowania. Często tak robił ale i tak go uwielbiam
0
Cama jest tak mierny że aż w oczy szczypie. Zrzucają to na kontuzje ale on zawsze taki był. Niedokładny i elektryczny. Jedyny plus tego zawodnika to zryw, ma dobre przyspieszenie, nic poza tym.
0
Ładnie wykończył. Wgl długa piłka zza połowy. Jeszcze po chwili zastanowienia a i tak nikt nie powstrzymał. Bardzo bierna postawa RSSS
0
@Pedri16Future corner taken quickly ....
0
@Faro dzieciaki z la masii nie mają ogrania na takim poziomie. Zaczyna się kocioł to każdy z brązową plamka na spodenkach. Doświadczenie jest piekielnie ważne i srodku pola.
0
Jak zwykle ciężki rywal w CDr, a Real farci i dostaje kiepów bez formy, których nikt poważnie nie traktuje. Farci RSSS oczywiście.
0
@cules100pro Torre potrafi prowadzić grę? Równie chaotyczny co Fermin.
1
Meczycho przez duze M. Jestesmy w stanie wygrać na wyjezdzie. Olimpijski to nie przewaga. Grając z Pedrim ich zjemy. Dobranoc
1
Na superbecie dzisiaj każdy zakład 1/X/2 wszedł xd
1
@MessiForeverTheBest Ernesto na śpiocha w Mediolanie
0
Ciężary będą. Ogarnąć się i dalej do wygrania
0
@kamiVeB jak sie nie przebije w hierarchii do lata to te 70mln w naszym przypadku bedzie przydatne. Mozna wtedy wplacic klauzule Nico.
0
Dzisiaj conajmniej 3:0 hattrick rekina
0
@ACRAB95 A Lenglet na pewno wybrałby Turcję ponad Atletico XD
2
Jakby ktoś chciał iść do kina na „Nosferatu” to szkoda kasy i czasu
2
Spalony i ręka przyjmującego. Nwm po co przedłużać
0
@bartekvisca wpisz sobie w chat gpt i będziesz miał. Jadłospisy też daje radę
2
@AmigoBlancos i oba w błoto
1
@BORO_12 Prim chyba kierunek Katar
0
@BORO_12 dlatego trzeba zacząć takich spieniężać. Po 5-10 mln za utalentowanych młodych to dla zespołów z prem grosze, a nam mogą pozwolić na wzmocnienia osłabionych pozycji
2
@R10MatiG pewnie 0 bo z szacunkiem
13
@Deeespacito jeżeli powiedzieliście to z szacunkiem to nie widzę problemu
0
@MesQueUnClub96 Gavi nie załapałby się do all stars la ligi