626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ter Static na posterunku
3
Ja tylko przypomnę słowa z początku sezonu o sytuacji Pedriego. Hansi już wtedy zaznaczył że z badań wynika że najlepszym wyjściem dla jego budowy mięśniowej będzie regularne granie w niepełnym wymiarze czasowym.
0
Ronald ze względu na wzrost
8
Czyli Balde z Interem raczej nie wystąpi
1
Myśle że z Balde ich łykniemy na wyjeździe. Nie boje się o dyspozycje Garcii.
0
@Krzysztof1987 nie no Yildiz musiałby uciekać z Juve
1
Nie wiem kto powinien bardziej obawiać się rewanżu. Z jednej strony potrafiliśmy ich gnieść i brakowało jedynie skuteczności. Z drugiej strony nasza obrona w dzisiejszym dniu to kryminał.
1
Szczena dzisiaj nic nie dał od siebie niestety
12
@CriminalFCB potrzeba około 400 mln zł. Jeżeli chcecie to możemy to przechowywać na moim koncie i na koniec przeleje do Laporty.
0
@tadzik447 Właśnie złapałem FC Primal za 25ziko. Dawno chciałem pograć a cena zawsze była w okolicach 200
0
@Kgorecki2500 ona prawdopodobnie nie jest nawet świadoma że startuje w wyborach. To lewacka wersja Korwina 1 do 1.
0
@July_6_BcN ale ja o meczu Juvenilu
0
A ten czemu płacze
0
To na pewno jest finał?
0
Ale wpuścił babola
2
Czułameni na Ig też odklejony. Oni na prawdę myślą że wszystko kręci się wokół nich.
0
@kejdzi mam taką nadzieję
2
@Consigliere Na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale Gavi wygrał nam ten mecz. Od wejścia uspokoił środek i przejął nad nim kontrolę. Świetny występ mimo że dyskretny to kluczowy.
0
Kolejne mecze to będą ciężary. Wychodzi bokiem brak ławki rezerwowych. Widać że chłopaki są zajechani. Koniec końców brak udziału w KMŚ jest dla nas pozytywny bo kolejny sezon będzie jeszcze gorszy, każdy będzie chciał jechać na mundial, a najlepsi będą się oszczędzali.
1
Bronić, wybijać, kasować
0
Serio Ferran schodzi przed karnymi?
1
Nie widzę karnych w naszym wykonaniu
3
Torresa już nie łaska sprawdzić oczywiście
0
XDD wytyczne działają jak widać
2
Nawet nie ma kogo wpuścić z ławki. Tragedia, daliśmy im tlen
0
Nie mamy nikogo z przodu. Już są obsrani i skończy się tak jak wszyscy myślimy
1
Nie ma możliwości czerwa. 3 broniących
0
Nie podoba mi się zmiena. Jeszcze więcej chaosu
0
Wyrównuje się to spotkanie
1
@Bocheno1 98/99 Rivaldo