626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra dawać to potwierdzenie Garcii
0
@barcelonaLM ciężko będzie im taki poziom utrzymać. Po następnym sezonie pewnie część gwiazd będzie chciała odejść bo liga francuska to nie jest szczyt marzeń.
0
Nowy format jak najbardziej na +. Faza grupowa pełna emocji. Ostatnia kolejka na multilidze kosmos.
2
Pięknie to zrobił i tak popsuł
0
Dawać manite !!!
1
Obawiam się że gdybyśmy przeszli Inter to dzisiaj mógłby być kolejny euro wpierdziel. Kosmiczne Psg
0
Zdecydowanie najlepsza ekipa tego sezonu. Potężni są
4
Inter 0 tituli lalalala
2
@Commandement jeżeli poparcie Trzaskowskiego sprowadzasz tylko i wyłącznie do tego że bliżej mu do poglądów lewicowych to może rzeczywiście czas na wyjazd.
0
@directedbyfcb wiem bo rano się przetoczyli przez galerię w Krakowie na pociąg
0
Dawać tego Angola
1
@Values wciągnie środek pola w lidze
2
Proponuje wprowadzić ciszę wyborczą juz dzisiaj
2
@ACMaldini3 zależy od ofert. Mam nadzieję ze zostanie ale jak ktos rzuci nagle 80mln w co wątpie to bym go oddał.
0
@RoberDzik sondaż mnie przekonał. Dopisz mój głos
0
Dobrze będzie to wygrać, bo nie chce się denerwować jak ossasuna decyzja Tebasa albo innego jegomościa dostanie 3 pkt
0
@Coutinho007 Nico też chciał pensję w okolicach 20 mln. Sporo gazet o tym pisało. Musieliby sprzedać Araujo żeby znalazło się miejsce, bo w odejście innych wartościowych piłkarzy nie wierzę.
0
2x 100 Brawo Robert
0
@Coutinho007 nwm czy ty udajesz czy nie rozumiesz że nie mamy jak opłacić klauzuli? Nie da się tego podzielić na raty.
0
jednak nie chcemy Dibu
0
Oby las Palmas utrzymało i jazda po Garcie. Sorry Wojtek fajna przygoda ale tryplet wzywa.
1
@barcelonaLM Ja mam wrażenie że wcale nie wyglądał lepiej. Na pewno nie przekonał. Na tle tak niedoświadczonej osoby powinien błyszczeć a nie było tak.
1
@RobsonPL Czekam na stream Pana Jerzego z donate goalem na nową kawalerkę.
0
@Cule1234 jak mnie irytują zespoły z prem i ich niekończące się budżety. Ceny z kosmosu za średniaków i ciągle psucie rynku.
5
@clyde 627 bo lata lecą
0
Rekin zostaje. Dla zainteresowanych jest klauzula.
3
Ciekawe co na to Tebas
0
@MarFan teraz nie ma już ani 1 partii z centrum. Koalicja mocno skręciła w lewą stronę a PiS w sumie nawet nie wiem czym jest.
2
@mekston od kiedy odszedł mbappe to Psg ma trochę mniej związku z ptakami ze względu na jego partnerkę.
0
@Aragorn33 oczywiście że nie przekonał. Jeżeli wygra to kluczowe jest żeby PiS nie utworzył rządu w kolejnych parlamentarnych.