626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@brd42 to nie tylko ta wybiórcza sytuacja. Piłkarze padają jak rażeni prądem przy każdym kontakcie czy pchnięciu. Wygląda to komicznie
1
Wiadomo że Carvacvel to cwiercmozg ale strasznie mnie irytują takie reakcje na lekkie pchnięcia.
0
Manitka do tego 1k do przodu dzięki pięknemu Luce Modricowi. Dobry koniec weekendu
0
No to jeżeli Milan dociągnie wygraną to tysiak do przodu
0
On jest niesamowity
4
Ferran szybka noga tylko że za szybką też dla niego
8
@fiszer jeżeli wziąłeś składy z Flashscore to tam są podane przewidywane a nie oficjalne. Dopiero około godzinę przed meczem będzie aktualizacja na oficjalne
1
@Laminedependencia pytanie czy przy tak wysokiej linii obrony byłby wystarczająco szybki i zwrotny.
1
Ciekawe jak Bernal by wyglądał na środku obrony. Jest wyprowadzenie i lewa noga, więcej u nas nie istotne.
0
Ferran musi dzisiaj grać. Valencia mu leży i dorzuci pewnie bramkę albo 2
1
I tak by się u nas nie odnalazł. Zbyt drewniany do gry w Barcelonie. Może wróci do europy i będzie strzelał ale nie dla nas. Źle dobrany piłkarz, wymuszony chęcią odpowiedzi na Endricka. Ostatecznie obaj to flopy.
1
Bez szans na stratę.
Można się rozejść
31
Życzę sobie i wam żeby tego nie wygrał w tym roku. Już zaczyna odbijać a co będzie dalej
3
@Guapo dziwi mnie tak mała przepaść między 1 a 2 no ale jakoś to przełknę
0
@BorzyKrzys ciekawe gdzie kolejny wyjazd
0
No i karny dla Kriszczianu
3
Zaraz będą szukali walkowera…
1
Lamine co zmascil Hahah
0
@StanBarcyFan z tym składaniem to bym się nie rozpędzał. Grał fajnie ale bez bramek na dłuższą metę piłek nie wygra
2
@VegetaPolska historia wracająca jak wyjazdy Percziego za pracą za granicę
1
@Sebastian7 z Joopa są fajne zapachy sporo poniżej budżetu. W cenie 300-400 YSL, Prada ocean, ale to musisz sam pójść do drogerii i sprawdzić co ci odpowiada. Też ciężko jest dobrać w ten sposób nie znając przeznaczenia, czy to na codzień, do biura czy na jakieś wyjścia.
2
Każdy do doradzania a żaden nie był blisko jego poziomu. Czasem lepiej zamknąć gębę.
0
Wiadomo co z Olmo? Czy będzie dalej zarejestrowany?
0
@Castro pewnie o 23.58 go wyrejestrują żeby zarejestrować tego za 2 mln ale papiery nie dojdą na czas.
1
Real po KMS miał być zajechany a to my wyglądamy jakbyśmy grali do finału
1
Po co ja sobie to robie i to oglądam
1
Marcus grał over 0,5 celnego strzału
0
Czyżby Gerard Aston Martin miał wejść?
2
Barcelona jest dzisiaj słabszą drużyną na boisku. Wyrwanie 3 pkt tutaj będzie ciężkie
0
@AdrianFCB10 stracił piłkę wjebał się w tor biegu przeciwnika. Absolutny brak karnego. Zresztą już potwierdzony przez Archivo Var. Śpij dobrze