626

0

@brd42 to nie tylko ta wybiórcza sytuacja. Piłkarze padają jak rażeni prądem przy każdym kontakcie czy pchnięciu. Wygląda to komicznie

626

1

Wiadomo że Carvacvel to cwiercmozg ale strasznie mnie irytują takie reakcje na lekkie pchnięcia.

626

0

Manitka do tego 1k do przodu dzięki pięknemu Luce Modricowi. Dobry koniec weekendu

626

0

No to jeżeli Milan dociągnie wygraną to tysiak do przodu

626

0

On jest niesamowity

626

4

Ferran szybka noga tylko że za szybką też dla niego

626

8

@fiszer jeżeli wziąłeś składy z Flashscore to tam są podane przewidywane a nie oficjalne. Dopiero około godzinę przed meczem będzie aktualizacja na oficjalne

626

1

@Laminedependencia pytanie czy przy tak wysokiej linii obrony byłby wystarczająco szybki i zwrotny.

626

1

Ciekawe jak Bernal by wyglądał na środku obrony. Jest wyprowadzenie i lewa noga, więcej u nas nie istotne.

626

0

Ferran musi dzisiaj grać. Valencia mu leży i dorzuci pewnie bramkę albo 2

626

1

I tak by się u nas nie odnalazł. Zbyt drewniany do gry w Barcelonie. Może wróci do europy i będzie strzelał ale nie dla nas. Źle dobrany piłkarz, wymuszony chęcią odpowiedzi na Endricka. Ostatecznie obaj to flopy.

626

1

Bez szans na stratę.
Można się rozejść

626

31

Życzę sobie i wam żeby tego nie wygrał w tym roku. Już zaczyna odbijać a co będzie dalej

626

3

@Guapo dziwi mnie tak mała przepaść między 1 a 2 no ale jakoś to przełknę

626

0

@BorzyKrzys ciekawe gdzie kolejny wyjazd

626

0

No i karny dla Kriszczianu

626

3

Zaraz będą szukali walkowera…

626

1

Lamine co zmascil Hahah

626

0

@StanBarcyFan z tym składaniem to bym się nie rozpędzał. Grał fajnie ale bez bramek na dłuższą metę piłek nie wygra

626

2

@VegetaPolska historia wracająca jak wyjazdy Percziego za pracą za granicę

626

1

@Sebastian7 z Joopa są fajne zapachy sporo poniżej budżetu. W cenie 300-400 YSL, Prada ocean, ale to musisz sam pójść do drogerii i sprawdzić co ci odpowiada. Też ciężko jest dobrać w ten sposób nie znając przeznaczenia, czy to na codzień, do biura czy na jakieś wyjścia.

626

2

Każdy do doradzania a żaden nie był blisko jego poziomu. Czasem lepiej zamknąć gębę.

626

0

Wiadomo co z Olmo? Czy będzie dalej zarejestrowany?

626

0

@Castro pewnie o 23.58 go wyrejestrują żeby zarejestrować tego za 2 mln ale papiery nie dojdą na czas.

626

1

Real po KMS miał być zajechany a to my wyglądamy jakbyśmy grali do finału

626

1

Po co ja sobie to robie i to oglądam

626

1

Marcus grał over 0,5 celnego strzału

626

0

Czyżby Gerard Aston Martin miał wejść?

626

2

Barcelona jest dzisiaj słabszą drużyną na boisku. Wyrwanie 3 pkt tutaj będzie ciężkie

626

0

@AdrianFCB10 stracił piłkę wjebał się w tor biegu przeciwnika. Absolutny brak karnego. Zresztą już potwierdzony przez Archivo Var. Śpij dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?