626

2

Dobre uzupełnienie Pedriego. Nikogo lepszego nie sprowadzimy

626

0

Wygrał lepszy. Yamal bez miejsca żeby się rozpędzić. Pedri jedyny potrafił to utrzymać. Z przodu najlepszy Ferran. Wracamy na ligę. Dobranoc moi mili.

626

0

@PatrychoO Psg jest bez 3 najlepszych napastników. Byłaby też pewnie manita xd

626

0

Chyba dobrze ze nie było tego finału w tamtym sezonie XDD

626

0

Wyjmujesz Pedriego i tracimy kontrolę całkowicie

626

0

Gorzej niż Rapha. Niech to Ferran kopie

626

1

Dojechać na przerwę z 1:1 i po liściu po kolei

626

0

Nie należał się karny

626

2

Kilkumeczowy turniej i większość bramek z karnego. Wygrana tego turnieju nie będzie nic znaczyła.

626

1

Jadę do Barcelony właśnie w tym terminie. Liczyłem że będzie na wzgórzu bo jeżeli otworzą Camp nou na to spotkanie to o bilety będzie piekielnie trudno. Chyba z meczu na żywo nici.

626

0

Jak to się zemści na nas xd

626

1

Powtórka dopiero po odpowiednim zmontowaniu obrazu xd

626

0

Co tu się właśnie stało???

626

1

Trzeba wrzucić na 3:1 żeby jaj nie było na koniec

626

0

@kuz Roony ocena za strzały, które i tak nie sprawiały zagrożenia. Słaby 1v1 na ten moment i niewiele wnoszący. Podania głównie do tyłu. Następny do zmiany.

626

1

Ferran robi tu 2:1 taka jest prawda, niewygodna ale prawda

626

1

Dostać manite od Simeone to nie lada wyczyn.

626

0

Skończy się pewnie z 4:2 dla białych nawet się nie łudzę

626

3

Ferran świetne zachowanie przy bramce

626

0

Hector Fort ma w statystykach w meczu z ossasuna wpisane 6 strzałów. Pomylili się czy bił wszystko co miał na nodze?

626

0

@Konradowskyy Valencia też chce grać piłką ale różnica w jakości jest zbyt duża

626

2

Valencia ciśnie i bilans bramkowy 8:9. Wyjmujesz mecz z nami i jest 8:3 XD

626

7

Stało się najlepsze dla piłki. Oby to dało kopa Laminowi do wchodzenia na wyższy poziom bo sufit jest nieokreślony. W tym roku i tak parę pozycji za wysoko. Gratulacje Bombele ty nasz cwiercmozgu. Dalej nie potrafię być zły za to jak nas wyebales.

626

0

Teraz niezasłużone żółtko

626

0

Swojego podeptał i faul xd

626

0

@KamilS689 ciężko tu było nie dać żółtej

626

3

Adolf H znowu ma rację i robi to co umie najlepiej. Brawo Ansu

626

1

@4drian0 a jaki problem w Araujo dzisiaj? Przyzwoite spotkanie zagrał

626

0

No i będzie nerwówka do końca

626

9

Dobrze że Kounde trafił go w głowę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?