626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobre uzupełnienie Pedriego. Nikogo lepszego nie sprowadzimy
0
Wygrał lepszy. Yamal bez miejsca żeby się rozpędzić. Pedri jedyny potrafił to utrzymać. Z przodu najlepszy Ferran. Wracamy na ligę. Dobranoc moi mili.
0
@PatrychoO Psg jest bez 3 najlepszych napastników. Byłaby też pewnie manita xd
0
Chyba dobrze ze nie było tego finału w tamtym sezonie XDD
0
Wyjmujesz Pedriego i tracimy kontrolę całkowicie
0
Gorzej niż Rapha. Niech to Ferran kopie
1
Dojechać na przerwę z 1:1 i po liściu po kolei
0
Nie należał się karny
2
Kilkumeczowy turniej i większość bramek z karnego. Wygrana tego turnieju nie będzie nic znaczyła.
1
Jadę do Barcelony właśnie w tym terminie. Liczyłem że będzie na wzgórzu bo jeżeli otworzą Camp nou na to spotkanie to o bilety będzie piekielnie trudno. Chyba z meczu na żywo nici.
0
Jak to się zemści na nas xd
1
Powtórka dopiero po odpowiednim zmontowaniu obrazu xd
0
Co tu się właśnie stało???
1
Trzeba wrzucić na 3:1 żeby jaj nie było na koniec
0
@kuz Roony ocena za strzały, które i tak nie sprawiały zagrożenia. Słaby 1v1 na ten moment i niewiele wnoszący. Podania głównie do tyłu. Następny do zmiany.
1
Ferran robi tu 2:1 taka jest prawda, niewygodna ale prawda
1
Dostać manite od Simeone to nie lada wyczyn.
0
Skończy się pewnie z 4:2 dla białych nawet się nie łudzę
3
Ferran świetne zachowanie przy bramce
0
Hector Fort ma w statystykach w meczu z ossasuna wpisane 6 strzałów. Pomylili się czy bił wszystko co miał na nodze?
0
@Konradowskyy Valencia też chce grać piłką ale różnica w jakości jest zbyt duża
2
Valencia ciśnie i bilans bramkowy 8:9. Wyjmujesz mecz z nami i jest 8:3 XD
7
Stało się najlepsze dla piłki. Oby to dało kopa Laminowi do wchodzenia na wyższy poziom bo sufit jest nieokreślony. W tym roku i tak parę pozycji za wysoko. Gratulacje Bombele ty nasz cwiercmozgu. Dalej nie potrafię być zły za to jak nas wyebales.
0
Teraz niezasłużone żółtko
0
Swojego podeptał i faul xd
0
@KamilS689 ciężko tu było nie dać żółtej
3
Adolf H znowu ma rację i robi to co umie najlepiej. Brawo Ansu
1
@4drian0 a jaki problem w Araujo dzisiaj? Przyzwoite spotkanie zagrał
0
No i będzie nerwówka do końca
9
Dobrze że Kounde trafił go w głowę