626

1

@sergio5 oby jej w tym sezonie nie dostał

626

0

@Bilon87 jak nie masz umowy to ciężko będzie to ogarnąć

626

2

@626 no to pograłem hahahah

626

0

Poszło Kotletico na live po kursie 4.00 na osłodę

626

0

Nawet się nie chce tego oglądać… eh popsuli 1 kolejkę

626

0

Ostatni którego bym o to posądził

626

3

@Frimpong bardziej jak diament do robienia slotów

626

0

Ferran miałby z 2 bramki gdyby grał od 1 min. Po prostu byłby tam gdzie Rashford nie pomyśli wejść.

626

3

@Guillegavira dlaczego miałby ją stracić?

626

0

Liczyłem że ogarną rejestrację do czasu prezentacji, odejdzie Penia a 13 przejmie Garcia.

626

0

@Borry Gerard Aston Martin

626

0

@Lanosss tylko Uszatek może nas prowadzić po LM

626

0

5 dla Bernala? Mam nadzieję że jeszcze nie teraz

626

7

Szkoda jeżeli chodzi o charakter. Piłkarsko zdrowy Christensen jest piłkę wyżej

626

4

Wygrać powinien oczywiście Dembele. Z Barcelony na najwyższą lokatę zasługuje Raphinia. Król strzelców LM i najlepsze liczby. Yamala na ten moment pcha tylko PR

626

0

@Goralkov czyli dzisiaj 0 z tyłu na przekór

626

0

@Lanosss FDJ potwierdził że przedłuży kontrakt

626

0

@Chucky citroena przygrzeje i się dyskoteka zaczyna z kontrolkam. Czujniki wypierdala i zawsze się coś zaświeci

626

0

@Arekvip jeszcze nie było żadnego epizodu w 1 drużynie, a rezerwy są w 4
Lidze xd

626

0

Hiszpański Azjata z golem

626

0

Zaskakująco dobre tempo. Spodziewałem się męczenia buły.

626

0

@SelloutCrowd szukaj na grupkach na fb. Masz wieksza pewność ze sa legitne ale ceny za poprzedni sezon to niezły rape przez ograniczona dostępność

626

0

@Who_you_mam ja zawsze dostaje 5letnie

626

0

@Arekvip gwarancja 1 składu dla gościa który grał w 3 lidze? Nie no zapowiada sie dobry grajek ale to za szybko nawet na taką Mallorke.

626

0

Jeszcze Shelbourne gol i koszulka Barcy na nowy sezon wyjdzie za darmo

626

0

@Rupert_Haubica 10 czy 20 raczej nie będzie wgl rozważane. Od Romy nie spodziewałbym się więcej więc pewnie jakieś wypożyczenie w grze

626

0

jakby czysto teoretycznie ktos zaproponował za niego 60-70 baniek. Tak czy tak?

626

12

@partymaker raczej Flick rozważa 1 zawodnika pod kątem lewego skrzydła po przyjściu Rashforda. Dro najwidoczniej jest bardziej przekonujący. Nie skreślałbym jeszcze Virgiliego

626

0

@Kinginiesta oj tam sa kolejne. Gram za drobne dla funu nie dla zarobk ;)

626

0

@FcPortoFan1999 oj tam od razu popsuje. Przegrywając u polskiego bukmachera napędzasz polska gospodarkę. Same pozytywy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?