626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MagdJanko według raportu medycznego dotyczącego jego włókien mięśniowych ustalili ze powinien grać regularnie ale nie koniecznie w pełnym wymiarze czasowym. Poprzedni sezon pokazał ze raczej wiedzą co robią.
3
@Popitek12 smash czy z serem?
0
Znacie jakiś fajny bar w Barcelonie gdzie będzie można obejrzeć mecz z Olimpiacosem?
0
Ale reklam ostatnio doebaliscie
0
@Elrumo wolałbym żebyśmy oddali piłkę i grali z kontry. Grając pozycyjnym będą mieli ciężej nam coś wsadzić
0
Odpalam mecz. Z góry przepraszam
0
Mayoral ławka i Liso na 9. Nawet się nie kryją.
0
@Encore za rok wypożyczenie do Mallorki
2
W prem tradycyjnie będzie grane do bramki Liverpoolu
0
@Dankho94isback ale wcale nie napisałem że ma nie chcieć. Jestem ciekaw jak rozwiążą przesyt topowych piłkarzy. A odnośnie tego że nie ma nic do gadania. Oczywiście że ma, w każdej sytuacji zawodnik ma coś do powiedzenia bo żaden klub poza może Psg nie będzie blokował zawodników którzy nie chcą tam być.
0
@Dankho94isback oczywiście że ma do gadania, strasznie głupie to stwierdzenie że musi tam iść. Real go wykupi ale nie jest powiedziane że tam zostanie. W najgorszym wypadku biali zarobią z 80 baniek, bo za mniej na pewno go nie oddadzą.
0
@Dankho94isback oczywiście że się znajdzie ale nie oszukujmy się. Piłkarz który był blisko złotej piłki będzie chciał grać wszystko i zawsze. Paz będzie miał podobnie bo po sezonie ofert będzie od groma.
0
Komentarz usunięty
8
Po sezonie Araujo nr 9 i mamy nasz transfer
0
Ale się Paz trafił Realowi. Ciekawe co będzie dalej z Belim bo może być mu ciężko skoro już teraz przy Gulerze siedzi.
1
Mam nadzieję że w klasyku oddamy piłkę i będziemy starać się kontrować. Tego brakuje względem poprzedniego sezonu. A z drugiej strony Realowi z ataku pozycyjnego będzie ciężej ukłuć. Rapha potrzebny na już, nawet jeżeli gra słabiej to mam wrażenie że pozytywnie wpływa na ruch całego zespołu.
0
Algorytm się popsuł
1
Już oficjalnie. Barca ze mną na stadionie nie przegrywa. Jeżeli chcecie przedłużyć passę swojego klubu zachęcam do składania dobrowolnych datków na bilety. Pozdrawiam.
0
Mocny skład tylko z ławki nie ma kim straszyć poza Lopezem
0
@karolpiłkarz kuflowe mocne
1
W barca store praktycznie cała rozmiarówka koszulek z Sheeranem
0
Stan Camp Nou na dzień dzisiejszy: rozjebany fest. Ale dobrze chłopaki robią.
0
@gumaz dziecko gra na drogą ku zagładzie od początku.
1
@mmaciass myślę że nie odbije się to na jego poziomie a jak będą chcieli większej kasy od klubu to ktoś za niego duże siano. Za 2 lata Tunkara pewnie się przebije a potem będą kolejni. Paradoksalnie jeżeli ma być takim zatrutym jabłkiem a przy tym nieprzyzwoicie dobrym i drogim to lepiej będzie go spieniężyć. Psg chętnie wyłoży ile będzie tylko trzeba.
0
@MatBac1991 niech płacą klauzule i papa
0
@Gaucho nie wiem co mają autografy do tego jak długo będzie grał w piłkę ale dobrze tam mają nagrzane.
0
@TR3YWAY jak podpiszesz się za goacika ze zdjęcia to dojadę gdziekolwiek.
0
Wiecie gdzie znajdę rozpiskę treningów? Chodzi mi o godziny bo liczę że uda mi się jakiś podpis zgarnąć.
0
Orientujecie się czy ceny na LM są podobne do meczów ligowych?
0
Raczej nic z tego nie będzie