626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nightraider dla mnie transfer z kategorii nierealnych. Nawet gdybyśmy mieli z 150 mln na transfer to ciągle głupota.
0
@BORO_12 Balde cienko stoi z formą. Mam nadzieję że posiedzi trochę
0
37 letni lewy co zagrał połowę minut albo mniej więcej bramek od generacyjnego talentu Juliana Alvareza
0
Mam nadzieję ze na Chelsea wyjdzie Martin w podstawie
1
Śmieć nic więcej
1
Rekin od tyłu to Niker a Bilbao od tyłu jest
0
@tbas nie jest to duża strata. Wolałbym żeby Martin wychodził regularnie
0
@Fantastyczny Chłopiec tak
5
Najważniejsze wydarzenie w historii Polski od chrztu w 966
0
@kanver_ Gerard Maldini powinien wychodzić zawsze w podstawie
0
Pierwszą bramkę na nowym camp nou zdobędzie … Dani Olmo
13
@kuz po tym że każda Ukrainka ma zrobione usta.
3
@krycha2201 przepraszam :(
1
@Krystiansigma2734 pewnie nierealny ale w Alvareza też nie wierzę, a gdyby kwota miała kręcić się w okolicach 150 mln to nawet bym nie chciał.
11
Dajcie Osihmena do tego pressingu i walimy na pizdę każdego
0
@fotohobby 185 wzrostu wiec troche inna charakterystyka
22
Ciezko sie nie zgodzić. Prądy powietrzne są zupełnie inne w takim miejscu, co znacząco wpływa na rotację piłki. Escalando.
8
matka Polańskiego bedzie musiała przyjmować 2x wiecej klientów zeby to ogarnąć. Nie wiem czy jej organizm to wytrzyma.
1
@Eklerek a to Dania nie ma i tak baraży? Świat się nie zawalił
0
Co to za Rayan z Vasco za którego Barcelona niby złożyła ofertę? Na X pełno postów o tym a tu nic.
4
@jeonek 5 lat temu byłem na jego 18. Był tam też jego 19 letni kuzyn Moukoko
2
@noface tłumacząc z Blaugrana niebieski jest pierwszy. W mediach społecznościowych czerwony pierwszy przeważnie odnosi się do Psg
0
@Czyhrynski mogę polecić z Caterpillara. Wytrzymałe i nieprzemakalnej wyglądają podobnie do Timberland 6ich. Jedną wada- zimno w nich.
0
Neymar taki kibic a serduszka w złej kolejności ….
7
@Filipem Przykrywka dla Ferrana. Sprytnie
6
To kto strzela pierwszą bramkę na nowym Camp nou? Z naszym szczęściem pewnie Nico XD
2
@Pablozeusz pewnie teraz na pierwsze mecze. Na wiosnę myślę że będzie łatwiej ale z perspektywy czasu cieszę się że pojechałem na mecz w październiku na olimpijski.
3
@Eklerek to Osihmen może szybciej przylecieć do słonecznej Katalonii i przygotowywać się do sezonu B)
1
CR ma czego żałować, dorzuciłby pewnie z 2/3 w drodze po 1k
3
Messi strzelil takich z 50