626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak chce to niech próbuje walczyć o miejsce. Tylko proszę nie jak z Bravo
0
@bayo42 z obrony to ja ufam w sumie tylko jemu xD
0
@Eklerek tego pana po prawej z pierwszego zdjęcia to by nie chcieli może sprzedać do słonecznej Katalonii?
0
@Gaucho w LM i tak wyjdą z grupy a potem ktos ich wyjasni
6
W środę za Realem. Oby Xabi został jak najdłużej
0
@Ricardinio14 na grupkach na fb często dorwiesz oryginał w okolicach 150 ziko. Co prawda nie ostatnie sezony ale z lat 12-20 sporo się znajdzie
1
@MagdJanko kojarzę sytuację z Dembele, chyba był to Lahoz i Messi mówiący ze Ousmane nie zna hiszpańskiego xd. Niemniej śmiesza mnie takie czerwone.
4
Nie no czerwo dla Carrerasa było komiczne wręcz. Tam cięzko było cokolwiek powiedzieć pomiędzy pierwszą a drugą żółtą kartą. Niemniej dobrze tam somsiadowi.
21
Poruszenie jakby największy rywal o mistrza przegrał swój mecz. Ale z tego co widzę to Villareal na zielono
1
Przygotujcie się na jakiś artykuł o Negreirze z samego rana
0
@norbi77 nie wiem o jaką akcje chodzi, ale Ramosa szanuje, a Rudigera niecierpie
0
@norbi77 nie no ramosa można nie lubić ale żeby go do Rudigera porównywać
0
@Michal1696 w razie czego jeżeli korzystasz z X czyli dawnego Twittera to Dawid Malczyński często pomaga przy zakupie biletów z wczesnej puli bo ma ten pakiet socio.
1
Masherano z profilu trochę jak Pep. Trochę siwy trochę lysy
3
Jednak Leo na koniec stwierdził ze chce puchar. I go sobie pewnie weźmie
1
Miami dużo słabsze. Messi na wyjebce. Czuję kolejną wygraną Mullera w bezpośrednim starciu
1
Messi bardzo słaby mecz.
0
Nie no nie powinno być 11
0
Oby w 2 Bernal, Dro i może Torrents
16
Ferran cały sezon czeka na mecze z Valencia i Betisem
1
@Bolton w tej statystyce tylko CR w primę mógł zagrozić
1
Dobry ten Gyokeres xd
0
@slayer nawet jako nagrode za dobrą postawę podczas treningów. Sama obecność w kadrze pokazuje ze ma zaufanie trenera.
1
W odpowiedzi do samego tytułu: trochę jest
6
Jaki sens jest tu cytować RealMadridTV V2?
1
@Gibbon_FCB widzę że mało kto załapał xd
4
Athletic na nas zawsze mecz życia a dla śmietankowych rozłożone nogi. I tak od 20 lat. Nie da się konkurować w tej lidze
1
@Wossi61FCB Gibbs szybko sie nudzi. Kazdy kawałek podobny
0
Patrząc na to jak Ferran lubi strzelać bramki Betisowi, wystawilibyście go od 1 minuty?
9
@catalanian09 w tym wypadku na pewno nie jest brak umiejętności