626

0

Jak chce to niech próbuje walczyć o miejsce. Tylko proszę nie jak z Bravo

626

0

@bayo42 z obrony to ja ufam w sumie tylko jemu xD

626

0

@Eklerek tego pana po prawej z pierwszego zdjęcia to by nie chcieli może sprzedać do słonecznej Katalonii?

626

0

@Gaucho w LM i tak wyjdą z grupy a potem ktos ich wyjasni

626

6

W środę za Realem. Oby Xabi został jak najdłużej

626

0

@Ricardinio14 na grupkach na fb często dorwiesz oryginał w okolicach 150 ziko. Co prawda nie ostatnie sezony ale z lat 12-20 sporo się znajdzie

626

1

@MagdJanko kojarzę sytuację z Dembele, chyba był to Lahoz i Messi mówiący ze Ousmane nie zna hiszpańskiego xd. Niemniej śmiesza mnie takie czerwone.

626

4

Nie no czerwo dla Carrerasa było komiczne wręcz. Tam cięzko było cokolwiek powiedzieć pomiędzy pierwszą a drugą żółtą kartą. Niemniej dobrze tam somsiadowi.

626

21

Poruszenie jakby największy rywal o mistrza przegrał swój mecz. Ale z tego co widzę to Villareal na zielono

626

1

Przygotujcie się na jakiś artykuł o Negreirze z samego rana

626

0

@norbi77 nie wiem o jaką akcje chodzi, ale Ramosa szanuje, a Rudigera niecierpie

626

0

@norbi77 nie no ramosa można nie lubić ale żeby go do Rudigera porównywać

626

0

@Michal1696 w razie czego jeżeli korzystasz z X czyli dawnego Twittera to Dawid Malczyński często pomaga przy zakupie biletów z wczesnej puli bo ma ten pakiet socio.

626

1

Masherano z profilu trochę jak Pep. Trochę siwy trochę lysy

626

3

Jednak Leo na koniec stwierdził ze chce puchar. I go sobie pewnie weźmie

626

1

Miami dużo słabsze. Messi na wyjebce. Czuję kolejną wygraną Mullera w bezpośrednim starciu

626

1

Messi bardzo słaby mecz.

626

0

Nie no nie powinno być 11

626

0

Oby w 2 Bernal, Dro i może Torrents

626

16

Ferran cały sezon czeka na mecze z Valencia i Betisem

626

1

@Bolton w tej statystyce tylko CR w primę mógł zagrozić

626

1

Dobry ten Gyokeres xd

626

0

@slayer nawet jako nagrode za dobrą postawę podczas treningów. Sama obecność w kadrze pokazuje ze ma zaufanie trenera.

626

1

W odpowiedzi do samego tytułu: trochę jest

626

6

Jaki sens jest tu cytować RealMadridTV V2?

626

1

@Gibbon_FCB widzę że mało kto załapał xd

626

4

Athletic na nas zawsze mecz życia a dla śmietankowych rozłożone nogi. I tak od 20 lat. Nie da się konkurować w tej lidze

626

1

@Wossi61FCB Gibbs szybko sie nudzi. Kazdy kawałek podobny

626

0

Patrząc na to jak Ferran lubi strzelać bramki Betisowi, wystawilibyście go od 1 minuty?

626

9

@catalanian09 w tym wypadku na pewno nie jest brak umiejętności

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?