626

2

@Messi1000000 dowiemy się po meczu z realmadrid tv

626

1

@capricornusjrk brzmi tak samo jak zawsze. Czyli średnio

626

0

@D10SLEO ja podobnie tylko bez tego mieszkania. Ale jeszcze zostało pare dni w tym roku.

626

2

@Vurt Rekin szykuje sie po zdobycie złotego buta w nastepnym sezonie

626

0

Jak mamy szukać partnera to dla Martina na ten moment

626

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

626

0

Real po strzeleniu bramki wygląda jakby więcej nie chcieli. Oddali piłkę i zadowoleni

626

0

Bayern chyba działa w układzie własności 51/49 jezeli się nie myle? To chyba jedyny akceptowalny sposób działania czyli sprzedaż mniejszości własności.

626

0

@Criss18Barca budować nie trzeba tylko najmłodszych. Z Martina każdy tu cisnął ze to nie poziom klubu i nieporozumienie, a o Garcii ze Guardiola sprzedał nam tykającą bombe do obrony

626

1

Jeżeli są tu kibice śmietankowych to na zalando longue macie granatowy komplet z tego sezonu w longu za 260 ziko. Pełna rozmiarówka stoi.

626

2

Często widzę narzekanie na Flicka że odstawia młodych, ze Bernal i Roony się marnują. Między czasie zbudował nam Erica i Martina. Z piłkarzy za drobne zbudował kręgosłup defensywy z dużą jakością i pewnością siebie.

626

0

@Patinka353 Yamal nigdy praktycznie nie jest słaby, co najwyżej irytujący.

626

1

@Adran360 wymarzona 9 do Barcy

626

0

Chłopaki grają w kto dalej wyjebie piłe. Eric chyba prowadzi na ten moment

626

0

Rapha kompletnie niewidoczny

626

0

Takiego jeszcze nie grali hahahah

626

0

@Starrk wydaje mi się że właśnie taki system bardziej nakłaniałby zawodników do przenosin. Bo ograniczona ilość transferów oznacza ze zawodnik z punktu widzenia zespołu który się o niego stara jest istotny

626

1

@buglikos bardziej spodziewałbym się transferu do realu

626

0

@Starrk no to taka byłaby praca dyrektorów sportowych aby to odpowiednio kontrolować.

626

0

@Starrk planowanie kadry byłoby bardziej istotne. Mało realne aby doszło do takiej sytuacji. Nie da się tego wprowadzić od razu ale myślę ze urozmaiciło by to grę. Cały backstage klubowy byłby bardziej interesujący

626

0

Ciekawe jak na rozwój piłki i zespołów wpłynęło by ograniczenie do 2 transferów przychodzących w ciągu sezony. Wydaje mi się ze same pozytywne. Ciężej byłoby utzymać dominacje na swoim podwórku, trofea byłyby bardziej doceniane a i sami zawodnicy musieliby bardziej analizować potencjalne ruchy transferowe.

626

0

a ktoś wychodzi z poważną mordą i mówi że Alvarez potrzebny XDD

626

0

@Rupert_Haubica będzie wypominane przy kazdej stracie pkt przez śmietankowych

626

6

@kch jeszcze byla chyba bramka Neymara w 16/17? gdzie piłka przekroczyła linie o jakies pół metra ale to nie wystarczyło

626

5

@esem91 gratis to jedyna adekwatna cena za tą grę

626

0

@seba90 tylko że żaden nie jest na poziomie na topowy klub niestety. Na ten moment z takim zestawieniem o LM nie ma co myśleć

626

4

@Gibbon_FCB bezczelny i bezużyteczny

626

0

Czyli Mbappe jest problemem B)

626

0

Takie coś zjebac to trzeba umieć. 4 na 1

626

1

Roony mógłby koło 65 wejść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?