626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Messi1000000 dowiemy się po meczu z realmadrid tv
1
@capricornusjrk brzmi tak samo jak zawsze. Czyli średnio
0
@D10SLEO ja podobnie tylko bez tego mieszkania. Ale jeszcze zostało pare dni w tym roku.
2
@Vurt Rekin szykuje sie po zdobycie złotego buta w nastepnym sezonie
0
Jak mamy szukać partnera to dla Martina na ten moment
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Real po strzeleniu bramki wygląda jakby więcej nie chcieli. Oddali piłkę i zadowoleni
0
Bayern chyba działa w układzie własności 51/49 jezeli się nie myle? To chyba jedyny akceptowalny sposób działania czyli sprzedaż mniejszości własności.
0
@Criss18Barca budować nie trzeba tylko najmłodszych. Z Martina każdy tu cisnął ze to nie poziom klubu i nieporozumienie, a o Garcii ze Guardiola sprzedał nam tykającą bombe do obrony
1
Jeżeli są tu kibice śmietankowych to na zalando longue macie granatowy komplet z tego sezonu w longu za 260 ziko. Pełna rozmiarówka stoi.
2
Często widzę narzekanie na Flicka że odstawia młodych, ze Bernal i Roony się marnują. Między czasie zbudował nam Erica i Martina. Z piłkarzy za drobne zbudował kręgosłup defensywy z dużą jakością i pewnością siebie.
0
@Patinka353 Yamal nigdy praktycznie nie jest słaby, co najwyżej irytujący.
1
@Adran360 wymarzona 9 do Barcy
0
Chłopaki grają w kto dalej wyjebie piłe. Eric chyba prowadzi na ten moment
0
Rapha kompletnie niewidoczny
0
Takiego jeszcze nie grali hahahah
0
@Starrk wydaje mi się że właśnie taki system bardziej nakłaniałby zawodników do przenosin. Bo ograniczona ilość transferów oznacza ze zawodnik z punktu widzenia zespołu który się o niego stara jest istotny
1
@buglikos bardziej spodziewałbym się transferu do realu
0
@Starrk no to taka byłaby praca dyrektorów sportowych aby to odpowiednio kontrolować.
0
@Starrk planowanie kadry byłoby bardziej istotne. Mało realne aby doszło do takiej sytuacji. Nie da się tego wprowadzić od razu ale myślę ze urozmaiciło by to grę. Cały backstage klubowy byłby bardziej interesujący
0
Ciekawe jak na rozwój piłki i zespołów wpłynęło by ograniczenie do 2 transferów przychodzących w ciągu sezony. Wydaje mi się ze same pozytywne. Ciężej byłoby utzymać dominacje na swoim podwórku, trofea byłyby bardziej doceniane a i sami zawodnicy musieliby bardziej analizować potencjalne ruchy transferowe.
0
a ktoś wychodzi z poważną mordą i mówi że Alvarez potrzebny XDD
0
@Rupert_Haubica będzie wypominane przy kazdej stracie pkt przez śmietankowych
6
@kch jeszcze byla chyba bramka Neymara w 16/17? gdzie piłka przekroczyła linie o jakies pół metra ale to nie wystarczyło
5
@esem91 gratis to jedyna adekwatna cena za tą grę
0
@seba90 tylko że żaden nie jest na poziomie na topowy klub niestety. Na ten moment z takim zestawieniem o LM nie ma co myśleć
4
@Gibbon_FCB bezczelny i bezużyteczny
0
Czyli Mbappe jest problemem B)
0
Takie coś zjebac to trzeba umieć. 4 na 1
1
Roony mógłby koło 65 wejść