626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Prawidłowa decyzja
0
Nie będzie bramki
0
Olmo z Ferminem od 1 i jedziemy
0
Trzeba ograć Sociedad i będzie cacy
0
@Hosh zabaweczki szybko się nudzą
0
Na Pepa chyba już czas
0
@daniel32778 to wiadomo że grają pazdzierz niemiłosierny ale kadra dalej jest mocna i w każdej chwili mogą to obrócić.
0
@daniel32778 my chyba z nimi 3:2 wygraliśmy po wielkich bólach więc trochę pokory
6
Kibicom białych psycha siadła XDD
0
@FCB24 fort jest wypożyczony a nie oddany
0
@FCB24 każdy chce grać i każdy walczy o to na treningach. Mamy rok z mundialem, dawanie minut dla tych którzy i tak nie pojadą bo maja18 lat to krzywdzenie tych którzy na to cały czas ciężko pracują. Lubie jak wchodzą do dryzyny ludzie ze szkółki, ale na grę walczy cała kadra i argument wieku do mnie nie przemawia.
12
@FCB24 i flick już ma przedszkole w składzie. Samymi 18 latkami nie będziemy grać
1
@SelloutCrowd przy tym co pokazał do tej pory Dro to Moriba to Pan Piłkarz. Ale analogie wytrzasnołes
0
Na Footballemotion ciągle macie wyjazdówke z tego sezonu z darmową personalizacją za 273 zł +21 przesyłka do Polski z Hiszpanii. U mnie właśnie wleciał Fermin
0
nie dziwie się, nie było miejsca, szkoda jedynie ze nie podpisal kontraktu i nie zostawił w kasie klubu troche wiecej. Nie jest jednak im nic winien więc powodzenia.
0
@JanuszKorwinMikke za casado każda oferta powyżej 25/30 powinna być rozważana
3
Comunicado official: Alvaro Arbeloa
0
Dogrywki są normalnie?
12
Marzy mi się żeby dziennikarze sportowi odpowiadali finansowo albo karnie za to co wypuszczają do obiegu. Syn dziennikarz sportowy albo córka prostytutka to ciężki wybór.
1
@Arden za rezerwowego to nie jest duża cena. Ale za kogoś kto na wyższy poziom już nie wejdzie to już gorzej.
0
@Sysia11 a kupił kogoś czy tylko sprzedaje?
1
@Ronaldinho10theking Celta me realne szanse bić się o 6 miejsce w tabeli i tym samym ligę konferencji. Na pewno nie będą chcieli się osłabić na 2 część sezonu
1
Eric to ostatni którego zdjęcie się spodziewałem
1
Czas na Olmo bo się robi nieciekawie
38
Niesamowicie im tlen podajemy. Nie grali nic i mają 2 bramki
0
Tamci jak Morze Czerwone się rozeszli xd
13
4:0 do połowy i potem niech młodzi wchodzą się ogrywać
0
Przecież on będzie kosztował koło 100mln
0
To Atletico na papierze wygląda jak Bilbao
3
Jak dla nich to cena powinna zaczynać się od 100 mln. Zaraz wykupią jakiegoś placka z Francji albo kogoś kto 3 razy prosto kopnął w prem piłkę za podobne pieniądze.