626

5

Prawidłowa decyzja

626

0

Nie będzie bramki

626

0

Olmo z Ferminem od 1 i jedziemy

626

0

Trzeba ograć Sociedad i będzie cacy

626

0

@Hosh zabaweczki szybko się nudzą

626

0

Na Pepa chyba już czas

626

0

@daniel32778 to wiadomo że grają pazdzierz niemiłosierny ale kadra dalej jest mocna i w każdej chwili mogą to obrócić.

626

0

@daniel32778 my chyba z nimi 3:2 wygraliśmy po wielkich bólach więc trochę pokory

626

6

Kibicom białych psycha siadła XDD

626

0

@FCB24 fort jest wypożyczony a nie oddany

626

0

@FCB24 każdy chce grać i każdy walczy o to na treningach. Mamy rok z mundialem, dawanie minut dla tych którzy i tak nie pojadą bo maja18 lat to krzywdzenie tych którzy na to cały czas ciężko pracują. Lubie jak wchodzą do dryzyny ludzie ze szkółki, ale na grę walczy cała kadra i argument wieku do mnie nie przemawia.

626

12

@FCB24 i flick już ma przedszkole w składzie. Samymi 18 latkami nie będziemy grać

626

1

@SelloutCrowd przy tym co pokazał do tej pory Dro to Moriba to Pan Piłkarz. Ale analogie wytrzasnołes

626

0

Na Footballemotion ciągle macie wyjazdówke z tego sezonu z darmową personalizacją za 273 zł +21 przesyłka do Polski z Hiszpanii. U mnie właśnie wleciał Fermin

626

0

nie dziwie się, nie było miejsca, szkoda jedynie ze nie podpisal kontraktu i nie zostawił w kasie klubu troche wiecej. Nie jest jednak im nic winien więc powodzenia.

626

0

@JanuszKorwinMikke za casado każda oferta powyżej 25/30 powinna być rozważana

626

3

Comunicado official: Alvaro Arbeloa

626

0

Dogrywki są normalnie?

626

12

Marzy mi się żeby dziennikarze sportowi odpowiadali finansowo albo karnie za to co wypuszczają do obiegu. Syn dziennikarz sportowy albo córka prostytutka to ciężki wybór.

626

1

@Arden za rezerwowego to nie jest duża cena. Ale za kogoś kto na wyższy poziom już nie wejdzie to już gorzej.

626

0

@Sysia11 a kupił kogoś czy tylko sprzedaje?

626

1

@Ronaldinho10theking Celta me realne szanse bić się o 6 miejsce w tabeli i tym samym ligę konferencji. Na pewno nie będą chcieli się osłabić na 2 część sezonu

626

1

Eric to ostatni którego zdjęcie się spodziewałem

626

1

Czas na Olmo bo się robi nieciekawie

626

38

Niesamowicie im tlen podajemy. Nie grali nic i mają 2 bramki

626

0

Tamci jak Morze Czerwone się rozeszli xd

626

13

4:0 do połowy i potem niech młodzi wchodzą się ogrywać

626

0

Przecież on będzie kosztował koło 100mln

626

0

To Atletico na papierze wygląda jak Bilbao

626

3

Jak dla nich to cena powinna zaczynać się od 100 mln. Zaraz wykupią jakiegoś placka z Francji albo kogoś kto 3 razy prosto kopnął w prem piłkę za podobne pieniądze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?