626

0

@buglikos gdybyśmy to przegrali to sezon byłby tragiczny patrząc na to w jakiej pozycji byliśmy , a gorycz będzie podobna jak po Anfield

626

0

@betonito ten co potrafi polityke w 1/2 finalu lm wmieszać xDD

626

1

Jest tylko i wyłącznie kurewsko przykro. Było tak blisko, 2 minuty i nie ma tu kogo gownem za to obrzucać. Mamy kadrę jaką mamy i wyniki zdecydowanie ponad to kim możemy grać. Wiek i doświadczenie robia różnice i tego dzisiaj brakło. Mega dumny że udało się wrócić po 2:0 i mega smutny po finalnym gwizdku. Dobrej nocy kochani, może kiedyś to wygramy…

626

0

@BobbyD Martin dał nam dzisiaj 2 asysty …

626

0

Fort w takim momencie. O Jezu

626

0

Z piekła do nieba i znowu

626

2

Martin mvp jak narazie

626

0

Chyba temat wzmocnienia lewej obrony upadnie

626

0

@Hosh jakie to ma znaczenie? 10 lat masz?

626

0

Martin co ciasteczka rzuca

626

0

Dawać już lewego

626

0

Fermin i lewy od 60 poproszę

626

0

@Coutinho007 na to nie ma siana

626

0

No to papa. Może za rok

626

0

Ale dali się wyciągnąć Yamal i Garcia

626

0

@CLS63AMG 16/17 Neymar domówka

626

0

@Rewolucja123 Halo realmadidTV, jeden wam uciekł

626

10

Teraz tylko Yamal musi sobie wkręcić że gra główną rolę i jest najlepszy na świecie i jesteśmy w finale

626

1

@Aureczek a próbowaliście sprejem zategowac? Da radę pojechać

626

0

Oho dzieje się mamy 3:2

626

6

Mbappe pewnie łyknie króla strzelców

626

2

@mrboom może cofnąć

626

0

Traralelo tralala świeży na Inter i to jest najważniejsze

626

2

Uszatek MVP a znawczy coś szczekają. Jedziesz Martin, Marcelo ci może uszka pucować

626

0

Uszatek znowu pokazuje że jest lepszy od prime Marcelo

626

3

Trzeba to wymęczyć i tyle. Biorę w ciemno 2:1 po strzale dupą w 96’

626

1

Torres musi się grzać na 2 połowę

626

0

@Seledynowy jakby było jeszcze kim rotować. Ławkę mamy na miarę valladolid właśnie

626

2

Ten to ma zdrowie… chyba można szukać innego skrzydłowego do rotacji

626

0

@mr Barca bronił 1 rok na wysokim poziomie- 22/23. Poza tym był po prostu przeciętny. Nigdy nie dawał nic ekstra a w takim klubie granie ok nie wystarcza. Bramka to od lat bardzo słabo obsadzona pozycja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?