626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@buglikos gdybyśmy to przegrali to sezon byłby tragiczny patrząc na to w jakiej pozycji byliśmy , a gorycz będzie podobna jak po Anfield
0
@betonito ten co potrafi polityke w 1/2 finalu lm wmieszać xDD
1
Jest tylko i wyłącznie kurewsko przykro. Było tak blisko, 2 minuty i nie ma tu kogo gownem za to obrzucać. Mamy kadrę jaką mamy i wyniki zdecydowanie ponad to kim możemy grać. Wiek i doświadczenie robia różnice i tego dzisiaj brakło. Mega dumny że udało się wrócić po 2:0 i mega smutny po finalnym gwizdku. Dobrej nocy kochani, może kiedyś to wygramy…
0
@BobbyD Martin dał nam dzisiaj 2 asysty …
0
Fort w takim momencie. O Jezu
0
Z piekła do nieba i znowu
2
Martin mvp jak narazie
0
Chyba temat wzmocnienia lewej obrony upadnie
0
@Hosh jakie to ma znaczenie? 10 lat masz?
0
Martin co ciasteczka rzuca
0
Dawać już lewego
0
Fermin i lewy od 60 poproszę
0
@Coutinho007 na to nie ma siana
0
No to papa. Może za rok
0
Ale dali się wyciągnąć Yamal i Garcia
0
@CLS63AMG 16/17 Neymar domówka
0
@Rewolucja123 Halo realmadidTV, jeden wam uciekł
10
Teraz tylko Yamal musi sobie wkręcić że gra główną rolę i jest najlepszy na świecie i jesteśmy w finale
1
@Aureczek a próbowaliście sprejem zategowac? Da radę pojechać
0
Oho dzieje się mamy 3:2
6
Mbappe pewnie łyknie króla strzelców
2
@mrboom może cofnąć
0
Traralelo tralala świeży na Inter i to jest najważniejsze
2
Uszatek MVP a znawczy coś szczekają. Jedziesz Martin, Marcelo ci może uszka pucować
0
Uszatek znowu pokazuje że jest lepszy od prime Marcelo
3
Trzeba to wymęczyć i tyle. Biorę w ciemno 2:1 po strzale dupą w 96’
1
Torres musi się grzać na 2 połowę
0
@Seledynowy jakby było jeszcze kim rotować. Ławkę mamy na miarę valladolid właśnie
2
Ten to ma zdrowie… chyba można szukać innego skrzydłowego do rotacji
0
@mr Barca bronił 1 rok na wysokim poziomie- 22/23. Poza tym był po prostu przeciętny. Nigdy nie dawał nic ekstra a w takim klubie granie ok nie wystarcza. Bramka to od lat bardzo słabo obsadzona pozycja.