626

1

Cama nie wyjdzie na 2 połowę. Też bym mu czerwa nie dał, dla mnie bez sensacji

626

0

Tylko się nie zesrać, powtarzam tylko się nie zesrac

626

0

Gol viniego incoming

626

0

Ferran mimo wszystko na ławce by się przydał

626

0

Bierzemy 50/60 mln i lecimy po skrzydłowego

626

0

@Witekk10 beli na 3

626

0

@Trojanek23 No i Christensenem i Garcia, w razie czego Kounde może tam zagrać

626

5

@Trojanek23 jeżeli nie będzie chciał przedłużyć albo chce pensji zbyt wysokiej to drzwi otwarte. Aktualnie nie łapie się do 11, częste kontuzje i wyraźne braki w koncentracji. Lubie go ale nie jest ponad klubem. Z aktualnego zespołu załamało by mnie jedynie odejście Yamala. Ronald niech robi co chce.

626

0

@BORO_12 jezeli nie bedzie chciał przedłużyć kontraktu to trzeba sprzedać jak najszybciej, zeby nie odszedł za darmo. Nikt ponad klub, na ten moment i tak nie jest zawodnikiem 1 składu

626

1

Kradzież na Bilbao

626

0

Bracia pierdolec weszli więc będą karne

626

0

Bardzo nudny mecz

626

0

Padolino, tego się nie gwizda

626

0

Jakoś ani jednym ani drugim narazie się nie chce xd

626

0

@catalanian09 pdw, banicję za prawdę dostaniesz bracie

626

50

Szczęsny 5 min przed sesją wysłał go po Malboraski

626

0

626

0

@Faro Juve odpala Danilo za free zeby zaoszczedzić na pensji. Nie stać ich na transfer, oni mogą wypożyczyć jezeli Barcelona oplaci pensje

626

0

@Faro oni mogą zaoferować tyle co my albo i mniej. Wszystko co przekroczy 10 mln będzie dla mnie szokiem

626

0

To co za Salibe i wszyscy zadowoleni

626

1

tak było nie zmyślam, Juve to poziom niżej niż Bilbao, jezeli mialby gdzies iść to we Włoszech chyba jedynie kierunek Mediolan a tak pozostaje Bayern lub Premier League. Jezeli bedzie chciał odejśc to trudno, droga wolna.

626

1

@Encore tak było nie zmyślam

626

6

@draxidox atak bez piłki na twarz a ci potrafią podważyć słuszność czerwonej. Nie wierzę xDD

626

0

@wojopancer no bo się nie liczy. Juve to aktualnie gorszy wrak niż AC Milan któremu to wytykano przez lata. Tylko proszę bez argumentu że niepokonani w lidze bo zamiast 11 remisów mogli zrobić 4 wygrane 7 przegranych i mieliby więcej pkt za to. Do tego dochodzi kiepska sytuacja finansowa i dosłownie brak choćby 1 gracza klasy światowej w zespole

626

2

@19Macio93 chyba 1 raz widzę żeby kogoś w połowie tak poważnej kontuzji brali do kadry żeby sobie z ławki pooglądał. Nie zabiera to miejsca w kadrze komuś kto potencjalnie miałby szansę zagrać?

626

0

Myslalem ze Bernal na trybuny a tu w kadrze

626

0

@addept patrząc na ostatnie lata lepiej idzie nam wprowadzanie ze szkółki niż kupowanie gwiazd i jak dla mnie może tak zostać

626

9

@GREGRTS no jak widzisz dalej w la lidze sie liczymy a w tym roku w LM jest dobrze. Jest nowa umowa z Nike jest formuła 1:1, dojdzie nowy stadion i znowu bedzie mozna kupować za 100mln +. Dzięki rywalizacji miedzy Barca a Realem ten klub nigdy nie przepadnie, taka prawda. Zawdzięczamy istnieniu śmietankowych ogromną popularność i w pewnym sensie nieśmiertelność

626

6

Juventus to żadna przeszkoda w negocjacjach. Nie liczą się ani w LM ani w serie A. Kolejny wielki klub który kończy jako średniak

626

0

Bez skrzydeł a fati i tak się nie łapie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?