626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos w naszej sytuacji finansowej to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Nawet jak nie wypali to na nim zarobimy. Poza tym w Barcelonie będzie miał znacznie więcej okazji bramkowych niż w Lille
2
@Heros11 na Twitterze połowa kont to trolle więc nie ma się co dziwić
0
Za rok przychodzi piękny pan Jonathan David i nasze problemy się kończą. Takie piłki jak rozdawał wczoraj Pedri będą już nie tylko do Raphy bo nasza 9 będzie równie szybka i skuteczniejsza. Kwestia czasu
0
@Herato Wczoraj mecz w którym ciężko coś mu zarzucić. Skuteczny na przedpolu i obronił strzał Bariosa. Wojtek nie dałby nic więcej. Zaryzykuję nawet mówiąc ze Pena daje więcej niż Mats z początku tego sezonu bo najzwyczajniej w świecie nie podejmuje bezsensownego ryzyka i nie gra niskich piłek przez środek boiska.
0
@Herato już powiedział ze city to jego ostatni klub
0
@syngoku1 nie graliśmy w tym sezonie z Napoli, a BVB jest cieniem siebie z poprzednich rozgrywek, mimo to męczyliśmy się niemiłosiernie. Więc tak moim zdaniem tylko Bayern
0
@Matt_i1992 w tamtym meczu nie oddaliśmy strzału, z Betisem xg na poziomie 0,5, w LM poza Bayernem też z nikim mocnym nie graliśmy. Mogą nas szybko wyrzucić z wszystkiego
7
@GigiAmoroso srednia 2pkt na mecz… to co się dzieje od meczu z Sociedad jest niewytłumaczalne
18
Ale co Pedri wczoraj grał to jego. Piękny występ, świetne podania, szkoda ze nie udało mu się strzelić na 2:1 w dogodnej sytuacji.
0
Po 19 kolejkach może być odpowiednio 6 do Atletico i 5 do realu… po takim starcie sezonu ale frajerstwo
0
Tragedia…. Liga nam odjechała
0
No i Atletico się będzie murować
0
będzie chaotycznie
1
Chyba Ferran zasłużył bardziej na szansę w 1 składzie od Fermina. Mimo wszystko postawiłbym na pomoc FDJ Casado i pedri na 10 z Olmo na lewej i próbował wygrać w środku, trochę jak w 22/23.
10
Jakby nie patrzeć to była jego decyzja. Chciał grać w premier League i pewnie za jakiś czas spełni marzenie. Mega go lubię i kibicuję mocno
1
@jacobFCB do 15 minut i jakaś mięśniówka
2
@ikar34 od powrotu po kontuzji ciezko jest sie o cos przyczepić. Nawet mecz z Leganes powinien skonczyc z asystą po bardzo dobrym zgraniu do Kounde. Przy poprawie 1 kontaktu może być wartościowym zawodnikiem. Na podstawowego napastnika raczej za mało.
0
@Bajson on sam się średnio prowadził. Po Yamalu widać progres na sylwetce. Widać że pracuje ciężko i przybrał masy mięśniowej. Fati tego nie miał, miał inne podejście i to też go zgubiło
2
@korn234 Fati nigdy nie był blisko połowy umiejętności Yamala
0
@tgrzeb mam juz ale nwm po co
0
@LeoMessiiBarcaPepa no tak to w sumie nie sluchajmy specjalistów na stanowiskach na które się kształcili przez lata bo ty masz przeczucie. Piszesz o sytuacji absurdalnie rzadkiej. Moze sie wydarzyc ze zachowanie intuicyjne bedzie lepsze od wiedzy ale nie mozna na tym polegać.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Co to za stwierdzenie lepiej nie miec wiedzy i podjąc dobrą decyzje niz miec i walic babole XDD. To co napisałes nie ma najmniejszego sensu. Pozdrawiam
7
@LeoMessiiBarcaPepa myśle ze mimo wszystko oni mają większą wiedzę w tym zakresie niz my.
0
@kinioo grail, musi wlecieć
9
Ja mam marzenie żeby kiedyś na Camp Nou kupić 10 z Musiala na plecach
0
@Kondziubarca miedzy 18 a 40 co za różnica
0
@Nightraider Atletico też ma mecz mniej i tyle samo pkt co Barca ;)
3
@VamosGirl miejscowy plan albo warunki zabudowy ;)
4
Normalna sytuacja na boisku, trzeba byc kretynem zeby miec do typa pretensje
1
Ta gra od meczu z Sociedad wygląda tragicznie xd. Z BVB graliśmy bagno. Betis nas cisnął i teraz nawet gola Leganes nie potrafimy strzelić. Nie wiem co się stało ze z strzelania 5 bramek na mecz zeszliśmy do tej padaki porównywalnej do Barcy Xaviego, ale powoli przestaje wierzyć w trofea w tym roku i nie uważam żeby było to na wyrost. Jeżeli nie punktujemy w lidze z takimi zespołami to ciężko liczyć na majstra. A bliżej mi do uwierzenia w zjawisko nowej miotły niż w teraźniejszy dołek, bo nawet strzelając po 5 bramek mieliśmy masę szczęścia i momentami zerową kontrolę nad meczem. Np z Villarealem wynik mógł pójść w obie strony bo to co tam się działo przekraczało ludzkie pojęcie. W LM poza Bayerem w sumie ciężko sprawdzić poziom, a warto też dodać że Bawarczycy w tamtym momencie nie byli w najlepszej formie. Pokazują się braki kadrowe i wskaże ten nieoczywisty i przez wielu pomijany- brak doświadczenia w środku pola. Kiedy zaczyna się palić każdemu cieknie po nogawce i jest totalny chaos. Wrzucają nas na młyn i nie potrafimy grać piłka a warunkami fizycznymi oczywiście przegrywamy. Jestem ciekaw kolejnych spotkań ale nie nastawiam się na przełomowy sezon. Miłej nocy pomimo tego co oglądaliśmy.