626

0

@takisobiektos w naszej sytuacji finansowej to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Nawet jak nie wypali to na nim zarobimy. Poza tym w Barcelonie będzie miał znacznie więcej okazji bramkowych niż w Lille

626

2

@Heros11 na Twitterze połowa kont to trolle więc nie ma się co dziwić

626

0

Za rok przychodzi piękny pan Jonathan David i nasze problemy się kończą. Takie piłki jak rozdawał wczoraj Pedri będą już nie tylko do Raphy bo nasza 9 będzie równie szybka i skuteczniejsza. Kwestia czasu

626

0

@Herato Wczoraj mecz w którym ciężko coś mu zarzucić. Skuteczny na przedpolu i obronił strzał Bariosa. Wojtek nie dałby nic więcej. Zaryzykuję nawet mówiąc ze Pena daje więcej niż Mats z początku tego sezonu bo najzwyczajniej w świecie nie podejmuje bezsensownego ryzyka i nie gra niskich piłek przez środek boiska.

626

0

@Herato już powiedział ze city to jego ostatni klub

626

0

@syngoku1 nie graliśmy w tym sezonie z Napoli, a BVB jest cieniem siebie z poprzednich rozgrywek, mimo to męczyliśmy się niemiłosiernie. Więc tak moim zdaniem tylko Bayern

626

0

@Matt_i1992 w tamtym meczu nie oddaliśmy strzału, z Betisem xg na poziomie 0,5, w LM poza Bayernem też z nikim mocnym nie graliśmy. Mogą nas szybko wyrzucić z wszystkiego

626

7

@GigiAmoroso srednia 2pkt na mecz… to co się dzieje od meczu z Sociedad jest niewytłumaczalne

626

18

Ale co Pedri wczoraj grał to jego. Piękny występ, świetne podania, szkoda ze nie udało mu się strzelić na 2:1 w dogodnej sytuacji.

626

0

Po 19 kolejkach może być odpowiednio 6 do Atletico i 5 do realu… po takim starcie sezonu ale frajerstwo

626

0

Tragedia…. Liga nam odjechała

626

0

No i Atletico się będzie murować

626

0

będzie chaotycznie

626

1

Chyba Ferran zasłużył bardziej na szansę w 1 składzie od Fermina. Mimo wszystko postawiłbym na pomoc FDJ Casado i pedri na 10 z Olmo na lewej i próbował wygrać w środku, trochę jak w 22/23.

626

10

Jakby nie patrzeć to była jego decyzja. Chciał grać w premier League i pewnie za jakiś czas spełni marzenie. Mega go lubię i kibicuję mocno

626

1

@jacobFCB do 15 minut i jakaś mięśniówka

626

2

@ikar34 od powrotu po kontuzji ciezko jest sie o cos przyczepić. Nawet mecz z Leganes powinien skonczyc z asystą po bardzo dobrym zgraniu do Kounde. Przy poprawie 1 kontaktu może być wartościowym zawodnikiem. Na podstawowego napastnika raczej za mało.

626

0

@Bajson on sam się średnio prowadził. Po Yamalu widać progres na sylwetce. Widać że pracuje ciężko i przybrał masy mięśniowej. Fati tego nie miał, miał inne podejście i to też go zgubiło

626

2

@korn234 Fati nigdy nie był blisko połowy umiejętności Yamala

626

0

@tgrzeb mam juz ale nwm po co

626

0

@LeoMessiiBarcaPepa no tak to w sumie nie sluchajmy specjalistów na stanowiskach na które się kształcili przez lata bo ty masz przeczucie. Piszesz o sytuacji absurdalnie rzadkiej. Moze sie wydarzyc ze zachowanie intuicyjne bedzie lepsze od wiedzy ale nie mozna na tym polegać.

626

0

@LeoMessiiBarcaPepa Co to za stwierdzenie lepiej nie miec wiedzy i podjąc dobrą decyzje niz miec i walic babole XDD. To co napisałes nie ma najmniejszego sensu. Pozdrawiam

626

7

@LeoMessiiBarcaPepa myśle ze mimo wszystko oni mają większą wiedzę w tym zakresie niz my.

626

0

@kinioo grail, musi wlecieć

626

9

Ja mam marzenie żeby kiedyś na Camp Nou kupić 10 z Musiala na plecach

626

0

@Kondziubarca miedzy 18 a 40 co za różnica

626

0

@Nightraider Atletico też ma mecz mniej i tyle samo pkt co Barca ;)

626

3

@VamosGirl miejscowy plan albo warunki zabudowy ;)

626

4

Normalna sytuacja na boisku, trzeba byc kretynem zeby miec do typa pretensje

626

1

Ta gra od meczu z Sociedad wygląda tragicznie xd. Z BVB graliśmy bagno. Betis nas cisnął i teraz nawet gola Leganes nie potrafimy strzelić. Nie wiem co się stało ze z strzelania 5 bramek na mecz zeszliśmy do tej padaki porównywalnej do Barcy Xaviego, ale powoli przestaje wierzyć w trofea w tym roku i nie uważam żeby było to na wyrost. Jeżeli nie punktujemy w lidze z takimi zespołami to ciężko liczyć na majstra. A bliżej mi do uwierzenia w zjawisko nowej miotły niż w teraźniejszy dołek, bo nawet strzelając po 5 bramek mieliśmy masę szczęścia i momentami zerową kontrolę nad meczem. Np z Villarealem wynik mógł pójść w obie strony bo to co tam się działo przekraczało ludzkie pojęcie. W LM poza Bayerem w sumie ciężko sprawdzić poziom, a warto też dodać że Bawarczycy w tamtym momencie nie byli w najlepszej formie. Pokazują się braki kadrowe i wskaże ten nieoczywisty i przez wielu pomijany- brak doświadczenia w środku pola. Kiedy zaczyna się palić każdemu cieknie po nogawce i jest totalny chaos. Wrzucają nas na młyn i nie potrafimy grać piłka a warunkami fizycznymi oczywiście przegrywamy. Jestem ciekaw kolejnych spotkań ale nie nastawiam się na przełomowy sezon. Miłej nocy pomimo tego co oglądaliśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?