626

1

@vangoor No ja widzę jak gra do tyłu, rekin coś strzela

626

7

@vangoor Ferran daje cokolwiek a Fati nic. Wystarczy że wyleci na chwilę przez kontuzje i ludzie zapominają jak tragiczny na boisku jest Ansu. Nie wchodzi w drybling i boi się kontaktu.

626

5

@Kessie mam pytanie apropo twojego pochodzenia. Czy przebywasz tu legalnie?

626

0

@jacobFCB zaraz będzie kartą rasizmu także nie napalałbym się

626

6

@adi7adi8 właśnie szkoda że go utrzymali xd chętnie bym zobaczył co się dzieje

626

0

@novy1899 a co ma ogół sędziowania do tej sytuacji. 9 minut w tym przypadku jest zasadne a do tego się przy ebales.

626

23

Nic nie zapisze. Nie podrapał się przecież po nosie

626

0

@novy1899 a jak miał dostać mniej jak był var karny i czerwona. Jak masz pisać takie głupoty to zamilcz

626

0

Real to weźmie jeszcze xd

626

0

Ma ktoś shota z tego?

626

2

@AmigoBlancos nowy rok madryciaki po swojemu z własnymi zasadami

626

30

Aktualizacja 14.35: dotarła tylko połowa przelewu, czekamy na resztę, niestety dzienny limit blika został przekroczony. W klubie panuje optymizm.

626

3

@Faro on nie ma skrzydłowego przez większość spotkania.

626

0

@Mitch_Atleta tego typu benc... eh szkoda

626

1

@Andrzej_Majonez właśnie chyba na odwrót :/

626

0

Brakuje 1 bramki do zamknięcia kuponu więc klasycznie 1:1 się skończy xd

626

0

Ja bym to gwizdnął

626

0

1 bramka w meczu Milanu z Roma od 850 zł. Powinno wejść gładko ale nie takie się wywalały

626

0

@Kwiatek67 inaczej, nie będę zły bo gra wybitnie a tak to marzy mi się balon dla Raphy żeby był tym 1 Brazylijczykiem po przerwie. Dźwięk pęknięcia pewnej części ciała u śmietankowych mógłby ruszyć płyty tektoniczne.

626

1

Złoty balon dla salaha i każdy zadowolony

626

1

@sergio5 jest tak tragiczny że ten doping nie ma znaczenia. Ja bym mu pozwolił grać

626

42

Obyśmy co roku w grudniu mieli rażący problem na 1 miejscu w rankingu strzelców

626

0

@Nightraider jest gdzies potwierdzone ze po zanizonej?

626

0

Nie zainteresowani bo za darmo. Oby nie przyszło im do głowy za rok albo dwa wydawać ponad 100 za Hallanda

626

0

@MatBac1991 a dlaczego pensje od Barcy? Jeżeli zwiąże się z innym klubem to na jakiej podstawie Barcelona miałaby mu płacić

626

2

Jak mam to brać na poważnie jak wśród głosów pojawił się Martial

626

0

@MOLESTA totalny nierób i statysta, nie wiem jakie umiejętności ma większe

626

2

Jeżeli chce grać w Hiszpanii to taka Sevilla czy Vallevano to jego poziom

626

0

@LeoMessiiBarcaPepa drugi Morata

626

0

@Pnog37 chyba jak my

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?