626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@vangoor No ja widzę jak gra do tyłu, rekin coś strzela
7
@vangoor Ferran daje cokolwiek a Fati nic. Wystarczy że wyleci na chwilę przez kontuzje i ludzie zapominają jak tragiczny na boisku jest Ansu. Nie wchodzi w drybling i boi się kontaktu.
5
@Kessie mam pytanie apropo twojego pochodzenia. Czy przebywasz tu legalnie?
0
@jacobFCB zaraz będzie kartą rasizmu także nie napalałbym się
6
@adi7adi8 właśnie szkoda że go utrzymali xd chętnie bym zobaczył co się dzieje
0
@novy1899 a co ma ogół sędziowania do tej sytuacji. 9 minut w tym przypadku jest zasadne a do tego się przy ebales.
23
Nic nie zapisze. Nie podrapał się przecież po nosie
0
@novy1899 a jak miał dostać mniej jak był var karny i czerwona. Jak masz pisać takie głupoty to zamilcz
0
Real to weźmie jeszcze xd
0
Ma ktoś shota z tego?
2
@AmigoBlancos nowy rok madryciaki po swojemu z własnymi zasadami
30
Aktualizacja 14.35: dotarła tylko połowa przelewu, czekamy na resztę, niestety dzienny limit blika został przekroczony. W klubie panuje optymizm.
3
@Faro on nie ma skrzydłowego przez większość spotkania.
0
@Mitch_Atleta tego typu benc... eh szkoda
1
@Andrzej_Majonez właśnie chyba na odwrót :/
0
Brakuje 1 bramki do zamknięcia kuponu więc klasycznie 1:1 się skończy xd
0
Ja bym to gwizdnął
0
1 bramka w meczu Milanu z Roma od 850 zł. Powinno wejść gładko ale nie takie się wywalały
0
@Kwiatek67 inaczej, nie będę zły bo gra wybitnie a tak to marzy mi się balon dla Raphy żeby był tym 1 Brazylijczykiem po przerwie. Dźwięk pęknięcia pewnej części ciała u śmietankowych mógłby ruszyć płyty tektoniczne.
1
Złoty balon dla salaha i każdy zadowolony
1
@sergio5 jest tak tragiczny że ten doping nie ma znaczenia. Ja bym mu pozwolił grać
42
Obyśmy co roku w grudniu mieli rażący problem na 1 miejscu w rankingu strzelców
0
@Nightraider jest gdzies potwierdzone ze po zanizonej?
0
Nie zainteresowani bo za darmo. Oby nie przyszło im do głowy za rok albo dwa wydawać ponad 100 za Hallanda
0
@MatBac1991 a dlaczego pensje od Barcy? Jeżeli zwiąże się z innym klubem to na jakiej podstawie Barcelona miałaby mu płacić
2
Jak mam to brać na poważnie jak wśród głosów pojawił się Martial
0
@MOLESTA totalny nierób i statysta, nie wiem jakie umiejętności ma większe
2
Jeżeli chce grać w Hiszpanii to taka Sevilla czy Vallevano to jego poziom
0
@LeoMessiiBarcaPepa drugi Morata
0
@Pnog37 chyba jak my