626

2

Brać pana Jonatana zanim ktoś go podpisze

626

1

@CLS63AMG ale prosimy nie promować chorego pana na tej stronie

626

3

Patrząc na dyspozycje realu to jednak się zgadzam z ich fanami. Dalej nie graliśmy z poważnym rywalem.

626

2

Na koniec sezonu trzeba będzie przedłużyć kontrakt, podnieść pensje i klauzule wykupu

626

0

Widziałem też symulację szans na złotą piłkę w której Camavinga jest na 5 miejscu. Tyle warte te symulacje

626

0

@VeB 1899 ja mam w sumie pół na pół około. Na 16 koszulek jest Messi Neymar Iniesta Xavi Henry Rivaldo Ansu Lewy i Coutinho jeżeli nikogo nie pominąłem. Czyste jakoś mniej mi siedzą ale sporo tańsze są z 2 ręki.

626

3

@Fantastyczny Chłopiec bardzo solidny rezerwowy gwarantujący liczby

626

19

Dembele 2.0 oby Mendes nam go nie wcisnął

626

1

@_RL9 goacik już w ramce wisi

626

0

@VeB 1899 teraz najgorsze, kogo wybrać: Yamal czy Rapha

626

2

Jeden z lepszych newsów jakie przeczytałem

626

1

@MichalZZZ druga zdecydowanie

626

3

@Mow_mi_Douglas Czułameni to jeden z najbardziej overrated piłkarzy obecnie. Camavinga wyceniany na okolice 100 to tez troche przesada ale tamten jest chociaz dynamiczny i potrafi dryblować, a pan z 14 to kloc który gdyby grał w innym klubie i nie był Francuzem to jego wartość na transfermarket nie przekroczyłaby 30 mln

626

0

Akurat musiałem wyjść na 2 połowę ale chyba nic nie tracę

626

1

Liczę na szybkie zmiany i po 30 min dla Ansu i Gaviego

626

1

@wawrzyn1 to akurat oczywisty troll

626

0

@marcin62 ale prosze nie udostępniać wypocin tego ułoma

626

0

Mam przeczucie ze dla kontrastu będzie dzisiaj trudny mecz i wymęczone 3pkt róznicą 1 bramki. 2:1 albo 3:2

626

4

@pero1983 panuje optymizm

626

0

Coś czuję szybkie 0:2 na Summoners Rifcie

626

0

@PaPo draft draftem ale mam wrażenie że tam była taka różnica poziomów że niezależnie co by wzięli to i tak mapa w plecy. Teraz albo w następnej pewnie Faker wskoczy na Ahri.

626

0

fajnie ze chce zostac ale nie wyobrazam sobie teraz posadzic na ławie Cubarsiego albo Inigo, szczególnie ze wszystko działa perfekcyjnie

626

0

@lukgruszer Davies ogromna pensja, raczej nie czas i miejsce na naruszanie drabinki finansowej. O Gistau cos czytałem ale ma chyba 16 lat jezeli się nie mylę więc wątpliwe zeby wskoczył idealnie za Roberta. W Penie kompletnie nie wierzę, ma juz 25 lat, ciągle niepewny i elektryczny, mecz z Realem raczej nie przełomowy a przypadkowy

626

0

@masik86 do 27 chyba ma teraz umowę wiec i tak ciężko. Słabo wchodzi w ten sezon, uważam że 60 mln to za dużo

626

2

Przed sezonem bardzo liczyłem na ten transfer a teraz nie wiem gdzie miałby grać. Wolałbym żeby skupili się na nowej 9, bramkarzu lub lewym obrońcy

626

0

@BORO_12 z tym klubem to nierozłączne

626

0

@BORO_12 Pewnie ktoś pójdzie na wypożyczenie. Pojawia się temat Erica w RSSS co byłoby dobrym rozwiązaniem dla każdego bo u nas nie pogra. Christensen to w sumie niewiadoma bo ciągle czuję Achillesa, w razie potrzeby pewnie próbowano by wypożyczyć Torre, a pomocników nam i tak nie braknie. Ansu do Sevilli też byłby do przeforsowania. Szwagry nie takie wałki kręcili w ostatnich oknach i jestem w 100% spokojny.

626

0

@BORO_12 nike jeżeli nie podpisze przed zimowym okienkiem to kogoś wyrejestrujemy i trudno, jakoś trzeba będzie to załatwić a oni stracą jakiekolwiek pole do stawiania warunków a po kolejnym sezonie zostaną z Liverpoolem jako najbardziej medialnym klubem w stajni. Słabo będą wyglądać ich zarobki z piłki klubowej i zostanie im NBA. Patrząc na ogólne straty Nike w ostatnich latach to powinni podpisać co dostaną, ale ciężko jest spodziewać się myślenia ze strony firmy która w ostatnich latach wybiera najgorsze rozwiązania. Zmiana CEO chyba niewiele wniosła

626

1

@karolek981 tyle że teraz czas gra na niekorzyść Nike. Barcelona najciężej miała w letnim okienku i wyszli z tego obronną ręką odpuszczając transfer Nico. Im bliżej końca kontraktu tym bardziej zainteresowana może być Puma albo inny gracz, w Adidasa trochę wątpię. Do tego skok formy, wzrost popularności i ewentualna 10 na plecach Yamala w przyszłym roku która może być jedną z wyższych sprzedaży w historii. Nike będzie tracić pozycję wraz z upływem czasu.

626

0

@Eto'o9 R10 Lewy bedzie grał wszystko i celował w zlotego buta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?