626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brać pana Jonatana zanim ktoś go podpisze
1
@CLS63AMG ale prosimy nie promować chorego pana na tej stronie
3
Patrząc na dyspozycje realu to jednak się zgadzam z ich fanami. Dalej nie graliśmy z poważnym rywalem.
2
Na koniec sezonu trzeba będzie przedłużyć kontrakt, podnieść pensje i klauzule wykupu
0
Widziałem też symulację szans na złotą piłkę w której Camavinga jest na 5 miejscu. Tyle warte te symulacje
0
@VeB 1899 ja mam w sumie pół na pół około. Na 16 koszulek jest Messi Neymar Iniesta Xavi Henry Rivaldo Ansu Lewy i Coutinho jeżeli nikogo nie pominąłem. Czyste jakoś mniej mi siedzą ale sporo tańsze są z 2 ręki.
3
@Fantastyczny Chłopiec bardzo solidny rezerwowy gwarantujący liczby
19
Dembele 2.0 oby Mendes nam go nie wcisnął
1
@_RL9 goacik już w ramce wisi
0
@VeB 1899 teraz najgorsze, kogo wybrać: Yamal czy Rapha
2
Jeden z lepszych newsów jakie przeczytałem
1
@MichalZZZ druga zdecydowanie
3
@Mow_mi_Douglas Czułameni to jeden z najbardziej overrated piłkarzy obecnie. Camavinga wyceniany na okolice 100 to tez troche przesada ale tamten jest chociaz dynamiczny i potrafi dryblować, a pan z 14 to kloc który gdyby grał w innym klubie i nie był Francuzem to jego wartość na transfermarket nie przekroczyłaby 30 mln
0
Akurat musiałem wyjść na 2 połowę ale chyba nic nie tracę
1
Liczę na szybkie zmiany i po 30 min dla Ansu i Gaviego
1
@wawrzyn1 to akurat oczywisty troll
0
@marcin62 ale prosze nie udostępniać wypocin tego ułoma
0
Mam przeczucie ze dla kontrastu będzie dzisiaj trudny mecz i wymęczone 3pkt róznicą 1 bramki. 2:1 albo 3:2
4
@pero1983 panuje optymizm
0
Coś czuję szybkie 0:2 na Summoners Rifcie
0
@PaPo draft draftem ale mam wrażenie że tam była taka różnica poziomów że niezależnie co by wzięli to i tak mapa w plecy. Teraz albo w następnej pewnie Faker wskoczy na Ahri.
0
fajnie ze chce zostac ale nie wyobrazam sobie teraz posadzic na ławie Cubarsiego albo Inigo, szczególnie ze wszystko działa perfekcyjnie
0
@lukgruszer Davies ogromna pensja, raczej nie czas i miejsce na naruszanie drabinki finansowej. O Gistau cos czytałem ale ma chyba 16 lat jezeli się nie mylę więc wątpliwe zeby wskoczył idealnie za Roberta. W Penie kompletnie nie wierzę, ma juz 25 lat, ciągle niepewny i elektryczny, mecz z Realem raczej nie przełomowy a przypadkowy
0
@masik86 do 27 chyba ma teraz umowę wiec i tak ciężko. Słabo wchodzi w ten sezon, uważam że 60 mln to za dużo
2
Przed sezonem bardzo liczyłem na ten transfer a teraz nie wiem gdzie miałby grać. Wolałbym żeby skupili się na nowej 9, bramkarzu lub lewym obrońcy
0
@BORO_12 z tym klubem to nierozłączne
0
@BORO_12 Pewnie ktoś pójdzie na wypożyczenie. Pojawia się temat Erica w RSSS co byłoby dobrym rozwiązaniem dla każdego bo u nas nie pogra. Christensen to w sumie niewiadoma bo ciągle czuję Achillesa, w razie potrzeby pewnie próbowano by wypożyczyć Torre, a pomocników nam i tak nie braknie. Ansu do Sevilli też byłby do przeforsowania. Szwagry nie takie wałki kręcili w ostatnich oknach i jestem w 100% spokojny.
0
@BORO_12 nike jeżeli nie podpisze przed zimowym okienkiem to kogoś wyrejestrujemy i trudno, jakoś trzeba będzie to załatwić a oni stracą jakiekolwiek pole do stawiania warunków a po kolejnym sezonie zostaną z Liverpoolem jako najbardziej medialnym klubem w stajni. Słabo będą wyglądać ich zarobki z piłki klubowej i zostanie im NBA. Patrząc na ogólne straty Nike w ostatnich latach to powinni podpisać co dostaną, ale ciężko jest spodziewać się myślenia ze strony firmy która w ostatnich latach wybiera najgorsze rozwiązania. Zmiana CEO chyba niewiele wniosła
1
@karolek981 tyle że teraz czas gra na niekorzyść Nike. Barcelona najciężej miała w letnim okienku i wyszli z tego obronną ręką odpuszczając transfer Nico. Im bliżej końca kontraktu tym bardziej zainteresowana może być Puma albo inny gracz, w Adidasa trochę wątpię. Do tego skok formy, wzrost popularności i ewentualna 10 na plecach Yamala w przyszłym roku która może być jedną z wyższych sprzedaży w historii. Nike będzie tracić pozycję wraz z upływem czasu.
0
@Eto'o9 R10 Lewy bedzie grał wszystko i celował w zlotego buta