O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1511
  • Liczba komentarzy 32
  • Polecenia 43

Komentarze

0

0

Te transfery dałyby dużo dodatkowych opcji Azpiliłeta oraz Kundel mogą grać i na ŚO i na PO. Ten drugi przypomina trochę Alvesa ze swoją mobilością.

0

@Turio Torres dobrze grał pokazywał umiejętności.

16

Piłkarz pokroju Griezmanna, Coutinho. Nie takiego grajka nam potrzeba. Ani skrzydłowy, ani środkowy napastnik. Gdzie on miałby grać? Dawać mnie tu Lautaro Martineza a nie tą miernotę.

0

@JarekS Co do Darwina Nuneza Rok temu trener portugalskiego piłkarza , Jorge Jesus stwierdził, że jego podopieczny powinien kosztować więcej, niż João Félix, a ten został sprzedany do Atlético Madryt za 126 milionów euro. Sam Nunez ma w kontrakcie kwotę 150 mln euro odstępnego, więc sprowadzenie tego gracza jest mało prawdopodobne z powodów finansowych, choć to ciekawy piłkarz. Porównują go do Cavaniego i Urugwajczycy sprawdzają się w Barcy. Bardzo ciekawa opcja. Lepsza niż Haland

Zobacz wszystkie

16

Piłkarz pokroju Griezmanna, Coutinho. Nie takiego grajka nam potrzeba. Ani skrzydłowy, ani środkowy napastnik. Gdzie on miałby grać? Dawać mnie tu Lautaro Martineza a nie tą miernotę.

7

Za drogi ten Halland. Historia z Coutinho, Dembele, Grizmanem niczego nie nauczyła? Mniej kosztowne transfery konieczne. Obrona jest dziurawa. Lewy obrońca potrzebny Grimaldo lub Gaya. Dobry środkowy obrońca de Ligt lub Rudiger. Prawa strona obrony: Azplicueta. Od tego się zaczyna budowę drużyny. W pomocy agresywny pomocnik Kessie. A jak kasy starczy to jakiegoś napadziora niedrogiego. Przykład z City kupili fajnego napastnika z Argentyny za 20 mln, i będą go rozwijać. chociaż budżet mają dużo większy. Przypominam że barca ma 1,35 ml długu i budowę stadionu w perspektywie. Niech kupuje prezes Laporte równolegle. grajków tanich do rozwoju, których można sprzedać później z zyskiem.

4

Lautaro Martinez lepiej pasował by do barcy, jet lepszy w grze kombinacyjnej, takie napadziora nam trzeba, niech ktoś mi poda tel do Laporty bo człowiek nie wie co czyni. Lautaro to młodszy lepszy Suarez. Agresja, umiejętność gry kombinacyjnej i na małej przestrzeni, dobrze ułożona noga, współpraca z kolegami. Ten Haland to będzie nie wypał drugi Ibrahimowic. Popatrzcie na Halanda jak on pokracznie biega, zgięty jak pałąk, paragraf. Chcecie patrzeć na niego? Gdzie zwinność Eto lub spryt Villi? Tacy zawodnicy się sprawdzaja w naszej kochanej barcy.

4

@Kengo Kryptowaluty są wykorzystywane przez przestępców do prania brudnych pieniędzy również. Więc jak to się ma do wartości jakimi kieruje się klub. Spotify jest przejrzyste jak kryształ. To dobra decyzja.

4

Media

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?