626

1

@Szymemdymek tam gdzie miałby grać Nico, bliżej lewej strony. Jamal na kontrakt do 26 jeżeli się nie mylę, za rok pozostanie mu rok kontraktu więc 60 mln jak w przypadku Nico powinno zadowolić Bayern jeżeli młody nie będzie chciał przedłużyć+ zna się z flickiem i pasuje do gry w większej ilości ofensywnych pomocników.

626

9

Za rok czas iść po Musiale, dla Nico pociąg odjechał...

626

0

Niech jeszcze odmieni pewnego Holendra i będzie można stawiać pomnik

626

0

@kamiVeB ponad 20 w samej lidze

626

0

@Guti84 Jamal nie przedłużył umowy i niewiele wskazuje na zmianę

626

0

@Lucho_Juchacho kontrakt do 26 jeżeli się nie mylę, brak chęci przedłużenia.

626

25

Olać go i jazda po Musiale

626

0

Bramka Villarealu od 400

626

0

@AmigoBlancos Boxdel samobój a to IDelti tak namieszał. Niesprawiedliwy ten świat

626

19

Garcia to chyba miał po prostu odejść ale kontuzja Bernala zmieniła plany i ozdrowiał xd

626

0

Po 3 pkt i co ważne bez kontuzji

626

2

No i fajno. Czekam na Diarre

626

0

Czy oni mają zamiar wydać wyjazdowe koszulki w tym roku? Albo chociaż poprawne wersję tych domowych? Człowiek chce sobie kupić zestaw na nowy sezon a tu taka amatorka

626

16

Według moich obliczeń czas na coś o Negreirze albo o "nielegalnej" rejestracji zawodników.

626

2

Wyspy ewidentnie nie służą białym....

626

14

I tak nie dam się nabrać. Jak sędzia gwizdnie + jakieś 30 min dla pewności to uwierzę

626

0

@Lola120 to był puchar za coś w arabii

626

0

@Stinger_ Mbappe musi w końcu strzelić, a Vini będzie grał wszystko żeby pompować pod złotego balona.

626

0

Ah shit here we go again

626

1

Zagrałem że real wygra i Mbappe strzeli bramkę więc nie ma za co

626

45

XD od kwietnia na L4 a we wrześniu myślą o operacji

626

0

@jacobFCB jakie liczycie? Ja to się boje że kogoś mogą ściągnąć.

626

0

Oczywisty faul więc poprawne cofnięcie bramki nie wiem o co szum

626

0

@SinMistico superbet

626

2

Balde i Olmo in i próbujemy odrabiać. Vamos

626

0

I 5 dyszek na kartkę Kounde po kursie 6.00 poszło

626

0

Zaraz Tebas by wleciał że ma grać za minimum 50% jego wypłaty z Arabii i nie byłoby mowy o podpisaniu

626

0

I bardzo dobrze, niech ogrywa się w lidze, nie ma co go skreślać

626

0

Ładny gol reinkarnacji Pelego

626

0

@patrykzmc2000 Leao to 2 Dembele. Jednego się w końcu pozbyliśmy więc oby nie było pieniędzy na drugiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?