626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szymemdymek tam gdzie miałby grać Nico, bliżej lewej strony. Jamal na kontrakt do 26 jeżeli się nie mylę, za rok pozostanie mu rok kontraktu więc 60 mln jak w przypadku Nico powinno zadowolić Bayern jeżeli młody nie będzie chciał przedłużyć+ zna się z flickiem i pasuje do gry w większej ilości ofensywnych pomocników.
9
Za rok czas iść po Musiale, dla Nico pociąg odjechał...
0
Niech jeszcze odmieni pewnego Holendra i będzie można stawiać pomnik
0
@kamiVeB ponad 20 w samej lidze
0
@Guti84 Jamal nie przedłużył umowy i niewiele wskazuje na zmianę
0
@Lucho_Juchacho kontrakt do 26 jeżeli się nie mylę, brak chęci przedłużenia.
25
Olać go i jazda po Musiale
0
Bramka Villarealu od 400
0
@AmigoBlancos Boxdel samobój a to IDelti tak namieszał. Niesprawiedliwy ten świat
19
Garcia to chyba miał po prostu odejść ale kontuzja Bernala zmieniła plany i ozdrowiał xd
0
Po 3 pkt i co ważne bez kontuzji
2
No i fajno. Czekam na Diarre
0
Czy oni mają zamiar wydać wyjazdowe koszulki w tym roku? Albo chociaż poprawne wersję tych domowych? Człowiek chce sobie kupić zestaw na nowy sezon a tu taka amatorka
16
Według moich obliczeń czas na coś o Negreirze albo o "nielegalnej" rejestracji zawodników.
2
Wyspy ewidentnie nie służą białym....
14
I tak nie dam się nabrać. Jak sędzia gwizdnie + jakieś 30 min dla pewności to uwierzę
0
@Lola120 to był puchar za coś w arabii
0
@Stinger_ Mbappe musi w końcu strzelić, a Vini będzie grał wszystko żeby pompować pod złotego balona.
0
Ah shit here we go again
1
Zagrałem że real wygra i Mbappe strzeli bramkę więc nie ma za co
45
XD od kwietnia na L4 a we wrześniu myślą o operacji
0
@jacobFCB jakie liczycie? Ja to się boje że kogoś mogą ściągnąć.
0
Oczywisty faul więc poprawne cofnięcie bramki nie wiem o co szum
0
@SinMistico superbet
2
Balde i Olmo in i próbujemy odrabiać. Vamos
0
I 5 dyszek na kartkę Kounde po kursie 6.00 poszło
0
Zaraz Tebas by wleciał że ma grać za minimum 50% jego wypłaty z Arabii i nie byłoby mowy o podpisaniu
0
I bardzo dobrze, niech ogrywa się w lidze, nie ma co go skreślać
0
Ładny gol reinkarnacji Pelego
0
@patrykzmc2000 Leao to 2 Dembele. Jednego się w końcu pozbyliśmy więc oby nie było pieniędzy na drugiego.