626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Za rok połowa o nim zapomni
1
Czuć optymizm unoszący się w powietrzu. Podobno Nico podjął decyzję że w nadchodzących dniach podejmie decyzję o podjęciu decyzji na temat jego przyszłości.
1
@Chaoss pewnie działka jest wąska i chce maksymalnie zbliżyć się do granicy. Zmiany w projekcie są oczywiście płatne w zależności od elementu. Za usunięcie okna pewnie wezmą parę stówek.
2
@xvcWinterSoldier sam niestety nie możesz
0
No to Yamal i Rapha na skrzydłach
1
@ACMaldini3 wystarczy napisać że odczucia są pozytywne
0
@Cule1234 z jednej strony pewnie fajnie by było gdyby zagrał z Bilbao w LM w dodatku ze swoim bratem, ale powinien mieć świadomość, że mówi się o nim ze względu na świetne euro. Jeżeli zostanie i zagra przeciętny sezon, drzwi do większości topowych klubów się zamkną.
1
@la_papoy L ma 56 M 52 i S 48
Przeskok generalnie 4 cm na płasko czyli 8 w obwodzie
1
@Yamal_Williams Sentino ofc
0
@Barcasub no to Fermin xd
0
MATS
Kounde-Araujo-Cubarsi-Balde
Gavi-Gundo
Yamal-Pedri-Nico
Ansu
Co poza kontuzjami połowy z nich powstrzyma nas przed trypletem?
2
@Shoxxu wybrałeś język faktów
0
Laporta i obsesja wychowanków part 2115
1
@reloaded polecam grupki na FB, są takie na których znajdziesz tylko i wyłącznie koszulki Barcelony. W budżecie 300 zł znajdziesz na pewno jakieś oryginalne w bardzo dobrym stanie, czasami z metkamiz różnych sezonów. Z namesetem będzie ciężko bo trzeba wydać koło 400/500 ale przynajmniej produkt jest oryginalny
9
@KidusFCB pisałeś 2 tygodnie temu, proszę nie siać dezinformacji
1
@blakkudium dostępne łokcie?
1
@RobiS szybki do kwadratu B)
1
@Ronad10 Ernest i tak jechał do Mediolanu z zawodnikami typu Firpo, Roberto, szedł sobie w kime i walił Inter na dziurę
0
@Krzychuu_77 gdyby dali wszystkie na raz to często klient decydowałby się na 1 sztukę, tak jest wieksza szansa na zakup obu lub 3 sztuk. Ja się cieszę bo teraz kupię domówkę z Yamalem a za miesiąc wleci wyjazdowa z mam nadzieję z Nico
2
Yamal na domówce i mam nadzieję że Nico na wyjazdowej
0
@Patry10 jak nie dorzuci to straci klub który sprzedaje najwięcej koszulek na sezon a pojawia się takie marki które dadzą jeszcze więcej. W interesie obu stron jest się dogadać
0
@blakkudium za 2 lata jakis topowy klub za blisko 100 mln. Każdy zapomni o aferze a Manu zostanie z Antonym i wypalonym Rashfordem
0
@LinekMichal nie wiadomo też czy będzie miał czas rozmawiać o kontrakcie bo będzie tym razem w pełni skupiony na powrocie do formy
0
Jeszcze się okaże że bez niego będziemy grać lepiej. Mamy kim obstawić środek a pana po operacji można ładnie oprawić i sprzedać jeżeli jeszcze jest ktoś chętny
4
Puchary Euro
Ferran: 1
Beli: 0
Różnica poziomów jest nie do przeskoczenia
3
Nico dzisiaj wali zwycięską bramkę po czym mówi do kamery: Nico to Barca Here we go!
Tak będzie
6
Aktualizacja (21:37): Javier Tebas blokuje rejestrację Lamina i Pau w pierwszym zespole.
0
Mógł wziac Vasqueza za Navasa, gorszy na pewno by nie był
0
@zibi Rapha zostanie a szklanka za 2 sezony po skończeniu kontraktu poleci gdzieś za free. 1/3 sezonu kontuzjowany a potem wrzuca na minę zespół w najważniejszych meczach z Realem w finale i PSG.
1
@dAvi_2 #TeamRaphinia