O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 1279
  • Liczba komentarzy 1868
  • Polecenia 4932

Komentarze

4

Fakt że pytanie o przyszłość w klubie nie na miejscu. Niemniej sezon zbliża się do końca i pewne podsumowanie można robić. Na plus odmienienie gry zespołu. Nie jest tak nieznośnie schematyczna i nudna, coś wyjątkowego od czasu do czasu oglądamy, ale bez przesady żeby w zachwyt popadać. Na plus poprawa przygotowania fizycznego, co widać gołym i ubranym okiem. Zawodnicy nie człapią, nie odstaja intensywnością gry. Miła odmiana po latach chwiania się przy mocniejszym wietrze. Ale wyniki takie sobie notujemy, klasycznie dostaliśmy łomot w LM bo i jak tu ocenić klęskę na własnym obiekcie 3 budami? W lidze 2 razy baty od prześcieradeł z pewnością nas nie cieszą a i problemy z mocniejszymi ligowymi zespołami widoczne były. Są jakieś perspektywy i Koeman ma przyszłość i kredyt zaufania... ale tylko kredyt.

0

Nie sprawdził sie u nas na miarę oczekiwań ale tez prawda jest, ze juz w chwili zakupu było wiadomym, ze jego gra koliduje z gra Messiego. No ale wówczas uważano ze klauzula 120 mln za Francuza to okazja. Nie każda okazja jest ok.

0

Co by nie mowić o Zidanie to facet ciagle jako trener sie rozwija. Potrafi ułożyć klocki jakie ma. Kadre owszem ma całkiem mocna ale nie jakaś nadzwyczajna.

0

@damian777 ja nie neguje wartości marki tylko widzę i czytam sprawozdania klubowe. Mamy dług 1 miliarda euro. To nie jest kwota ktora z łatwością da sie spłacić tym bardziej, ze dług ciagle rośnie. Nie byłbym tu takim optymista jak Ty, choc bardzo bym sie cieszył gdybys miał racje.

0

@damian777 pełna zgoda natomiast w przeciwieństwie do PSG mamy gigantyczny dług ktory przez te kilka lat nie zniknie i to tylko miałem na uwadze.

Zobacz wszystkie

78

W sumie to największy szacunek dla Ajaksu. Licza sie ze zdaniem swoich piłkarzy i preferują ich wybory kosztem kasy. To juz w dzisiejszych czasach nie jest standard.

67

W sumie transfery maja niewielkie znaczenie skoro Valverde zostaje.

57

Spełnił swoje marzenie o grze z jednymi z najlepszych na świecie, przygotował sie możliwie optymalnie do mistrzostw. Zapewne tez dostrzegł, ze Barcelona przymierza sie do wzmocnienia linii pomocy, widział tez, ze nieco mu brakuje technicznie do większości kolegów z Barcelony. Ewentualne odejście za 50 mln to chyba niezły biznes zarówno dla niego jak i dla klubu. Wielkie podziękowania za okazane zaangażowanie i wkład w dublet.

53

Osobiście bardziej podoba mi się gra Depaya niż Lautaro. Cena też przemawia za Holendrem. Fajny techniczny zawodnik z profilem chyba pasującym do Barcy. Za taka cenę nie ma co się zastanawiać, tym bardziej, że na Lautaro nas po prostu nie stać.

49

No tak rozmowa z Valverde sensu nie ma. Wielu próbowało ale on i tak wie wszystko naj.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego z napastników powinna sprowadzić Barcelona w ramach wolnego transferu?