O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 1433
  • Liczba komentarzy 2120
  • Polecenia 5314

Komentarze

0

Powrot Ansu, Dembele, Kuna bardzo pożądany bo jakości u nas brak.

0

Z tym przygotowaniem fizycznym to jest kpina. Jesli masz wirtuozów w każdej formacji ok, nie musza wszyscy byc atletami bo zwodem, podaniem akcje pchną dalej ale kto na dzis jest u nas wirtuozem? Człapiący Busi? Zajechany Pedri? Nikt, zero. Wiec nie ma innych opcji jak poprawić przygotowanie fizyczne. I było to widoczne nie od dzis tylko od lat.

1

Podejmowanie decyzji na gorąca to najgorsze co mozna zrobic. Prawda jest, ze zespol gra słabo, brak jest intensywnosci. Niemniej faktycznie to początek sezonu, mamy wielu kontuzjowanych a zarząd sprzedał bo i musiał wielu wartościowych zawodnikow.

2

Chyba najgorzej jest jak trener obwinia wszystkich dookoła o porażki.

0

@preemo wystawiłbym Cou lub zrezygnowałbym z napastnika kosztem wzmocnienia pomocy. Sporo zawodnikow odeszło zgadzam sie ale nie rozumiem dlaczego nadal nie jesteśmy przygotowani fizycznie. Na to wpływ mamy a nadal intensywnosci brak.

Zobacz wszystkie

78

W sumie to największy szacunek dla Ajaksu. Licza sie ze zdaniem swoich piłkarzy i preferują ich wybory kosztem kasy. To juz w dzisiejszych czasach nie jest standard.

67

W sumie transfery maja niewielkie znaczenie skoro Valverde zostaje.

57

Spełnił swoje marzenie o grze z jednymi z najlepszych na świecie, przygotował sie możliwie optymalnie do mistrzostw. Zapewne tez dostrzegł, ze Barcelona przymierza sie do wzmocnienia linii pomocy, widział tez, ze nieco mu brakuje technicznie do większości kolegów z Barcelony. Ewentualne odejście za 50 mln to chyba niezły biznes zarówno dla niego jak i dla klubu. Wielkie podziękowania za okazane zaangażowanie i wkład w dublet.

53

Osobiście bardziej podoba mi się gra Depaya niż Lautaro. Cena też przemawia za Holendrem. Fajny techniczny zawodnik z profilem chyba pasującym do Barcy. Za taka cenę nie ma co się zastanawiać, tym bardziej, że na Lautaro nas po prostu nie stać.

49

No tak rozmowa z Valverde sensu nie ma. Wielu próbowało ale on i tak wie wszystko naj.