O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 1993
  • Liczba komentarzy 2878
  • Polecenia 6812

Komentarze

2

Jakos niespecjalnie wierze w wielka prace Leo w defensywie.

0

Przebudowa stadionu to konieczność ale nie wiem czy to dobry moment. Jesteśmy strasznie zadłużeni a projekt Espai Barca oparty jest na pożyczkach. Oby to dobrze policzyli żebyśmy jak Valencia ze swoim stadionem w budowie nie skonczyli.

1

@BARCA1899Messi dobrze ze mamy rożne zdania z szacunkiem dla siebie. Tak powinno byc miedzy kibicami Barcy.

0

@Donnie_Darko barca po 2015 tez przyjęła taka filozofię i do czego to doprowadzili? Roma Liv Bayern, mówi to Ci cos?

0

Nie rozumieją czemu mało gra? Dobrze gdyby na spokojnie obejrzeli występy Ansu w tym sezonie. Wiem ze po kontuzji ale to cień zawodnika z przed nie tak dawnego czasu.

Zobacz wszystkie

78

W sumie to największy szacunek dla Ajaksu. Licza sie ze zdaniem swoich piłkarzy i preferują ich wybory kosztem kasy. To juz w dzisiejszych czasach nie jest standard.

67

W sumie transfery maja niewielkie znaczenie skoro Valverde zostaje.

57

Spełnił swoje marzenie o grze z jednymi z najlepszych na świecie, przygotował sie możliwie optymalnie do mistrzostw. Zapewne tez dostrzegł, ze Barcelona przymierza sie do wzmocnienia linii pomocy, widział tez, ze nieco mu brakuje technicznie do większości kolegów z Barcelony. Ewentualne odejście za 50 mln to chyba niezły biznes zarówno dla niego jak i dla klubu. Wielkie podziękowania za okazane zaangażowanie i wkład w dublet.

53

Osobiście bardziej podoba mi się gra Depaya niż Lautaro. Cena też przemawia za Holendrem. Fajny techniczny zawodnik z profilem chyba pasującym do Barcy. Za taka cenę nie ma co się zastanawiać, tym bardziej, że na Lautaro nas po prostu nie stać.

49

No tak rozmowa z Valverde sensu nie ma. Wielu próbowało ale on i tak wie wszystko naj.