O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 2374
  • Liczba komentarzy 3345
  • Polecenia 7661

Komentarze

0

Powiem jak przed pierwszym meczem, widzi zawodnikow na treningu, wie w jakiej sa formie, niech po prostu wystawi najlepszych.

0

Nie tylko on wiecej ćwiczy. Od kilku miesięcy zawodnicy ćwiczą jak należy i sa lepsze wyniki. Sam Kounde gry zespołu nie zmienił.

0

No cóż szkoda.

0

Wybór mógł byc tylko taki. Gol golem ale Jao był ewidentnie najlepszy na boisku.

11

Sędzia chyba bez jakiś kontrowersji. Zagrajmy po prostu swoje.

Zobacz wszystkie

78

W sumie to największy szacunek dla Ajaksu. Licza sie ze zdaniem swoich piłkarzy i preferują ich wybory kosztem kasy. To juz w dzisiejszych czasach nie jest standard.

67

W sumie transfery maja niewielkie znaczenie skoro Valverde zostaje.

57

Spełnił swoje marzenie o grze z jednymi z najlepszych na świecie, przygotował sie możliwie optymalnie do mistrzostw. Zapewne tez dostrzegł, ze Barcelona przymierza sie do wzmocnienia linii pomocy, widział tez, ze nieco mu brakuje technicznie do większości kolegów z Barcelony. Ewentualne odejście za 50 mln to chyba niezły biznes zarówno dla niego jak i dla klubu. Wielkie podziękowania za okazane zaangażowanie i wkład w dublet.

53

Osobiście bardziej podoba mi się gra Depaya niż Lautaro. Cena też przemawia za Holendrem. Fajny techniczny zawodnik z profilem chyba pasującym do Barcy. Za taka cenę nie ma co się zastanawiać, tym bardziej, że na Lautaro nas po prostu nie stać.

49

No tak rozmowa z Valverde sensu nie ma. Wielu próbowało ale on i tak wie wszystko naj.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?