O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 1877
  • Liczba komentarzy 2787
  • Polecenia 6645

Komentarze

1

No tu watpliwości nie ma, do boju Polska.

0

@wroclawskifan obawiam sie ze niestety masz racje.

0

Nakupowaliśmy za gruba kase zawodnikow a finanse mamy do bani wiec cóż to za zaskoczenie. I tak za duzo wydaliśmy.

0

Chciałbym żeby Polska grała jak wczoraj Hiszpanie.

0

I fajnie ze tak jest, tylko ze to nie przekłada sie na największe zyski z dnia meczowego w Europie. Każdy kto był na Camp Nou wie ze to dinozaur punktów gastronomicznych z prawdziwego zdarzenia nie uświadczysz za wiele, przepustowość do nich to przy np naszym Narodowym przepaść. Plus loze które na Camp Nou sa jakie sa. Do najnowocześniejszych obiektów tracimy lata świetlne i miliony dolarów utraconego zysku. Osobiście wolałbym zamiast milionowych transferów w zawodnikow postawienie na nasza zdolna młodzież i prawdziwa modernizacje obiektu. Wyniki wiele gorsze by nie były a obiekt byłby robiony.

Zobacz wszystkie

78

W sumie to największy szacunek dla Ajaksu. Licza sie ze zdaniem swoich piłkarzy i preferują ich wybory kosztem kasy. To juz w dzisiejszych czasach nie jest standard.

67

W sumie transfery maja niewielkie znaczenie skoro Valverde zostaje.

57

Spełnił swoje marzenie o grze z jednymi z najlepszych na świecie, przygotował sie możliwie optymalnie do mistrzostw. Zapewne tez dostrzegł, ze Barcelona przymierza sie do wzmocnienia linii pomocy, widział tez, ze nieco mu brakuje technicznie do większości kolegów z Barcelony. Ewentualne odejście za 50 mln to chyba niezły biznes zarówno dla niego jak i dla klubu. Wielkie podziękowania za okazane zaangażowanie i wkład w dublet.

53

Osobiście bardziej podoba mi się gra Depaya niż Lautaro. Cena też przemawia za Holendrem. Fajny techniczny zawodnik z profilem chyba pasującym do Barcy. Za taka cenę nie ma co się zastanawiać, tym bardziej, że na Lautaro nas po prostu nie stać.

49

No tak rozmowa z Valverde sensu nie ma. Wielu próbowało ale on i tak wie wszystko naj.