O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 1716
  • Liczba komentarzy 2611
  • Polecenia 6234

Komentarze

6

Ja bym zwrócił uwagę na liczbę sprintów Gaviego w meczu. Bije resztę naszych na głowę.

0

Jeżeli poprawić ofertę to symbolicznie o 100 tys euro i koniec.

0

Mozna sie z nim w wielu rzeczach nie zgadzać ale tu ma racje, masz dlugi to dalej w nie nie brnij.

0

Oddanie go to głupota. Zawodnika tej klasy nie dostaniemy bo nas nie bedzie stać. Sprzedać goscia 1 składu od którego młodzież moze sie uczyć to głupota.

0

Najpierw dobrze byłoby sprzedać niepotrzebnych. Z kasa na transfery szastać tez nie ma co. To prosta droga do pogrążenia sie w dalszych długach i problemach. Spokojnie przygotować zespol kadrowo nie jest zły. Wprowadzać młodych i bedzie ok.

Zobacz wszystkie

78

W sumie to największy szacunek dla Ajaksu. Licza sie ze zdaniem swoich piłkarzy i preferują ich wybory kosztem kasy. To juz w dzisiejszych czasach nie jest standard.

67

W sumie transfery maja niewielkie znaczenie skoro Valverde zostaje.

57

Spełnił swoje marzenie o grze z jednymi z najlepszych na świecie, przygotował sie możliwie optymalnie do mistrzostw. Zapewne tez dostrzegł, ze Barcelona przymierza sie do wzmocnienia linii pomocy, widział tez, ze nieco mu brakuje technicznie do większości kolegów z Barcelony. Ewentualne odejście za 50 mln to chyba niezły biznes zarówno dla niego jak i dla klubu. Wielkie podziękowania za okazane zaangażowanie i wkład w dublet.

53

Osobiście bardziej podoba mi się gra Depaya niż Lautaro. Cena też przemawia za Holendrem. Fajny techniczny zawodnik z profilem chyba pasującym do Barcy. Za taka cenę nie ma co się zastanawiać, tym bardziej, że na Lautaro nas po prostu nie stać.

49

No tak rozmowa z Valverde sensu nie ma. Wielu próbowało ale on i tak wie wszystko naj.