O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 1071
  • Liczba komentarzy 1514
  • Polecenia 4232

Komentarze

1

Powiedział mu prawdę. Młody jest perspektywiczny, ruchliwy i niezły technicznie, niemniej ma braki, jest mizerny fizycznie i potrafi "znikać" na dłuższy czas w meczu.

0

Jak info bedzie pewne to będziemy komentować.

3

Spoko wystarczy ze zagracie agresywnie i pressingiem a puchar bedzie Wasz.

0

@Trayko i zwróć prosze uwagę, ze Setien miał de facto pełny okres przygotowawczy przez lub dzieki pandemii. Nic wtedy nie zrobił nowego a czas miał.

0

@Trayko zgadzam się ze przyjął nieprzygotowanych graczy ale połowa sezonu to nie jest tak mało. A na pewno nie za mało aby uniknąć 8:2.

Zobacz wszystkie

78

W sumie to największy szacunek dla Ajaksu. Licza sie ze zdaniem swoich piłkarzy i preferują ich wybory kosztem kasy. To juz w dzisiejszych czasach nie jest standard.

67

W sumie transfery maja niewielkie znaczenie skoro Valverde zostaje.

57

Spełnił swoje marzenie o grze z jednymi z najlepszych na świecie, przygotował sie możliwie optymalnie do mistrzostw. Zapewne tez dostrzegł, ze Barcelona przymierza sie do wzmocnienia linii pomocy, widział tez, ze nieco mu brakuje technicznie do większości kolegów z Barcelony. Ewentualne odejście za 50 mln to chyba niezły biznes zarówno dla niego jak i dla klubu. Wielkie podziękowania za okazane zaangażowanie i wkład w dublet.

53

Osobiście bardziej podoba mi się gra Depaya niż Lautaro. Cena też przemawia za Holendrem. Fajny techniczny zawodnik z profilem chyba pasującym do Barcy. Za taka cenę nie ma co się zastanawiać, tym bardziej, że na Lautaro nas po prostu nie stać.

49

No tak rozmowa z Valverde sensu nie ma. Wielu próbowało ale on i tak wie wszystko naj.