O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 993
  • Liczba komentarzy 1395
  • Polecenia 3920

Komentarze

0

Raczej porządnego trenera trzeba a nie szukanie kogoś z przypadku. Valverde nie pasował do stylu Barcelony, skutecznie obrzydził nam grę naszego zespołu, Setien brany na zasadzie, jego zespoły graja ładnie, może wypali. W klubie chyba ciągle liczą na niedrogi strzał typu Guardiola zapominając , że taki fart jest fartem i zdarza się niezwykle rzadko. Dodać do tego naszą mierna politykę transferową i mamy obraz Barcy niczym specjalnym się nie wyróżniającej na tle rywali, ciułającej punkciki i " zaliczającej" mecze. Przykre ale obecnie prawdziwe.

5

Informacja szokująca niczym śnieg na biegunie...

0

Totalny idiotyzm. Ściągnąć emeryta w miejsce niezłego grajka z papierami na gre w Barcy na lata. Kryminał.

0

Oddawać młodego perspektywicznego zawodnika o sporych umiejętnościach za zawodnika ktory pogra u nas moze ze 2 lata? Średnia wieku naszej 11 jest dosc wysoka i my jeszcze doświadczenia potrzebujemy? Nie rozumiem tej decyzji. Gdyby sprzedać Arthura bo kasy brak to ok, trzeba to trzeba, ale taka wymiana, po co?

0

Gra jak zwykle, mało konkretna. Powiem tak Setien przez lub Dzieki koronie miał sporo czasu żeby przygotować zespol. Póki co jakiejś zmiany w grze in plus brak.

Zobacz wszystkie

78

W sumie to największy szacunek dla Ajaksu. Licza sie ze zdaniem swoich piłkarzy i preferują ich wybory kosztem kasy. To juz w dzisiejszych czasach nie jest standard.

67

W sumie transfery maja niewielkie znaczenie skoro Valverde zostaje.

57

Spełnił swoje marzenie o grze z jednymi z najlepszych na świecie, przygotował sie możliwie optymalnie do mistrzostw. Zapewne tez dostrzegł, ze Barcelona przymierza sie do wzmocnienia linii pomocy, widział tez, ze nieco mu brakuje technicznie do większości kolegów z Barcelony. Ewentualne odejście za 50 mln to chyba niezły biznes zarówno dla niego jak i dla klubu. Wielkie podziękowania za okazane zaangażowanie i wkład w dublet.

49

No tak rozmowa z Valverde sensu nie ma. Wielu próbowało ale on i tak wie wszystko naj.

49

Im dalej od Valverde tym lepiej ...

Media

Liga typerów

1 lefreux 84 pkt
2 maryjan240282 79 pkt
3 Tridente2015 79 pkt
4 mario1966 78 pkt
5 maciek2164 76 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?