O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 1562
  • Liczba komentarzy 2357
  • Polecenia 5719

Komentarze

0

@Marcinss10 tak trzeba patrzec gdzie i kiedy go dawać.

2

Facet powiedział to co każdy chyba widzi. Inna rzeczą jest pozycja Busiego w zespole, trudno takiego zawodnika odstawić na boczny tor tym bardziej Xaviemu. Patrząc jednak na to jakim zawodnikiem jest lub co moze dać to chyba warto na niego postawić.

0

@bolinho89 dostrzegłem zmianę warty, spokojnie. Niemniej od tego samego kasy nie przybyło a czasu upłynęło tak mało ze trudno aby sytuacja finansowa sie poprawiła. Tak wiec martwię sie żebyśmy w tym bagnie nie utonęli i uwazam ze na zakupy to nie czas.

0

@bolinho89 to zapewne. Niemniej ta wiedza doprowadziła nas do wyprzedaży sreber rodowych i długu jak małego państwa. Wydaje mi sie, ze jako kibic ostrożności finansowej w takiej sytuacji moge sie domagać lub choćby o nią apelować.

0

@Pyrzo_Barca kibicem od wielu lat ktory twierdzi ze Mingueza jest słaby. Nie zgadzasz sie to masz prawo Twoje zdanie.

Zobacz wszystkie

78

W sumie to największy szacunek dla Ajaksu. Licza sie ze zdaniem swoich piłkarzy i preferują ich wybory kosztem kasy. To juz w dzisiejszych czasach nie jest standard.

67

W sumie transfery maja niewielkie znaczenie skoro Valverde zostaje.

57

Spełnił swoje marzenie o grze z jednymi z najlepszych na świecie, przygotował sie możliwie optymalnie do mistrzostw. Zapewne tez dostrzegł, ze Barcelona przymierza sie do wzmocnienia linii pomocy, widział tez, ze nieco mu brakuje technicznie do większości kolegów z Barcelony. Ewentualne odejście za 50 mln to chyba niezły biznes zarówno dla niego jak i dla klubu. Wielkie podziękowania za okazane zaangażowanie i wkład w dublet.

53

Osobiście bardziej podoba mi się gra Depaya niż Lautaro. Cena też przemawia za Holendrem. Fajny techniczny zawodnik z profilem chyba pasującym do Barcy. Za taka cenę nie ma co się zastanawiać, tym bardziej, że na Lautaro nas po prostu nie stać.

49

No tak rozmowa z Valverde sensu nie ma. Wielu próbowało ale on i tak wie wszystko naj.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?