O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 2167
  • Liczba komentarzy 3010
  • Polecenia 7058

Komentarze

1

@zaky274 byłoby to piekne dla niego, klubu i kibiców.

3

Brawo Legia. Miłe zaskoczenie.

0

Cieszy gra i wyniki. Poczekajmy jednak z zachwytami na mocniejszych rywali.

1

Mamy słaba sytuacje finansowa to i słusznym jest aby nie szaleć z kasa. I póki co kadre mamy dosc mocna i nie mamy noża na gardle żeby koniecznie kupować.

2

Skład jest całkiem dobry i możemy odnosić sukcesy. Pora jednak aby Xavi w końcu pokazał ze jest dobrym trenerem ktory uczy sie na błędach bo póki co ( a troche juz Barce trenuje) oszałamiających sukcesów brak. Porażki w LM nie przystoją brak wyjscia z grupy to juz kompromitacja. Mistrzostwo Hiszpanii osiągnięte w sposób zwycięstwo 1:0 nie zaspokaja ambicji takiego klubu jak Barca to pewne. Mnie jako kibica tez to nie zadawała i zapewnie koleżeństwa na forum tez.

Zobacz wszystkie

78

W sumie to największy szacunek dla Ajaksu. Licza sie ze zdaniem swoich piłkarzy i preferują ich wybory kosztem kasy. To juz w dzisiejszych czasach nie jest standard.

67

W sumie transfery maja niewielkie znaczenie skoro Valverde zostaje.

57

Spełnił swoje marzenie o grze z jednymi z najlepszych na świecie, przygotował sie możliwie optymalnie do mistrzostw. Zapewne tez dostrzegł, ze Barcelona przymierza sie do wzmocnienia linii pomocy, widział tez, ze nieco mu brakuje technicznie do większości kolegów z Barcelony. Ewentualne odejście za 50 mln to chyba niezły biznes zarówno dla niego jak i dla klubu. Wielkie podziękowania za okazane zaangażowanie i wkład w dublet.

53

Osobiście bardziej podoba mi się gra Depaya niż Lautaro. Cena też przemawia za Holendrem. Fajny techniczny zawodnik z profilem chyba pasującym do Barcy. Za taka cenę nie ma co się zastanawiać, tym bardziej, że na Lautaro nas po prostu nie stać.

49

No tak rozmowa z Valverde sensu nie ma. Wielu próbowało ale on i tak wie wszystko naj.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?