Frenkie de Jong: Nie kontaktowałem się jeszcze z Ernesto Valverde

Julia Cicha

2 czerwca 2019, 21:30

Sport

37 komentarzy

Frenkie de Jong, podobnie jak wcześniej jego kolega Matthijs de Ligt, wziął udział w programie „Veronica Inside” i odpowiedział na kilka pytań.

Ivan Rakitić stwierdził niedawno, że holenderski pomocnik nie przychodzi do Barcelony, by zająć jego miejsce. W odniesieniu do tych słów Frenkie powiedział: − powiedziano mi, że przychodzę tam, by zająć jedno z trzech miejsc w linii  pomocy. Zobaczymy, co się wydarzy. Nie ja zdecyduję, na jakiej pozycji będę występować.

− Nie kontaktowałem się jeszcze z Ernesto Valverde. Mówisz mi, że jest pod dużą presją, ale to też z powodu mediów. Niemniej jednak nie wiem, jak mają się sprawy w klubie. Czy rozmawiałem z Valverde podczas negocjacji? Nie, nie miałem z nim jeszcze żadnego kontaktu – powiedział Holender.

De Jong został zapytany również, co sądzi o możliwości przejęcia Barcelony przez Ronalda Koemana: − powiedziałbym, że widzę go w reprezentacji Holandii. Powiedzenie czegokolwiek innego byłoby brakiem szacunku dla Valverde. Nie wydaje mi się, by działo się aż tyle rzeczy, o których się mówi. Nie byłoby dobrze, gdybym ja również zaczął spekulować na ten temat.

Na koniec pomocnik skomentował słowa Louisa van Gaala, który martwił się, że może on otrzymać niewiele minut na boisku: − myślę, że mówił już coś takiego wcześniej. Wszyscy mogą mieć swoją opinię, nie widzę polemiki w tej wypowiedzi.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No tak rozmowa z Valverde sensu nie ma. Wielu próbowało ale on i tak wie wszystko naj.
« Powrót do wszystkich komentarzy